16FED4F6EDB744D8C9C3FFF614E43159

میز کلاسیک

میز کلاسیک

میز کلاسیک عمدتا از چوب ساخته میشود و هم در منزل و هم در محیطهای کاری کاربرد دارد .میز نهارخوری یا میز تلویزیون میتوانند میز کلاسیک باشند همچنین میز مدیریت عامل یک اداره نیز میتواند میز کلاسیک باشد . میز کلاسیک اداری معمولا بزرگ و با شکوه است میز کلاسیک زمان طولانی تری نسبت به میز ام دی اف برای تولید نیاز دارد و همچنین قیمت ساخت این میز نسبت به میزهای معمولی گرانتر است .میز کلاسیک همواره رنگ میشود بعضی شرکتها از رنگ پلی استر و بعضی شرکتها نیز از رنگ پلی اورتان برای رنگ آمیزی این میزها استفاده میکنند . اکثر این گونه محصولات دارای گل و منبت کاری برجسته هستند که کار را با شکوه تر و زیبار در نظر مشتری جلوه میدهد . عمدتا از چوب راش یا چوب روس برای تولید این محصول اداری و خانگی استفاده میشود . با یکبار خرید از مبلمان اداری آدینا ،همراه همیشگی ما خواهید بود .

میز کلاسیک  طرح شماره 1

میز کلاسیک اداری

میز کلاسیک اداری طرح شماره 2

میز کلاسیک اداری طرح شماره 1

میز کلاسیک خاص طرح شماره 3

میز کلاسیک اداری طرح شماره 2

میز کلاسیک سفارشی طرح شماره 4

میز کلاسیک اداری طرح شماره 3

میز کلاسیک  شیک  طرح شماره 5

میز کلاسیک

میز کلاسیک جدید  طرح شماره 6

 

میز کلاسیک  نفیس طرح شماره 7

بیشتر بخوانید : مبلمان اداری کلاسیک و ویژگیهای آن 

<<آدینا پاسخی شایسته به سلیقه شما >>

لطفا با کارشناسان بخش فروش ما با شماره 44620086در تماس باشید .

دیدگاه های بازدیدکنندگان

مبلمان اداری یکتا 17 آبان 1397 - 21:48 وبگاه

خرید اینترنتی مبل اداری
خرید اینترنتی مبل اداری دارای مزیتها و معایب خاص خودش است اگر شما برند فروشنده را میشناسید و یا قبلا از این محصول از او خریداری نموده اید میتوانید براحتی خرید اینترنتی مبل را انجام دهید . توصیه ما به شما اینست که در زمان خرید اینترنتی تمام ویژگیهای محصول را و همچنین مواردی نظیر هزینه های اضافی مثل حمل و ارزش افزوده را نیز در نظر بگیرید حتی اگر اطلاعات موجود در وب سایت شما را قانع نکرد حتما با بخش فروش شرکت مربوطه تماس بگیرید و اطلاعات را دریافت کنید . در مورد زمان تحویل نیز حتما مطمئن شوید . معمولا فروشگاههای اینترنتی کل پول را در ابتدا میگیرند بنابراین قبل از واریز وجه در مورد کیفیت و دوام و زیبایی محصول اداری اطمینان حاصل کنید.

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.
 

شرکت تجهیز دفتر یکتا سعی کرده است با خلق برند مبلمان اداری آدینا، حرف جدیدی در حوزه طراحی مبلمان اداری و صنعت مبلمان اداریداشته باشد . آدینا یک کلمه ترکی به معنی کوه است که در طراحی لوگوی شرکت نیز به معنای آن دقت شده است. به عبارت دیگر، ما مثل کوه پشت مشتریان خود هستیم. رنگ سازمانی ما نیز، رنگ های فیروزه ای و سرمه ای میباشد ، انتخاب رنگ فیروزه ای به دلیل ایده آل گرا بودن شرکت و انتخاب رنگ سرمه ای بدلیل عملگرا بودن آن است ، یعنی ما ایده آلهای ذهنی مشتریان خود در مورد مبلمان و دکوراسیون اداری را در عمل اجرا میکنیم. لطفاً به این موضوع توجه داشته باشید که آدینا در ایران هیچ نماینده‌ای ندارد.
پیشنهاد می‌کنیم قبل از انتخاب مبلمان اداری خود از بین لیست محصولات، حتما مقاله ما در این زمینه، یعنی راهنمای خرید مبلمان اداری و قبل از مشخص کردن چیدمان اداری خود، حتماً راهنمای ما در زمینه چیدمان مبلمان اداری را مطالعه نمایید.