میز کلاسیک زیبا ساخته شده از چوب

میز کلاسیک زیبا ساخته شده از چوب

میز مدیریت چوبی

میز کلاسیک زیبا ساخته شده از چوب


میز کلاسیک چوبی طرح 1 

میز کلاسیک

 


میز کلاسیک زیبا ساخته شده از چوب

 


میز چوبی کلاسیک طرح 2

میز کلاسیک

 


میز کلاسیک زیبا ساخته شده از چوب

 


میز اداری کلاسیک طرح 3

میز کلاسیک


 

میز کلاسیک زیبا ساخته شده از چوب


میز کلاسیک و میز مدیریت چوبی جذابیتهای خاص خود را دارند امروزه دیگر طرفداران سبک مبلمان اداری کلاسیک و میز و صندلی کلاسیک کم نیستند . نه فقط رنگ چوب بلکه در کارهای کلاسیک ما شاهد کارهای باشکوه با رنگ سفید هم هستیم . حتی مبل و نیم ستهای اداری سبک کلاسیک هم امروزه بیشتر خواهان دارند . مبلمان اداری مدرن  آدینا با جمع آوری تصاویر و عکسهای زیبا از میز کلاسیک و کتابخانه اداری کلاسیک سعی کرده تا بعنوان فروشنده سبک کلاسیک و مدرن قدمی هر چند کوچک در جلب رضایت مشتریان خود بر دارد پس در ادامه باآدینا همراه باشید .

بیشتر بخوانید :تأثیر رنگ در بازدهی سازمان و محیط کار

 


شادمانی در محیط اداری :

جلسات هم اندیشی برگزار کنید:

جلسات توفان فکری فراموش نشود. یکی از جذاب‌ترین و هیجان انگیزترین رویداد‌ها در محل کار برگزاری جلسات هم‌اندیشی و توفان فکری است که در آن افراد تمام تراوش‌های فکری و هر آنچه به ذهن‌شان می‌رسد را مطرح می‌کنند و از نظرات و ایده‌های دیگران نیز بهره‌مند می‌شوند. برگزاری چنین جلساتی می‌تواند برای همه کارکنان شادی‌آفرین باشد.

میزان دستیابی به اهداف(موفقیت) را مشخص کنید :

انسان موجودی هدف گرا است. موفقیت در دستیابی به اهداف از جمله عناصر سلامت روانی است. خیلی از ما عادت داریم که اهداف جزئی از شغل، جزئی از عملکرد فردی، جزئی از عملکرد گروه، و جزئی از عملکرد سازمان باشد. از دیدگاه شادمانی ضروری است اهدافی تعیین و انتخاب شود که محرک انگیزه های درونی باشد. اهدافی تعیین و انتخاب شود که به  ارضای نیازهای روانی پایه کمک کند. بنابراین میزان همراستایی بین اهداف و شغل می تواند بر مقدار شادمانی ما تاثیر قابل توجه داشته باشد.

حتما بخوانید:میز مدیریت سلطنتی چوبی

برای خودتان یک وسیله‌ی ساده‌ و بامزه بخرید:


پیشنهاد ما این است که برای چای نیمروز سرِکارتان یک لیوان زیبا با طراحی جالب بخرید. این ساده‌ترین پیشنهاد است، انتخاب شما می‌تواند هر چیز جذاب دیگری باشد. مثلا من که شغل اصلی‌ام نویسندگی است، عاشق لوازم‌التحریر هستم و همیشه جامدادی، مداد یا پاک‌کن‌هایی می‌خرم که با دیدن‌شان روحیه می‌گیرم.  

 

استفاده از اوقات استراحت :

در وقت‌های استراحت بازی کنید. اگر می‌خواهید در کارتان شاد باشید گاهی اوقات به کودک درونتان اجازه بازیگوشی دهید و چه بهانه‌ای بهتر از بازی یا ورزش ذهنی کردن در وقت‌های استراحت و زمان صرف ناهار.

 

<<آدینا پاسخی شایسته به سلیقه شما >>

لطفا با کارشناسان بخش فروش ما با شماره 44620086در تماس باشید .

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.
 

شرکت تجهیز دفتر یکتا سعی کرده است با خلق برند مبلمان اداری آدینا، حرف جدیدی در حوزه طراحی مبلمان اداری و صنعت مبلمان اداریداشته باشد . آدینا یک کلمه ترکی به معنی کوه است که در طراحی لوگوی شرکت نیز به معنای آن دقت شده است. به عبارت دیگر، ما مثل کوه پشت مشتریان خود هستیم. رنگ سازمانی ما نیز، رنگ های فیروزه ای و سرمه ای میباشد ، انتخاب رنگ فیروزه ای به دلیل ایده آل گرا بودن شرکت و انتخاب رنگ سرمه ای بدلیل عملگرا بودن آن است ، یعنی ما ایده آلهای ذهنی مشتریان خود در مورد مبلمان و دکوراسیون اداری را در عمل اجرا میکنیم. لطفاً به این موضوع توجه داشته باشید که آدینا در ایران هیچ نماینده‌ای ندارد.
پیشنهاد می‌کنیم قبل از انتخاب مبلمان اداری خود از بین لیست محصولات، حتما مقاله ما در این زمینه، یعنی راهنمای خرید مبلمان اداری و قبل از مشخص کردن چیدمان اداری خود، حتماً راهنمای ما در زمینه چیدمان مبلمان اداری را مطالعه نمایید.