16FED4F6EDB744D8C9C3FFF614E43159

میز کنفرانس شیشه ای

میز کنفرانس شیشه ای

میز کنفرانس اداری شیشه ای 

عمدتا وقتی صحبت از میز کنفرانس و جنس آن میشود همه ابتدا ذهنشان درگیر موادی مانند ام دی اف یا چوب میشود .زیرا اکثر ما عمدتا میزهایی که در نمایشگاه ها میبینیم از این جنس هستند .ولی امروزه با رشد مدرنیته و تغییر ذائقه مصرف کنندگان ، طراحان دکوراسیون اداری سعی کرده اند تا از سایر المانهای طراحی نیز در تولید میز اداری استفاده کنند .یکی از این متریالهای جدید که جای ام دی اف را گرفته است ، شیشه میباشد .اگر میز کنفرانس با شیشه درست شود یعنی بدون انجام هزینه اضافی یک طرح زیبا و مدرن و یک محصول شیک بنام میز کنفرانس شیشه ای به سبد محصولات مبلمان اداری اضافه شده است .امروزه شیشه گران نیز توانسته اند تا شیشه ها را با ابزار خاص خود از حالت معمولی در آورده و آنرا در یک میز کنفرانس شیشه ای تبدیل به یک بخش لوکس از محصول کنند .میز کنفرانس شیشه ای،جذابیتهای خاص خودش را دارد. هر چند زود کثیف میشود ولی زیباست .میز اداری شیشه ای بیشتر در اتاق مدیریت و کنفرانس بکار میرود .مبلمان اداری آدینا با ارائه رنج کاملی از میز کنفرانس سعی کرده تا میزکنفرانس شیشه ای طراحی و تولید نماید.اگر اتاق جلسات شما بزرگ است و از پارتیشن اداری شیشه ای برای آن استفاده کرده اید حتما باید از میز کنفرانس شیشه ای برای آن استفاده کنید .ابعاد میز کنفرانس شیشه ای سفارشی و مطابق با دلخواه شما میباشد .با یکبار خرید از مبلمان اداری آدینا ،همراه همیشگی ما خواهید بود .

میز اداری شیشه ای

 بیشتر بخوانید :خرید میز کنفرانس

میز اداری شیشه ای

میز شیشه ای در  طرح های متنوعی تولید شده است. بنابراین، هر چقدر هم که شما در طرح و نقش سختگیر باشید یا دارای بودجه محدود برای خرید میز اداری شیشه ای باشید باز احتمال اینکه یک محصول مناسب با بودجه و سرمایه شما پیدا شود وجود دارد . با اینحال قبل از هر گونه اقدامی برای خرید این میز اداری حتما تحقیقات لازم را انجام داده و با افراد خبره مشورت کنید این  تحقیقات  به شما کمک می کند تا محصول مناسب را با قیمت خوب خریداری کنید.

یک مورد مثبت در مورد میزهای شیشه ای این است کهنگهداری آنها بسیار ساده میباشد. بویژه، میزهای تولید شده از شیشه های بدون خراش برای مصرف بسیار مناسب میباشند . آنها کمتر کثیف می شوند و مراقبت کمی برای حفظ و نگهداری آنها لازم است. حتی پس از مدتها استفاده از میزهای شیشه ای برای مدت زمان طولانی، به مانند روز اول خود تمیز و براق هستند. نیازی نیست تا شما تلاش زیادی برای تمیز نگه داشتن آنها انجام دهید .

در کنار میز، یک صندلی اداری نیاز است. همانطور که در مورد میز صدق می کرد، صندلی اداری نیز در همه انواع موجود است. شما آنها را تقریبا در هر طرح و رنگی خواهید دید. با این حال، طراحی و رنگی تنها نیست که هنگام خرید صندلی های اداری باید اهمیت داشته باشد. بلکه بخش راحتی باید بیشتر اهمیت داده شود.

میز کنفرانس شیشه ای

<<آدینا پاسخی شایسته به سلیقه شما >>

لطفا با کارشناسان بخش فروش ما با شماره 44620086در تماس باشید .

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.
 

شرکت تجهیز دفتر یکتا سعی کرده است با خلق برند مبلمان اداری آدینا، حرف جدیدی در حوزه طراحی مبلمان اداری و صنعت مبلمان اداریداشته باشد . آدینا یک کلمه ترکی به معنی کوه است که در طراحی لوگوی شرکت نیز به معنای آن دقت شده است. به عبارت دیگر، ما مثل کوه پشت مشتریان خود هستیم. رنگ سازمانی ما نیز، رنگ های فیروزه ای و سرمه ای میباشد ، انتخاب رنگ فیروزه ای به دلیل ایده آل گرا بودن شرکت و انتخاب رنگ سرمه ای بدلیل عملگرا بودن آن است ، یعنی ما ایده آلهای ذهنی مشتریان خود در مورد مبلمان و دکوراسیون اداری را در عمل اجرا میکنیم. لطفاً به این موضوع توجه داشته باشید که آدینا در ایران هیچ نماینده‌ای ندارد.
پیشنهاد می‌کنیم قبل از انتخاب مبلمان اداری خود از بین لیست محصولات، حتما مقاله ما در این زمینه، یعنی راهنمای خرید مبلمان اداری و قبل از مشخص کردن چیدمان اداری خود، حتماً راهنمای ما در زمینه چیدمان مبلمان اداری را مطالعه نمایید.