16FED4F6EDB744D8C9C3FFF614E43159

همه چیز درباره مبلمان و لوازم اداری مدرن

همه چیز درباره مبلمان و لوازم اداری مدرن

همه چیز درباره مبلمان اداری مدرن

در این نوشته قصد داریم تا همه محصولات مبلمان اداری مدرن شامل انواع میز اداری مدرن: نظیر میز مدیریتی مدرن ، میز مدیریت مدرن ، میز کنفرانس مدرن ،میز کارگروهی مدرن ، میز کانتر مدرن یا کانتر اداری مدرن که در بعضی اوقات هم میز پذیرش مدرن خوانده میشود و همچنین انواع مبل و صندلی اداری مدرن کارمندی ، کارشناسی ، کنفرانس و مدیریتی را برای شما ارائه نماییم تا بتوانید قبل از انتخاب مبلمان اداری مدرن و یا خرید مبل اداری مدرن ، تمام نکات فروش مبلمان اداری مدرن را بررسی کرده و بهترین فروشنده و طراح مبلمان اداری مدرن را انتخاب کنید تا در محیط کاری خود بتوانید چیدمان و دکوراسیون اداری مدرن را پیاده سازی نمایید در ادامه با آدینا همراه باشید. ما کتابخانه اداری مدرن و همچنین انواع دیوارکوب مدرن اداری را بصورت سفارشی برای شما تولید میکنیم . با یکبار خرید از مبلمان اداری آدینا ،همراه همیشگی ما خواهید بود .

حتما بخوانید : از صفر تا صد در مورد مبلمان اداری 

انتخاب صحیح میز اداری مدرن برای شرکتتان به نوعی تضمین آرامش ، زیبایی و کارایی مبلمان اداری می باشد پس شایسته است در انتخاب میز های اداری مدرن شرکتتان وسواس بیشتری بکاربرید چرا که سطح و کلاس بندی شرکت شما و همچنین بهره وری کارمندانتان بصورت مستقیم با میز های اداری و کارمندی مرتبط است برای انتخاب صحیح میز اداری مدرن ابتدا به رنگ دکوراسیون ، استاندارد ابعادی میز اداری ، قیمت و مدل میز اداری و متریال استفاده شده در تولید میز های اداری توجه کافی نمایید ... با بیش از یک دهه خدمت در عرصه میز های اداری و مبلمان موفق شده ایم میز هایی تولید کنیم که سه آیتم کیفیت ، قیمت رقابتی ، کارایی و استاندارد را با هم داشته باشد ... اگر قصد تهیه میز اداری برای شرکت و سازمانتان دارید کافی است مدل ها و قیمت های ما را با سایر تولید کنندگان در کنار هم قرار دهید تا چراغ راهتان باشد ، بازدید و مشاوره رایگان می باشد

 

مبلمان اداری مدرن 

مبلمان اداری مدرن

مبل اداری مدرن 

مبل اداری مدرن

میز اداری مدرن 

میز اداری مدرن

میز مدیریت مدرن 

میز مدیریت مدرن

میز مدیریتی مدرن 

میز مدیریتی مدرن

 

مبلمان و صندلی اداری مدرن 

صندلی اداری مدرن 

پارتیشن اداری مدرن 

پارتیشن اداری مدرن

میز کنفرانس مدرن 

میز کنفرانس مدرن

میز کارمندی مدرن 

میز کارمندی مدرن

میز کارشناسی مدرن 

میز کارشناسی مدرن

میز کارگروهی مدرن 

میز کارگروهی مدرن

میز کانتر مدرن 

میز کانتر مدرن

 میز پذیرش مدرن 

میز پذیرش مدرن

کانتر اداری مدرن 

کانتر اداری مدرن

 

دیوارکوب اداری مدرن 

دیوارکوب اداری مدرن

کتابخانه مدرن اداری 

کتابخانه اداری مدرن

بیشتر بخوانید : اهمیت مبلمان اداری مدرن 

میز اداری مدرن 

میز اداری مدرن

میز اداری کنفرانس مدرن

میز اداری کنفرانس مدرن

 

میز کنفرانس مدرن

میز کنفرانس اداری مدرن

 

میز تیم ورک اداری مدرن

میز کارگروهی مدرن

 

میز منشی اداری مدرن 

میز منشی مدرن

فایل اداری مدرن 

فایل اداری مدرن

<<آدینا پاسخی شایسته به سلیقه شما >>

لطفا با کارشناسان بخش فروش ما با شماره 44620086در تماس باشید .

 

دیدگاه های بازدیدکنندگان

مبلمان اداری یکتا 17 آبان 1397 - 21:48 وبگاه

خرید مبل اداری
خرید مبل اداری یک کار ساده بنظر می آید ولی ما توصیه میکنیم آنرا زیاد ساده نگیرید. هر مبل اداری دارای ویژگیهای خاص خود است. ابتدا بدانید که چه نیازی دارید. آیا شما به یک مبل اداری با شکوه و با عظمت که دارای طول زیادی باشد نیاز دارید یا یک مبل ظریف که اندازه کمی داشته باشد و بتوانید دریک فضای کوچک آن را جا دهید؟رنگ مبلمان اداری چگونه باشد شاید شما در اینترنت یا فروشگاه با دین رنگ یک مبل و نیم ست اداری مجذوب آن شوید ولی باید در زمان خرید حتما دکوراسیون اداری دفتر کارتان را در نظر بگیرید و مطمئن شوید که این محصول با سایر محصولات استفاده شده در اتاق همخوانی لازم را داشته باشد. وزن مبل اداری را نیز در فاکتورهای خرید خود در نظر بگیرید . مبل سبک میخواهید یا سنگین. آیا جابجایی در دفتر کار شما و کسب و کار شما تند تند اتفاق می افتد اگر اینگونه است حتما از مبل سبک اداری استفاده کنید.

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.
 

شرکت تجهیز دفتر یکتا سعی کرده است با خلق برند مبلمان اداری آدینا، حرف جدیدی در حوزه طراحی مبلمان اداری و صنعت مبلمان اداریداشته باشد . آدینا یک کلمه ترکی به معنی کوه است که در طراحی لوگوی شرکت نیز به معنای آن دقت شده است. به عبارت دیگر، ما مثل کوه پشت مشتریان خود هستیم. رنگ سازمانی ما نیز، رنگ های فیروزه ای و سرمه ای میباشد ، انتخاب رنگ فیروزه ای به دلیل ایده آل گرا بودن شرکت و انتخاب رنگ سرمه ای بدلیل عملگرا بودن آن است ، یعنی ما ایده آلهای ذهنی مشتریان خود در مورد مبلمان و دکوراسیون اداری را در عمل اجرا میکنیم. لطفاً به این موضوع توجه داشته باشید که آدینا در ایران هیچ نماینده‌ای ندارد.
پیشنهاد می‌کنیم قبل از انتخاب مبلمان اداری خود از بین لیست محصولات، حتما مقاله ما در این زمینه، یعنی راهنمای خرید مبلمان اداری و قبل از مشخص کردن چیدمان اداری خود، حتماً راهنمای ما در زمینه چیدمان مبلمان اداری را مطالعه نمایید.