16FED4F6EDB744D8C9C3FFF614E43159

همه چیز در مورد مبلمان اداری مدرن ، ویژگیها و تعاریف (بخش 2)

همه چیز در مورد مبلمان اداری مدرن ، ویژگیها و تعاریف (بخش 2)

 چیدمان مبلمان اداری مدرن باید چگونه باشد:

اگر شما یک شرکت نوپا در زمینه ارائه خدمات بروز و اینترنتی هستید لازم است تا مدرن بودن خدمات خود را با یک چیدمان عالی مبلمان اداری  به رخ مشتریانتان بکشید . مشتریان برای هر کسب و کار بسیار مهم هستند. آنها به عنوان نیروی حیاتی کسب و کارها در نظر گرفته می شوند. بنابراین مهم است که شما توجه ویژه ای به نشست آنها داشته باشید. باید مبلمان خاصی برای آنها وجود داشته باشد که در آن آنها بتوانند به راحتی بنشینند.با یکبار خرید از مبلمان اداری آدینا ،همراه همیشگی ما خواهید بود .

مبلمان اداری مدرن

تنظیم مبلمان نیز باید دوستانه و استقبال کننده باشد.میزهایی که برای مشتریان هستند معمولا با توجه به حرفه یا خدماتی که ارائه می دهید تنظیم می شود. کل مجموعه مبلمان اداری  باید با توجه به ماهیت کار شما و کسب و کار که شما انجام می دهید خریداری شود.اگر مبلمان اداری مدرن به درستی تنظیم شده باشد، نه تنها فضای کاری را بهتر می کند، بلکه باعث می شود که احساس خوبی داشته باشید.

مبلمان اداری مدرن

یک فضای اداری خوب استرس را کاهش می دهد و باعث می شود کارمندان احساس راحتی کنند. یک چیز بسیار مهم در هنگام تنظیم مبلمان در دفتر این است که شما نباید مبلمان اداری را به گونه ای قرار دهید که دیگران مجبور به مبارزه برای حرکت نکنند.

مبلمان اداری مدرن

انتخاب مبلمان اداری مدرن، فوت و فنهای اصلی:

در انتخاب مبلمان اداری مدرن باید چند چیز را بدرستی بخاطر بسپارید و رعایت کنید مسئله اول در انتخاب محصولات اداری چه مدرن و چه در سبک کلاسیک استاندارد بودن آن است . هر چقدر یک محصول اداری زیبا و شیک باشد ولی در تولید آن رعایت ارگونومی نشده باشد بی اعتبار و بی ارزش خواهد شد .بعد از این مسئله باید به راحت بودن مبلمان اداری در کنار مدرن بودن آن توجه یکسانی داشته باشید .
 
مبلمان اداری مدرنبیشتر بخوانید: انواع مبلمان اداری آدینا و انواع مبل اداری و ویژگیها و تعاریف آن


هیچکدام از این دو نباید فدای دیگری شود اگر شما میز با قابلیت تنظیم ارتفاع که در رده محصولات مدرن اداری است را خریداری کنید ولی تنظیم آن براحتی برای پرسنل امکانپذیر نباشد این بی فایده خواهد بود . بعد از بحث راحتی میتوانید به بحث اصلی که همان کیفیت مبلمان اداری است بپردازید حتما در زمان انتخاب و خرید محصولات اداری به گارانتی آن توجه کنید ، فروشنده ای را انتخاب کنید که خدمات پس از فروش برای کار خود ارائه میدهد .

مبلمان اداری مدرن

دو هدف اصلی که در  مبلمان اداری باید حل شود عبارتند از: اول، آنها باید برای کارکنان راحت باشند؛ و دوم، آنها باید فضای کافی برای انجام کار های روزانه برای افزایش بهره وری و آزادی در کار داشته باشند. با این حال، تمام طرح ها این دو معیار را برآورده نمی کنند. اکثر طرح های مرسوم، صرف نظر از اینکه چقدر ظریف و شیک هستند، هنوز قادر به صرفه جویی در فضا نیستند. در حالی که در برخی از طرح های جدید فانتزی، ممکن است از فضای حداقل استفاده شود و در عین حال بسیار کار آمد باشد.
 
 مبلمان اداری مدرن
 

دیدگاه های بازدیدکنندگان

مبلمان اداری یکتا 06 آبان 1397 - 13:17 وبگاه

صندلی کارمندی
صندلی کارمندی یکی از پر مصرفترین تجهیزات و لوازم اداری در هر دفتر خصوصی یا دولتی میباشد . اهمیت این صندلی از آنجا مشخص میگردد که تک تک کارکنان شما حداقل 8 ساعت در روز از آن استفاده مداوم دارند . بی اغراق باید بگوییم که سلامتی شما در گرو انتخاب صحیح صندلی کارمندی و البته استفاده درست از آن میاشد . در بعضی شرکتها برای نامیدن این محصول از عبارت صندلی کارشناسی نیز استفاده می نمایند . مبلمان اداری یکتا با توجه به اهمیت این محصول اداری ، در بخش صندلی‎های کارشناسی مجموعه‎ای نفیس را طراحی و تولید می نماید که نه تنها بر زیبایی محیط کار بلکه به حفظ سلامت پرسنل شما نیز به عنوان اصلی ترین خصوصیات این صندلی ها تاکید شده است.سلامتی پرسنل شما و همچنین آرامش آنها در محیط کار شما برای مبلمان ادارییکتا یک اصل است و این مجموعه تولیدی تمام تلاش خود را بکار گرفته است تا با ارائه مجموعه ای کامل از انواع صندلی‎های کارشناسی و صندلی کارمندی، به این موضوع نمود عینی ببخشد .

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.
 

شرکت تجهیز دفتر یکتا سعی کرده است با خلق برند مبلمان اداری آدینا، حرف جدیدی در حوزه طراحی مبلمان اداری و صنعت مبلمان اداریداشته باشد . آدینا یک کلمه ترکی به معنی کوه است که در طراحی لوگوی شرکت نیز به معنای آن دقت شده است. به عبارت دیگر، ما مثل کوه پشت مشتریان خود هستیم. رنگ سازمانی ما نیز، رنگ های فیروزه ای و سرمه ای میباشد ، انتخاب رنگ فیروزه ای به دلیل ایده آل گرا بودن شرکت و انتخاب رنگ سرمه ای بدلیل عملگرا بودن آن است ، یعنی ما ایده آلهای ذهنی مشتریان خود در مورد مبلمان و دکوراسیون اداری را در عمل اجرا میکنیم. لطفاً به این موضوع توجه داشته باشید که آدینا در ایران هیچ نماینده‌ای ندارد.
پیشنهاد می‌کنیم قبل از انتخاب مبلمان اداری خود از بین لیست محصولات، حتما مقاله ما در این زمینه، یعنی راهنمای خرید مبلمان اداری و قبل از مشخص کردن چیدمان اداری خود، حتماً راهنمای ما در زمینه چیدمان مبلمان اداری را مطالعه نمایید.