16FED4F6EDB744D8C9C3FFF614E43159

پروژه مبلمان اداری اتاق مدیریت بیمه امین پارسیان

اتاق مدیر عامل بیمه امین پارسیان ، بسیار زیبا طراحی شده است و مدیریت این مجموعه با اعتماد به شرکت مبلمان اداری آدینا ، کار تجهیز دفتر خود را به ما سپرد . از ویژگیهای این پروژه ، خاص بودن طراحی میز مدیریت و هایگلاس بودن آن میباشد . طراحی میز مدیریت ، میز کنفرانس و میز پذیرایی این مجموعه بصورت یکپارچه صورت گرفته است . در ادامه تصاویر پروژه دکوراسیون اداری این شرکت را ملاحظه مینمایید.
با یکبار خرید از مبلمان اداری آدینا ،همراه همیشگی ما خواهید بود .

شرکت تجهیز دفتر یکتا سعی کرده است با خلق برند مبلمان اداری آدینا، حرف جدیدی در حوزه طراحی مبلمان اداری و صنعت مبلمان اداریداشته باشد . آدینا یک کلمه ترکی به معنی کوه است که در طراحی لوگوی شرکت نیز به معنای آن دقت شده است. به عبارت دیگر، ما مثل کوه پشت مشتریان خود هستیم. رنگ سازمانی ما نیز، رنگ های فیروزه ای و سرمه ای میباشد ، انتخاب رنگ فیروزه ای به دلیل ایده آل گرا بودن شرکت و انتخاب رنگ سرمه ای بدلیل عملگرا بودن آن است ، یعنی ما ایده آلهای ذهنی مشتریان خود در مورد مبلمان و دکوراسیون اداری را در عمل اجرا میکنیم. لطفاً به این موضوع توجه داشته باشید که آدینا در ایران هیچ نماینده‌ای ندارد.
پیشنهاد می‌کنیم قبل از انتخاب مبلمان اداری خود از بین لیست محصولات، حتما مقاله ما در این زمینه، یعنی راهنمای خرید مبلمان اداری و قبل از مشخص کردن چیدمان اداری خود، حتماً راهنمای ما در زمینه چیدمان مبلمان اداری را مطالعه نمایید.