16FED4F6EDB744D8C9C3FFF614E43159

پروژه میز منشی مطب

پروژه میز منشی مطب :میز منشی مطب اولین جایی است که بیمار با ورود به مطب با آن مواجه میشود هر قدر در طراحی میز منشی در یک بیمارستان و کلینیک وقت صرف شود باز جا دارد برای اینکه این مکانی است که اولین پیام را به مراجعین میدهد زیبا بودن میز منشی بنوعی بعنوان پرستیژ آن مطب و پزشک محسوب میشود برای خرید میز منشی مطب با طرح اختصاصی خود با قیمت مناسب با بخش فروش مبلمان اداری آدینا تماس بگیرید.

میز منشی استاندارد :

بهترین ابعاد یک میز منشی استاندار زمانی مشخص می شود که کارمند شما هنگام نشستن پشت میز، فضای کافی برای انجام کارش، ارتفاع مناسب و احساس درد و ناراحتی در عضلات و مفصل را نداشته باشد تا به راحتی هرچه تمام تر کار خود را با بازده عالی انجام دهند .

برای نداشتن حس خستگی و ضعف عضلانی باید از صندلی ارگونومیک استفاده کنید. برای انتخاب صندلی ارگونومیک می توانید با کلیک روی صندلی های کارمندی، کارشناسی و ... صندلی مدنظر خود را انتخاب کنید.

هنگام کار با کامپیوتر ساعد شما باید به موازات میزکارتان قرار بگیرد. البته باید گفت هر فردی با توجه به راحتی و نحوه کارش ممکن است زاویه ایی خاص داشته باشد اما باید این نکته را در نظر گرفت که زاویه استاندار بین ۷۰ تا ۱۳۵ درجه است اگر در غیر این صورت باشد آسیب جدی به مچ و ساعدتان وارد خواهد شد.این نکته برای پاها هم صدق می کند و باید هنگام نشستن روی صندلی ران های شما به موازات هم و زاویه ۹۰ درجه قرار بگیرد .

 

ابعاد و ارتفاع استاندارد میز منشی:

سوال اینجاست پس اندازه ( طول، عرض ، ارتفاع )  استاندار میز منشی باید چقدر باشد؟

 ابعاد تمامی میز های استاندار منشی به ترتیب 

برای سفارش میز ال منشی با ابعاد و رنگ بندی دلخواه همین حالا با ما تماس بگیرید یا از طریق سفارش آنلاین میز منشی مد نظر خود را سفارش دهید.

 راه هایی برای دست یافتن به ارتفاع مورد نظر میز منشی:

ممکن است شما قادر به تعویض میز منشی از جانب فروشنده نباشید، پس در این صورت شما باید از راه های دیگری برای دست یافتن به ارتفاع ایده آل میز منشی خوداستفاده کنید.

اولین راه این است اگر ارتفاع میز شما کم است با تعویض پایه های میز و جایگزین کردن آن با پایه هایی که که قابلیت کم و زیاد کردن ارتفاع میز را دارد ارتفاع میز منشی خود را انتخاب کنید.

راه دوم استفاده از صندلی ارگونومیک است. شما با جایگزین کردن صندلی ارگونومیک به جای صندلی های معمولی می توانید ازتفاع صندلی تان را متناسب با ارتفاع میز هماهنگ کنید.

نکته مهم در بالابردن ارتفاع صندلی که حتما باید ذکر کنیم این است که حتما با انجام این کار از زیر پایی های طبی متحرک استفاده کنید تا وضعیت صحیحی پاهایتان داشته باشد.

شرکت تجهیز دفتر یکتا سعی کرده است با خلق برند مبلمان اداری آدینا، حرف جدیدی در حوزه طراحی مبلمان اداری و صنعت مبلمان اداریداشته باشد . آدینا یک کلمه ترکی به معنی کوه است که در طراحی لوگوی شرکت نیز به معنای آن دقت شده است. به عبارت دیگر، ما مثل کوه پشت مشتریان خود هستیم. رنگ سازمانی ما نیز، رنگ های فیروزه ای و سرمه ای میباشد ، انتخاب رنگ فیروزه ای به دلیل ایده آل گرا بودن شرکت و انتخاب رنگ سرمه ای بدلیل عملگرا بودن آن است ، یعنی ما ایده آلهای ذهنی مشتریان خود در مورد مبلمان و دکوراسیون اداری را در عمل اجرا میکنیم. لطفاً به این موضوع توجه داشته باشید که آدینا در ایران هیچ نماینده‌ای ندارد.
پیشنهاد می‌کنیم قبل از انتخاب مبلمان اداری خود از بین لیست محصولات، حتما مقاله ما در این زمینه، یعنی راهنمای خرید مبلمان اداری و قبل از مشخص کردن چیدمان اداری خود، حتماً راهنمای ما در زمینه چیدمان مبلمان اداری را مطالعه نمایید.