16FED4F6EDB744D8C9C3FFF614E43159

پروژه میز منشی زیبا

میز منشی زیبا


میز منشی زیبا مطمئنا میتواند آرامش و زیبایی را به دفتر کار یا مطب یا حتی لابی هتل به ارمغان بیاورد یک میز پذیرش با طراحی زیبا باید قابلیت تولید را هم داشته باشد و علاوه برآن باید با قیمت مناسب به بازار عرضه گردد تا مشتریان قادر به خرید آن باشند .

پذیرش اولین جایی است که شما پس از ورود به مطب یا کلینیک با آن مواجه می شوید.

همچنین آخرین قسمتی خواهد بود که پیش از ترک کلینیک خواهید دید.

همین موضوع می تواند اهمیت طراحی این بخش را به وضوح بیان کند.

در طراحی های مدرن، میز پذیرش از فرم معمولی آن خارج شده.

و یک حجم متمایز و شاخص را شامل می شود .

محل قرار دادن میز پذیرش در اتاق انتظار بیماران بسیار اهمیت دارد.
برای خرید انواع میز منشی زیبا ، حتما با بخش فروش مبلمان اداری آدینا  تماس حاصل فرمایید . 

شرکت تجهیز دفتر یکتا سعی کرده است با خلق برند مبلمان اداری آدینا، حرف جدیدی در حوزه طراحی مبلمان اداری و صنعت مبلمان اداریداشته باشد . آدینا یک کلمه ترکی به معنی کوه است که در طراحی لوگوی شرکت نیز به معنای آن دقت شده است. به عبارت دیگر، ما مثل کوه پشت مشتریان خود هستیم. رنگ سازمانی ما نیز، رنگ های فیروزه ای و سرمه ای میباشد ، انتخاب رنگ فیروزه ای به دلیل ایده آل گرا بودن شرکت و انتخاب رنگ سرمه ای بدلیل عملگرا بودن آن است ، یعنی ما ایده آلهای ذهنی مشتریان خود در مورد مبلمان و دکوراسیون اداری را در عمل اجرا میکنیم. لطفاً به این موضوع توجه داشته باشید که آدینا در ایران هیچ نماینده‌ای ندارد.
پیشنهاد می‌کنیم قبل از انتخاب مبلمان اداری خود از بین لیست محصولات، حتما مقاله ما در این زمینه، یعنی راهنمای خرید مبلمان اداری و قبل از مشخص کردن چیدمان اداری خود، حتماً راهنمای ما در زمینه چیدمان مبلمان اداری را مطالعه نمایید.