16FED4F6EDB744D8C9C3FFF614E43159

پروژه میز کانتر بانکی

پیشخوان اداری بانکی


امروزه در بانکها حتما میز پیشخوان بانکی را ملاحظه کرده اید . در بعضی بانکها این میز پیشخوان حالت مدرن به خود گرفته و با ترکیب ام دی اف و شیشه ، یک میز پیشخوان بانکی زیبا و شیشه ای تولید میشود . برای آگاهی از لیست قیمت پیشخوان اداری و سفارش طراحی و تولید آن با بخش فروش مبلمان اداری آدینا تماس حاصل نمایید .

کانتر بانکی

به طور کلی کانتر بانک‌ها و میزهای پذیرش و اطلاعات و … به دو دسته کلی ایستاده و نشسته تقسیم می‌شوند. بسته به مدت زمانی که روند انجام کار مشتری طول می‌کشد و یا شرایط فضای موجود و … کارفرما کانتر مد نظر خود را سفارش می‌دهد.

در سالهای اخیر بانک‌ها میز پیشخوان نشسته را بر مدل‌های ایستاده ترجیح داده‌اند. به این ترتیب مشتری می‌تواند تمام مدتی که منتظر انجام کارش است، مقابل کارشناس مربوط بنشیند. در مراکزی مثل اطلاعات مراکز تفریحی و بیمارستانی، که کار مشتری اغلب در مدت زمان کوتاهی انجام می‌شود، کانترهای ایستاده بیشتر دیده می‌شود.

صرف نظر از میزان تخصیص بودجه برای خرید مبلمان اداری ، انتخاب بین این دو مدل بسته به نوع فعالیت و مدت زمانی که کار مشتری طول می‌کشد، دارد. بنابراین برخی از مراکز و مجموعه‌ها، کانترهای ایستاده را برای مشتری را انتخاب می‌کنند و برخی دیگر مدل‌هایی که مشتری هم می‌تواند بشیند.

شرکت تجهیز دفتر یکتا سعی کرده است با خلق برند مبلمان اداری آدینا، حرف جدیدی در حوزه طراحی مبلمان اداری و صنعت مبلمان اداریداشته باشد . آدینا یک کلمه ترکی به معنی کوه است که در طراحی لوگوی شرکت نیز به معنای آن دقت شده است. به عبارت دیگر، ما مثل کوه پشت مشتریان خود هستیم. رنگ سازمانی ما نیز، رنگ های فیروزه ای و سرمه ای میباشد ، انتخاب رنگ فیروزه ای به دلیل ایده آل گرا بودن شرکت و انتخاب رنگ سرمه ای بدلیل عملگرا بودن آن است ، یعنی ما ایده آلهای ذهنی مشتریان خود در مورد مبلمان و دکوراسیون اداری را در عمل اجرا میکنیم. لطفاً به این موضوع توجه داشته باشید که آدینا در ایران هیچ نماینده‌ای ندارد.
پیشنهاد می‌کنیم قبل از انتخاب مبلمان اداری خود از بین لیست محصولات، حتما مقاله ما در این زمینه، یعنی راهنمای خرید مبلمان اداری و قبل از مشخص کردن چیدمان اداری خود، حتماً راهنمای ما در زمینه چیدمان مبلمان اداری را مطالعه نمایید.