16FED4F6EDB744D8C9C3FFF614E43159

کانتر اداری شیک

کانتر اداری و میز پذیرش شیک
خیلی از مشتریان مبلمان اداری آدینا ، در جستجوی خرید کانتر اداری شیک هستند . افراد با سلیقه و لوکس پسند میز کانتر شیک را خودشان طراحی میکنند انتخاب رنگ مناسب در شیک شدن میز پذیرش بسیار موثر است . عمدتا میز پذیرش و کانتر شیک در جنس مواد اولیه هم با کانترهای معمولی تفاوت دارند این میزها با ام دی اف هایگلاس، کورین ، شیشه و فلز ساخته می شوند. شما برای سفارش کانتر دلخواهتان میتوانید با بخش فروش مبلمان اداری آدینا تماس بگیرید .

از اهمیت طراحی میز پذیرش در دفتر کار خود آگاه هستید؟
میدونستید که یکی از اجزای مهم در دکوراسیون داخلی دفتر کار طراحی میز پذیرش است!
در واقع می‌توان گفت میز‌ پذیرش اداری و دفترکار اولین تماس فیزیکی ارباب روجوع با آن مجموعه می‌باشد که باید جذاب و دارای فرم‌های متفاوتی از میز‌های اداری باشد. هنگامی که بازدیدکنندگان وارد دفترکار می‌شوند، اولین شخصی که به خوش‌ آمدگویی وی می‌آید، مسئول پذیرش یا فردی از بخش اداری است که در قسمت پذیرش فعالیت می‌کند.

طراحی میز پذیرش درصورتیکه درست انجام شود نه تنها باید حس خوش آمدگویی به فضا را به مراجعه کننده ها انتقال دهد، بلکه باید با سایر بخش‌های پروژه و وظایف سازماندهی شده برای آنها، همخوانی داشته باشد. یک میز‌ پذیرش مدرن باید دوستانه و جذاب نیز به‌نظر برسند. معمولا در دیزاین میز پذیرش شیک و مدرن ،از اشکال متفاوت و غیرمعمول با طراحی‌خلاقانه استفاده می‌شود.

شرکت تجهیز دفتر یکتا سعی کرده است با خلق برند مبلمان اداری آدینا، حرف جدیدی در حوزه طراحی مبلمان اداری و صنعت مبلمان اداریداشته باشد . آدینا یک کلمه ترکی به معنی کوه است که در طراحی لوگوی شرکت نیز به معنای آن دقت شده است. به عبارت دیگر، ما مثل کوه پشت مشتریان خود هستیم. رنگ سازمانی ما نیز، رنگ های فیروزه ای و سرمه ای میباشد ، انتخاب رنگ فیروزه ای به دلیل ایده آل گرا بودن شرکت و انتخاب رنگ سرمه ای بدلیل عملگرا بودن آن است ، یعنی ما ایده آلهای ذهنی مشتریان خود در مورد مبلمان و دکوراسیون اداری را در عمل اجرا میکنیم. لطفاً به این موضوع توجه داشته باشید که آدینا در ایران هیچ نماینده‌ای ندارد.
پیشنهاد می‌کنیم قبل از انتخاب مبلمان اداری خود از بین لیست محصولات، حتما مقاله ما در این زمینه، یعنی راهنمای خرید مبلمان اداری و قبل از مشخص کردن چیدمان اداری خود، حتماً راهنمای ما در زمینه چیدمان مبلمان اداری را مطالعه نمایید.