16FED4F6EDB744D8C9C3FFF614E43159

15ترفند طراحی مبلمان اداری مدرن

15ترفند طراحی مبلمان اداری مدرن

 15ترفند محبوب  طراحی و مبلمان اداری مدرن در سال 2017:

 

 

 

 

 طرح ها و ترفندهای طراحی مبلمان اداری دائما جدید و به روز می شوند .آنها علاوه بر اینکه زیباتر بنظر میرسند ، می توانند بهره وری و کارایی یک اداره را با ارتقای همکاری و ارتباط افزایش دهند .در اینجا چند ترفند طراحی اداری و طراحی مبلمان که انتظار داریم در سال جاری ببینیم را مشاهده می کنیم .

1-پلان های باز :

دفاتر و اتاق های شخصی در حال منسوخ شدن هستند و ادارات به پلانهای فضای باز رو آورده اند از مدیر عامل تا کار آموز در پلان باز و در کنار هم قرار میگیرند . 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 بیشتر بخوانید:چگونه تناسب بین فضای کار و مبلمان اداری را رعایت کنیم

 

<<آدینا پاسخی شایسته به سلیقه شما >>

لطفا با کارشناسان بخش فروش ما با شماره 44620086در تماس باشید .

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.
 

شرکت تجهیز دفتر یکتا سعی کرده است با خلق برند مبلمان اداری آدینا، حرف جدیدی در حوزه طراحی مبلمان اداری و صنعت مبلمان اداریداشته باشد . آدینا یک کلمه ترکی به معنی کوه است که در طراحی لوگوی شرکت نیز به معنای آن دقت شده است. به عبارت دیگر، ما مثل کوه پشت مشتریان خود هستیم. رنگ سازمانی ما نیز، رنگ های فیروزه ای و سرمه ای میباشد ، انتخاب رنگ فیروزه ای به دلیل ایده آل گرا بودن شرکت و انتخاب رنگ سرمه ای بدلیل عملگرا بودن آن است ، یعنی ما ایده آلهای ذهنی مشتریان خود در مورد مبلمان و دکوراسیون اداری را در عمل اجرا میکنیم. لطفاً به این موضوع توجه داشته باشید که آدینا در ایران هیچ نماینده‌ای ندارد.
پیشنهاد می‌کنیم قبل از انتخاب مبلمان اداری خود از بین لیست محصولات، حتما مقاله ما در این زمینه، یعنی راهنمای خرید مبلمان اداری و قبل از مشخص کردن چیدمان اداری خود، حتماً راهنمای ما در زمینه چیدمان مبلمان اداری را مطالعه نمایید.