16FED4F6EDB744D8C9C3FFF614E43159

مبلمان اداری آدینا، خط مشی کیفیت و سیاستهای کاری یک شرکت مبلمان اداری

مبلمان اداری آدینا، خط مشی کیفیت و سیاستهای کاری یک شرکت مبلمان اداری

 خط مشی مبلمان اداری آدینا(طراح دکوراسیون اداری )

در 4 مورد زیر تبیین می گردد:

  1. کسب اعتماد و جلب رضایت مشتریان خواهان انواع مبلمان اداری،(Office furnitureچه مبلمان اداری کلاسیک و چه مبلمان اداری مدرن و جدید و انواع صندلی اداری و پارتیشن اداری
  2. ایجاد شعف در مشتریان از طریق ارائه خدمات و طرحهای نوین مبلمان اداری
  3. آموزش مستمر کارکنان واحد طراحی و بروز رسانی دانش آنان مطابق با جدیدترین نرم افزارها و استانداردهای طراحی
  4. ارائه خدمات پس ازفروش و گارانتی محصولات اعم از مبلمان اداری ، صندلی اداری ، پارتیشن اداری

صنعت مبلمان اداری -مبلمان اداری آدینا

شعار اصلی آدینا که توسط همه افراد سازمان درک شده و تمام برنامه های بلند مدت سازمان بر این اساس پایه گذاری شده است عبارتست از :
آدینا پاسخی زیبا برای سلیقه شما

 

شرکت تجهیز دفتر یکتا ، ارائه دهنده انواع میز اداری ، پارتیشن اداری ،مبلمان و تجهیزات اداری ، با استفاده از ماشین آلات پیشرفته و مدرن توانسته تا در این صنعت یک برند معتبر و یکی از بهترین فروشندگان مبلمان اداری در تهران و ایران باشد . انواع مبلمان اداری مدرن را با طراحی های لوکس و خاص از ما بخواهید .02144620086

 

<<آدینا پاسخی شایسته به سلیقه شما >>

لطفا با کارشناسان بخش فروش شرکت مبلمان اداری آدینا  با شماره 44620086در تماس باشید .

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.
 

شرکت تجهیز دفتر یکتا سعی کرده است با خلق برند مبلمان اداری آدینا، حرف جدیدی در حوزه طراحی مبلمان اداری و صنعت مبلمان اداریداشته باشد . آدینا یک کلمه ترکی به معنی کوه است که در طراحی لوگوی شرکت نیز به معنای آن دقت شده است. به عبارت دیگر، ما مثل کوه پشت مشتریان خود هستیم. رنگ سازمانی ما نیز، رنگ های فیروزه ای و سرمه ای میباشد ، انتخاب رنگ فیروزه ای به دلیل ایده آل گرا بودن شرکت و انتخاب رنگ سرمه ای بدلیل عملگرا بودن آن است ، یعنی ما ایده آلهای ذهنی مشتریان خود در مورد مبلمان و دکوراسیون اداری را در عمل اجرا میکنیم. لطفاً به این موضوع توجه داشته باشید که آدینا در ایران هیچ نماینده‌ای ندارد.
پیشنهاد می‌کنیم قبل از انتخاب مبلمان اداری خود از بین لیست محصولات، حتما مقاله ما در این زمینه، یعنی راهنمای خرید مبلمان اداری و قبل از مشخص کردن چیدمان اداری خود، حتماً راهنمای ما در زمینه چیدمان مبلمان اداری را مطالعه نمایید.