کتابخانه

معرفی انواع کتابخانه چوبی خانگی و اداری

آشنایی با انواع کتابخانه اداری مدرن و سفارشی آدینا :

یقینا یکی از اصلیترین نیازهای هر سازمان در زمینه تجهیز دفاتر به مبلمان اداری تخصیص محلی از فضای کار به کتابخانه اداری جهت نگهداری و بایگانی مدارک و اسناد مورد نیاز پرسنل میباشد .

کتابخانه اداری

کتابخانه اداری علاوه بر جادار بودن باید دو ویژگی امن بودن و همچنین زیبایی را نیز داشته باشد . بیشتر مدیران سعی میکنند برای زیبا کردن اتاقشان از کتابخانه کوتاه (کردانزا) استفاده کنند که معمولا این کتابخانه اداری با میز مدیریت و میز کنفرانس و میز پذیرایی نیز همخوانی دارد .

کتابخانه اداری

ما کتابخانه اداری سفارشی مخصوص به شما را تولید می کنیم.برای مشاوره با کارشناسان ما با شماره 02144620089 تماس بگیرید.کتابخانه اداری در محیط های اداری علاوه بر نقش مکمل زیبایی در کنار سایر محصولات اداری نقش حفاظتی و نگهدارنده اسناد را هم دارد و از همین چهت استاندارد بودن یا سفارشی بودن کتابخانه خیلی مهم است .

کتابخانه اداری

 البته هنوز در بعضی ادارات و سازمانهای اداری ، از کتابخانه و کمد اداری مدرن هم استفاده میشود و البته کتابخانه اداری چوبی نیز جذابیتهای خودش را برای مشتریان دارد اگر قصد خرید اینترنتی کتابخانه های اداری پیشرفته و لوکس را دارید حتما به سایت آدینا سری بزنید .

کتابخانه اداری

کتابخانه های اداری و خانگی در انواع طرحها و شکلهای مختلف در بازار وجود دارند .شما  می توانید کتابخانه ای برای سازمان یا منزل خود خریداری کنید که ارتفاع  آن تا سقف منزل یا دفتر کار شما هم برسد و یا ممکن است فقط چند طبقه (دیوایدر) داشته باشد و یا حتی آنقدر کوتاه باشد که برای برداشتن کتابها و رونکنهای داخل طبقات  مجبور شوید بنشینید و یا خم شوید.

کتابخانه اداری

بعضی از کتابخانه ها دارای عمق زیاد و یا باصطلاح پهن هستند و برخی از کتابخانه ها دارای عمق کم و یا باصطلاح باریک هستند . بعضی از این کتابخانه های اداری یا خانگی دارای درب هستند و حتی قفل میشوند که این بخاطر این است که محافظت بیشتری از کتابها بعمل آید و کتابها را خطرات ناشی از گرد و غبار و رطوبت  ونم دور نگه دارند.

کتابخانه اداری

در زمینه کتابخانه اداری در شرکت آدینا  محصولات متنوع و زیبایی  وجود دارد و البته ممکن است همین امر انتخاب را برای شما قدری سخت  کند. بخاطر همین موضوع تصمیم گرفتین تا بعضی از مهمترین نکاتی را که باید در زمان خرید کتابخانه به آن توجه کافی  داشته باشید را بصورت آیتم وار برایتان بازگو نماییم .

اولین آیتمی که باید قبل از اقدام به خرید کتابخانه به ان توجه کنید فضایی است که قرار است کتابخانه در آن قرار بگیرد مکانی را که برای کتابخانه تخصیص داده اید بدرستی اندازه گیری کنید اگر این مکان داخل یک فرو رفتگی میباشد  حتما دقت کنید که حالت ذوذنقه ای نداشته باشد حتما داخل به داخل فرو رفتگی را اندازه بگیرید و اگر نامتقارتن است دو الی سه سانت کتابخانه با طول کمتر سفارش دهید.ابعاد کتابخانه نظیر طول و عرض و ارتفاع را یادداشت کنید تا زمانیکه از سایت اینترنتی آدینا خرید میکنید بدرستی بتوانید سفارش دهید.

کتابخانه اداری

حتما تعداد کتابهای خود و همچنین زونکن هایی که میخواهید درون کتابخانه قراردهید را حتی بصورت حدودی بدانید همچنین بلندترین ارتفاع کتاب تان را بدانید بعضی کتابها دارای ارتفاع بالایی هستند و در صورتیکه فاصله قفسه ها کم باشد باید کتاب را کج درون کتابخانه قرار دهید .اینگونه میتوانید کتابخانه ای با تعداد قفسه های مناسب تهیه کنید . اگر میخواهید مواردی مانند قاب عکس ، لوح تقدیر و مجسمه نیز در کتابخانه قراردهید حتما از قبل قفسه ای در کتابخانه برای آنها منظور کنید .

کتابخانه اداری

  

 توصیه بعدی ما فقط مختص به کتابخانه اداری ندارد بلکه اگر شما بخواهید میز اداری نیز خریداری کنید باز ما این توصیه اکید را به شما گوشزد میکنیم در هنگام خرید باید به دکوراسیون اداری موجود در فضای اداری خود توجه کافی داشته باشید بنحوی که با کل فضای موجودتان محصول جدید همخوانی و سازگاری داشته باشد .

اگر بتوانید کتابخانه ای تهیه کنید که قابلیت تنظیم ارتفاع قفسه ها را داشته باشد میتوانید براحتی هر کتاب با هر ارتفاع و سایزی را درون آن جای دهید

کتابخانه ها اکثرا از نظر طراحی در شکل های منتظم هندسی بصورت مربعی و مستطیلی ساخته میشوند البته این به این دلیل است که اکثر فروشندگان مبلمان اداری بیشتر از رنگ و طرح به کارکرد و عملکرد توجه دارند . اما ما در مبلمان اداری آدینا با ارائه رنج وسیعی از کتابخانه های اداری در طرح و رنگهای مختلف سعی کرده ایم این محدودیت را رفع کنیم .

 


کتابخانه اداری آدینا

در ادامه به معرفی انواع  کتابخانه اداری آدینا میپردازیم .

شرکت تجهیز دفتر یکتا سعی کرده است با خلق برند مبلمان اداری آدینا، حرف جدیدی در حوزه طراحی مبلمان اداری و صنعت مبلمان اداریداشته باشد . آدینا یک کلمه ترکی به معنی کوه است که در طراحی لوگوی شرکت نیز به معنای آن دقت شده است. به عبارت دیگر، ما مثل کوه پشت مشتریان خود هستیم. رنگ سازمانی ما نیز، رنگ های فیروزه ای و سرمه ای میباشد ، انتخاب رنگ فیروزه ای به دلیل ایده آل گرا بودن شرکت و انتخاب رنگ سرمه ای بدلیل عملگرا بودن آن است ، یعنی ما ایده آلهای ذهنی مشتریان خود در مورد مبلمان و دکوراسیون اداری را در عمل اجرا میکنیم. لطفاً به این موضوع توجه داشته باشید که آدینا در ایران هیچ نماینده‌ای ندارد.
پیشنهاد می‌کنیم قبل از انتخاب مبلمان اداری خود از بین لیست محصولات، حتما مقاله ما در این زمینه، یعنی راهنمای خرید مبلمان اداری و قبل از مشخص کردن چیدمان اداری خود، حتماً راهنمای ما در زمینه چیدمان مبلمان اداری را مطالعه نمایید.