16FED4F6EDB744D8C9C3FFF614E43159

کتابخانه کوتاه مدیریتی

معرفی کتابخانه مدیریت :

کردانزا (کتابخانه کوتاه مدیریتی ) ، این نوع کتابخانه اداری  معمولا یکی از اجزاء جدا نشدنی از میز مدیریت در اتاق مدیران میباشد . کردانزاهای تولید شده توسط مبلمان اداری آدینا ، علاوه بر داشتن فضای کافی برای نگهداری انواع لوح های یادبود و لوازم دکوری ، جای کافی برای نگهداری کتاب و زونکن هم دارند و همچنین با میزهای مدیریت در طراحی همخوانی کامل دارند.در بعضی از انواع این کتابخانه ها فضایی نیز برای تلویزیون در نظر گرفته میشود.برای اطلاع از قیمت کتابخانه اداری لطفا با شماره 02144620086 تماس بگیرید.
با یکبار خرید از مبلمان اداری آدینا ،همراه همیشگی ما خواهید بود .
بیشتر بخوانید : تجهیز سالن همایش

شرکت تجهیز دفتر یکتا سعی کرده است با خلق برند مبلمان اداری آدینا، حرف جدیدی در حوزه طراحی مبلمان اداری و صنعت مبلمان اداریداشته باشد . آدینا یک کلمه ترکی به معنی کوه است که در طراحی لوگوی شرکت نیز به معنای آن دقت شده است. به عبارت دیگر، ما مثل کوه پشت مشتریان خود هستیم. رنگ سازمانی ما نیز، رنگ های فیروزه ای و سرمه ای میباشد ، انتخاب رنگ فیروزه ای به دلیل ایده آل گرا بودن شرکت و انتخاب رنگ سرمه ای بدلیل عملگرا بودن آن است ، یعنی ما ایده آلهای ذهنی مشتریان خود در مورد مبلمان و دکوراسیون اداری را در عمل اجرا میکنیم. لطفاً به این موضوع توجه داشته باشید که آدینا در ایران هیچ نماینده‌ای ندارد.
پیشنهاد می‌کنیم قبل از انتخاب مبلمان اداری خود از بین لیست محصولات، حتما مقاله ما در این زمینه، یعنی راهنمای خرید مبلمان اداری و قبل از مشخص کردن چیدمان اداری خود، حتماً راهنمای ما در زمینه چیدمان مبلمان اداری را مطالعه نمایید.