دکوراسیون داخلی،اداری و تجاری

دکوراسیون داخلی،اداری و تجاری

دکوراسیون منزل ،اداری و تجاری

پیشرفت صنعت باعث شده تا انسان امروزی علاوه بر رفع نیازهای خودش همواره بحث زیبایی را نیز در نظر بگیرد بعنوان مثال در زمان خرید علاوه بر اینکه این مبل ادارای چه ویژگیهای کاربردی میباشد به بحث دکوراسیون اداری نیز توجه ویژه دارد در بحث مبلمان منزل نیز این امر با بحث دکوراسیون داخلی پیوند خورده است .بنابراین در این مقاله تصمیم گرفتیم تا شما را بیشتر با مقوله زیبایی شناسی در منزل و پیاده سازی دکوراسیون داخلی آشنا کنیم .در ادامه با آدینا همراه باشید.

دکوراسیون اداری-مبلمان اداری آدینا

دکوراسیون داخلی در عمل به سه قسمت تقسیم میشود که مشهورترین آن دکوراسیون خانگی میباشد که با این علم دکوراتورها فضای خانه را تبدیل به محلی با آرامش و زیبایی برای اهالی منزل میکنند . نوع دوم دکوراسیون داخلی ، دکوراسیون اداری است که با توجه به اینکه اکثر افراد بیشتر ساعات عمرشان را در شرکت و دفتر کار خود میگذارنند نیاز به یک محل زیبا برای ارتقا انگیزه پرسنل ضرورتی حیاتی میباشد و نوع سوم دکوراسیون داخلی دکوراسیون تجاری میباشد در این دکوراسیون که عمدتا در پاساژها ، فروشگاهها و رستورانها بکار گرفته میشود هدف بیشتر دادن حس آرامش به مشتری میباشد . 

بیشتر بخوانید:چرا رنگ در دکوراسیون اداری مهمتر از بقیه المانهاست؟

دکوراسیون اداری-مبلمان اداری آدینا

دکوراسیون داخلی یعنی برنامه ریزی و آماده سازی فضای داخلی ساختمان برای استفاده موثر با تاکید خاص بر مبلمان و پس از آن ارائه زیبایی است. دکوراسیون داخلی اغلب به طور مستقیم با فردی در ارتباط است که در فضای کار کردن با ساختمان یا کسب و کار حرفه ای در زمینه ارگونومی فضای خانه و هر فضایی که جهت تعامل بین انسان ها است و همچنین باید مهارت های لازم برای شناسایی و توجه به سلیقه فردی خود را هم در نظر بگیرد. آنها اغلب دانش گسترده ای از سبک های تجهیز تاریخی و رابطه خود با دوره های مختلف معماری، و از یک درک دقیق از نرم افزار و اثر رنگ، طرح، ترتیب و سبک فضا، پس از اتمام و مبلمان می باشد. آنها هدف، بهره وری، راحتی و زیبایی فضاهای داخلی را به یک طراحی بهینه می رسانند. آنها مشخصا به مبلمان، روشنایی، کف پوش، رنگ و پارچه با تولید یک محیط متناسب در جهت یک هدف اندیشه می کنند.

دکوراسیون اداری-مبلمان اداری آدینا
به عبارتی دیگر مبحث دکوراسیون داخلی تنها به دکوراسیون خانه منتهی نمی شود بلکه هر مکانی که چند انسان جهت تعامل کاری، کسب و کار، بحث و گفتگو و هر آنچه به نوع ارتباط به فضا مربوط می شود، است. دانش طراحی دکوراسیون داخلی در ارتباط تنگانگی بین روان انسان و فضا است که این ارتباط با خلاقیت فرد در تعامل است. هدف نهایی از پرداختن به دکوراسیون داخلی، ایجاد هماهنگی بین کارکرد فضا و انسان است که به خلق آرامش و لذت منتهی می شود.

دکوراسیون اداری-مبلمان اداری آدینا
در این راستا دکوراسیون داخلی به موضوعی مهم و ویژه با کارکرد های حرفه ای و مدرن در این عصر بدل شده است با اینکه در گذشته به شکل تخصصی امروز نبوده ولی در آن عصر هم مسئله ای مهم بوده است. با این حال، توجه ویژه به دکوراسیون داخلی اجتناب ناپذیر است.

 دکوراسیون اداری-مبلمان اداری آدینا

<<آدینا پاسخی شایسته به سلیقه شما >>لطفا با کارشناسان بخش فروش ما با شماره 44620086در تماس باشید .

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.
 

شرکت تجهیز دفتر یکتا سعی کرده است با خلق برند مبلمان اداری آدینا، حرف جدیدی در حوزه طراحی مبلمان اداری و صنعت مبلمان اداریداشته باشد . آدینا یک کلمه ترکی به معنی کوه است که در طراحی لوگوی شرکت نیز به معنای آن دقت شده است. به عبارت دیگر، ما مثل کوه پشت مشتریان خود هستیم. رنگ سازمانی ما نیز، رنگ های فیروزه ای و سرمه ای میباشد ، انتخاب رنگ فیروزه ای به دلیل ایده آل گرا بودن شرکت و انتخاب رنگ سرمه ای بدلیل عملگرا بودن آن است ، یعنی ما ایده آلهای ذهنی مشتریان خود در مورد مبلمان و دکوراسیون اداری را در عمل اجرا میکنیم. لطفاً به این موضوع توجه داشته باشید که آدینا در ایران هیچ نماینده‌ای ندارد.
پیشنهاد می‌کنیم قبل از انتخاب مبلمان اداری خود از بین لیست محصولات، حتما مقاله ما در این زمینه، یعنی راهنمای خرید مبلمان اداری و قبل از مشخص کردن چیدمان اداری خود، حتماً راهنمای ما در زمینه چیدمان مبلمان اداری را مطالعه نمایید.