16FED4F6EDB744D8C9C3FFF614E43159

انواع مبلمان اداری خوب

انواع مبلمان اداری خوب

 مبلمان اداری خوب و انواع آن 

یکی از مهم ترین مکان های هر فرد، دفتر اوست. دشوار نیست که بدانیم چرا. این محل از جایی است که او کار می کند و برای زندگی اش درآمد به دست می آورد. بنابراین، اجباری است که آن مکان فضایی آرام و صمیمانه ای را ارائه کند. وقتی صحبت از فضای پویا می شود، یکی از چیزهایی که برای ساختن دفتری راحت و اجرای دکوراسیون اداری می توان انجام داد، صندلی های اداری هستند. این مکان جایی است که یک فرد نشسته و کار می کند، بنابراین فاکتور راحتی آنها هرگز نباید نادیده گرفته شود.

حتما بخوانید:مبلمان اداری کاربردی

انواع مبلمان اداری خوب
چیزهای زیادی وجود دارد که باعث راحتی صندلی های اداری می شوند. به عنوان مثال برای صندلی های اداری لازم است که پشتی آن از نشیمنگاه تا سر شما را پوشش دهد. همینطور قابلیت تنطیم در ارتفاع و چرخیدن صندلی برای راحتی در استفاده مهم است. بهتراست صندلی از پوششی با دوام و قابل تمیز کردن باشد. با این حال، محل کار نه تنها فقط شامل صندلی های اداری بلکه همچنین دارای میزهای اداری است. بنابراین ضروری است که جدا از صندلی های اداری، میزهای اداری نیز باید همانقدر راحت باشند که احتمالا می توانید خریداری کنید.

بیشتر بخوانید:مبلمان اداری ، مراحل سفارش در آدینا

اولین گام در این راستا این است که میزهای اداری از شیشه بسازند تا بتوانند هر چیزی را که درون کشوها قرار دارد بدون نیاز به باز کردن آنها ببینند. کشوها باید از دو نوع ساخته شوند، عمیق تر برای نگه داشتن فایل های بزرگ و یکی کمتر برای نگهداری وسائل کوچک به مانند لوازم التحریر. میزهای اداری نیز باید به اندازه کافی فضای لازم برای نگه داشتن وسائل روی آن را برای انجام کار داشته باشید.

انواع مبلمان اداری خوب
اگر صندلی ها و میزهای اداری این الگو را رعایت کنند، می توانید مطمئن باشید که محل کار در واقع یک فضای بسیار راحت است، که در آن کارکنان هرگز خسته نمی شوند . پویایی و بهره وری بسیار بالا خواهد بود.

<<آدینا پاسخی شایسته به سلیقه شما >>

لطفا با کارشناسان بخش فروش ما با شماره 44620086در تماس باشید .

 

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.
 

شرکت تجهیز دفتر یکتا سعی کرده است با خلق برند مبلمان اداری آدینا، حرف جدیدی در حوزه طراحی مبلمان اداری و صنعت مبلمان اداریداشته باشد . آدینا یک کلمه ترکی به معنی کوه است که در طراحی لوگوی شرکت نیز به معنای آن دقت شده است. به عبارت دیگر، ما مثل کوه پشت مشتریان خود هستیم. رنگ سازمانی ما نیز، رنگ های فیروزه ای و سرمه ای میباشد ، انتخاب رنگ فیروزه ای به دلیل ایده آل گرا بودن شرکت و انتخاب رنگ سرمه ای بدلیل عملگرا بودن آن است ، یعنی ما ایده آلهای ذهنی مشتریان خود در مورد مبلمان و دکوراسیون اداری را در عمل اجرا میکنیم. لطفاً به این موضوع توجه داشته باشید که آدینا در ایران هیچ نماینده‌ای ندارد.
پیشنهاد می‌کنیم قبل از انتخاب مبلمان اداری خود از بین لیست محصولات، حتما مقاله ما در این زمینه، یعنی راهنمای خرید مبلمان اداری و قبل از مشخص کردن چیدمان اداری خود، حتماً راهنمای ما در زمینه چیدمان مبلمان اداری را مطالعه نمایید.