16FED4F6EDB744D8C9C3FFF614E43159

بهترین و برترین برند مبلمان اداری در بازار ایران

بهترین و برترین برند مبلمان اداری در بازار ایران

بهترین برند مبلمان اداری  در ایران کدام شرکت است ؟

این سئوالی است که شما در تماس با مشاورین بخش فروش مبلمان اداری آدینا داشته اید ؟

بهترین و برترین برند مبلمان اداری در بازار ایران

 

ما هر روز با سئوالاتی نظیر برترین مارک صندلی اداری چیست ؟

بهترین و برترین برند مبلمان اداری در بازار ایران

آیا هر کس که گرانترین قیمت را در بازار ارائه میدهد برترین برند است ؟

بهترین و برترین برند مبلمان اداری در بازار ایران

فرق برند آدینا با سایر برندهای مبلمان اداری موجود در بازار چیست ؟

آیا حتما باید از برند شناخته شده در بازار خریداری کنم ؟

بهترین و برترین برند مبلمان اداری در بازار ایران

از کجا مطمئن شوم که این برند مطابق ادعای خودش بهترین برند بازار است و سئوالاتی از این قبیل . ما با توجه به درخواستهای شما خوانندگان محترم وبلاگ آدینا برآن شدیم تا با ارائه یک نوشته کوتاه در مورد برند مبلمان اداری و اینکه کدام برند بهترین است سئوالات شما را پاسخ دهیم .

بیشتر بخوانید :میز مدیریت پایه استیل

بهترین و برترین برند مبلمان اداری در بازار ایران

در ادامه از شما همراهان همیشگی دعوت میکنیم تا با تیم تولید محتوای آدینا همراه باشید :

با یکبار خرید از مبلمان اداری آدینا ،همراه همیشگی ما خواهید بود .

 

بهترین برند مبلمان اداری

چرا باید بهترین برند مبلمان اداری را بشناسیم ؟

اگر شما بعنوان یک شرکت و یا کسی که دارای کسب و کار میباشد در حال ایجاد یک دفتر کار جدید یا پیاده سازی دکوراسیون اداری جدید برای محیط کار خود میباشید در هنگام انتخاب مبلمان اداری مورد نیازتان باید خیلی از عوامل را در نظر بگیرید و یکی از مهمترین این عوامل شناخت بهترین برند مبلمان اداری میباشد.

بهترین برند مبلمان اداری

مبلمان دست دوم حتی با مارک برند هم نخرید

یکی از مواردیکه در زمان تجهیز دفتر اداری خود باید در نظر بگیرید اینست که میخواهید دفتر خود را با استفاده از مبلمان اداری جدید بچینید و یا از مبلمان دست دوم برای تکمیل دفتر خود استفاده کنید درست است که مبلمان اداری جدید یقینا زیبا و لوکس خواهد بود ولی مزیت استفاده از مبلمان اداری دست دوم نیز قیمت پایینتر آن نسبت به مبلمان نو میباشد قیمت مبلمان دست دوم معمولا ۳۰ تا ۵۰ درصد هزینه کمتر از مبلمان نو در بازار میباشد .

بهترین و برترین برند مبلمان اداری در بازار ایران

ما بعنوان فروشنده و تولید کننده مبلمان اداری کلا خرید مبلمان اداری دست دوم را پیشنهاد نمی کنیم. در ادامه برای درک ویژگیهای ی بهترین برند در مبلمان اداری با آدینا  همراه باشید.

بیشتر بخوانید :اهمیت مبلمان اداری در برند سازی سازمانها 

بهترین برند مبلمان اداری

  • مواد اولیه ساخت مبلمان اداری

    • یک مبلمان اداری اگر خوب باشد یقینا یکی از عواملش مواد اولیه آن میباشد،بنابراین اولین قدم شناخت کامل از نوع مواد ساخت آن است. این موضوعی  است که شماباید  در مورد جسن بدنه (چوبی، فلزی، پلاستیکی، شیشه و یا ترکیبی)، نوع پارچه، جنس پشتی و به طور کلی ساخت و ساز آن مورد توجه قرار دهید.شرکتهای برند و مطرح در صنعت مبلمان اداری به این موضوع توجه ویژه ای دارند و مواد اولیه خود را از جاهای معتبر تهیه میکنند . ما در شرکت آدینا با ایجاد واحد کنترل کیفیت مواد اولیه را در زمان خرید ابتدا بازرسی کرده و بعد از تایید آنها را تحویل واحد ساخت میدهیم .سعی ما همواره این بوده است که مواد اولیه را از شرکتهای معتبر که همواره با آنها همکاری داشته ایم تهیه کنیم تا مشتری با اطمینان بیشتری بتواند کار خرید را انجام دهد .
    • بهترین برند مبلمان اداری
  • ویژگی ها و تنظیمات کاربردی

 هر یک از اقلام مبلمان و لوازم  اداری که تولید می شوند دارای یک سری خصوصیات کاربردی میباشد. به غیر از ویژگی های ظاهری و مواد ساختی آن، خصوصیاتی نظیر  تنظیمات ارتفاع در صندلی اداری، دارا بودن کشوهای ذخیره فایل در میز اداری، قابل حمل بودن، راحتی در تمیز کردن و غیره … هستند که  که در انتخاب بهترین برند مبلمان اداری بسیار موثر میباشند .همکاران ما در بخش طراحی آدینا توجه ویژه ای به این مسئله دارند و همواره سعی کرده اند تا در زمان طراحی مبلمان و ملزومات اداری نهایت کارایی و همخوانی را رعایت کنند اگر شما نیاز به مبلمان اداری خاص خودتان دارید و محصولاتی که در بازار هستند نتوانسته اند شما را قانع کنند نگران نباشید شرکت آدینا بعنوان یک سازنده مبلمان اداری سفارشی در خدمت شماست .شما میتوانید ایده های خود را با شماره تماس 02144620086با بخش فروش ما در میان بگذارید.

حتما بخوانید :مبلمان اداری لوکس و توصیه هایی برای انتخاب مبلمان اداری لاکچری

بهترین برند مبلمان اداری

  • قابلیت بازیافتی بودن

  • امروزه اهمیت محیط زیست بسیار بالاتر از هر زمان دیگری است و بنابراین بازیافت شدن مجدد محصولات یک نقطه مثبت در کارنامه برند سازنده مبلمان اداری میباشد. وقتیکه که مبلمان مورد استفاده دوباره قرار می گیرد، اساسا همانطور که همه چیز در جهان قابلیت استفاده دوباره دارد، اهمیت بالایی دارد. هیچ تاکید خاصی در این مورد نداریم اما در جهان امروز بهترین برند ها از مبلمان اداری بازیافتی استفده می کنند.شرکت مبلمان اداری آدینا در بیانیه خط مشی محیط زیست خود احترام به طبیعت را سرلوحه کار خود قرار داده و تمام تلاش خود را در تولید محصولاتی که بتوانند به چرخه طبیعت از طریق فرآیند بازیافت برگردند بکار میگیرد . این شرکت همچنین وظیفه اجتماعی خود را در قبال محیط زیست پاک نگهداشتن آن میداند و هرازگاهی با همکاری پرسنل خود و افراد و انجمنهای حفاظت از محیط زیست ، در مناطق سبز حاضر شده و کار نگهداری و حفظ محیط زیست را پیگیری مینماید .

خدمات قبل و بعد از فروش

معمولا برترین برندها کار خود را قبل از فروش برای مشتریان آغاز میکنند ، مفهوم جدید خدمت به مشتریان شامل تعاریف جدید شده است و دیگر بخش کوچکی در ساختمان مرکزی سازمان به ارائه خدمات اختصاص ندارد، بلکه کل سازمان از مدیران عالی تا کارکنان عادی، همگی در برآورده ساختن نیازهای مشتریان موجود و بالقوه نقش برعهده دارند.

بهترین و برترین برند مبلمان اداری در بازار ایران
وقتی که فردی، کالایی یا خدمتی را خریداری می‌کند، به ندرت درباره کیفیت و امنیت آن اطلاعات کامل دارد. وی به حق نگران آن است که مبادا سرش کلاه رفته باشد. حمایت از مصرف‌کننده از این منظر، قابل توجیه است.بنابراین بهترین برندها همواره خدمات پس از فروش کاملی به مشتریان خود ارائه میدهند .

بهترین و برترین برند مبلمان اداری در بازار ایران

ما در آدینا هم خدمات قبل از فروش بعنوان مشاوره اولیه ، اندازه گیری و. طراحی داریم و هم خدمات پس از فروش نظیر حمل و نصب و راه اندازی و همچنین ارائه ضمانتنامه اجرایی در مورد کلیه محصولاتمان . اگر شما با خواندن این مقاله هنوز هم در مورد برترین برندهای مبلمان اداری سئوال دارید مشاورین ما خوشحال میشوند که بتوانند به سئوالات شما پاسخ دهند . لطفا با شماره تلفن 02144620086یا مراجعه به سایت Adyina.comبا ما در تماس باشید.

بهترین برند مبلمان اداری

دیدگاه های بازدیدکنندگان

یکتا دکور 26 آذر 1399 - 22:01

میز اداری یکتادکور -میز اداری مبلمان اداری یکتا با ایده گرفتن از برترین طرح های روز داخلی و خارجی و همچنین الهام گرفتن از فرهنگ غنی ایرانی طراحی و تولید میگردد. این موضوع از این جهت برای ما در بخش طراحی ، اهمیت فوق العاده ای دارد زیرا ما معتقدیم مشتریان ما لایق بهترین ها می باشند و به همین دلیل انواع میز اداری را با ایده های خاص و ناب و بصورت کاملا سفارشی در طرح های لوکس و مدرن تولید و به بازار عرضه می نماییم.این محصولات دارای تنوع رنگ کامل بوده و علاوه بر این مشتریان محترم ما در سازمانهای دولتی و خصوصی میتوانندآنرا بدلخواه خودشان و متناسب با ابعاد و فضای اتاقشان بصورت کاملا اختصاصی ، سفارش دهند .میزهای اداری تولیدی شرکت ما از بهترین مواد اولیه ومرغوبترین یراق آلات تولید میگردند و در گروهای زیر به بازار مصرف عرضه می شوند-

امین شیرازی 26 آذر 1399 - 21:59

با ۱۰ شرکت برتر مبلمان اداری در ایران آشنا شوید یکی از مهم‌ترین وسایل مورد استفاده در هر اداره، سازمان و نهادی مبلمان اداری است. نه تنها مبلمان اداری مورد استفاده کارمندان بوده و ساعات زیادی را پشت میز یا روی صندلی‌های خود طی می‌کنند، بلکه برای انتظار یا جهت مراجعه برای خرید یا کارهای اداری مورد استفاده مشتریان یا ارباب رجوع نیز خواهد بود.
بنابراین، با توجه به اینکه در ادارات و سازمان‌ها از صندلی، میز، کمد و… بصورت مستمر استفاده می‌شود، در مبلمان اداری خصوصیات مهمی همچون ظاهر زیبا، کیفیت ساخت عالی، عمر بالا، گارانتی و ارائه خدمات پس از فروش و… از اهمیت بالایی برخوردار خواهد بود. خصوصیاتی که تنها در شرکت‌های برتر مبلمان اداری شاهدش خواهید بود.

آقای مبلمان 26 آذر 1399 - 21:57 وبگاه

کیفیت مبلمان اداری کیفیت مبلمان اداری آقای مبلمان زبان زد مشتریان ما است . کیفیت حرف اول را میزند و ما با همکاری افراد زبده در زمینه مبلمان اداری بالاترین کیفیت ممکن را طبق طرح شما و بودجه شما در نظر میگیریم .رضایت مشتریان آقای مبلمان مشتریان زیادی برای تجهیز دکوراسیون اداری خود، مبلمان اداری آقای مبلمان را انتخاب کردند تا کنون تمام تلاش ما برای حفظ رضایت مشتریانمان بوده و زین پس نیز همین روند کاری ادامه پیدا میکند .

آقای پارتیشن 26 آذر 1399 - 21:55 وبگاه

پارتیشن اداری ام دی اف مدل دکا ، ترکیب فلز و شیشه و چوب ، مناسب برای تمام مجموعه های اداری و همینطور مطبو کلینیک . طراحی خاص با استفاده از متریال درجه یک ترک و ایتالیایی توسط آقای پارتیشن .مدل دکا یک پارتیشن اداری دو جداره به شمار می رود . استفاده از شیشه های مات و نیمه مات در این طراحی بسیار خوب و مناسب است و البته که به سفارش مشتریان ما امکان تغییر در این پارتیشن اداری وچود دارد و دست مشتری را در انتخاب باز گذاشته ایم و کارشناسان آقای پارتیشن ، بر حسب تجربه و دانش خود پیشنهاداتی را در زمینه دکوراسیون اداری به کارفرما ارائه می دهند تا تصمیمات بهتری در زمینه تجهیز فضای خود بگیرند . پارتیشن اداری مدل دکا نیز با سفارش مشتریان ممکن است شیشه های مات کامل ، یا نیمه مات داشته باشد . و برخی از مشتریان ما نیز شاید درخواست شیشه های ساده به همراه پرده های کرکره ای داشته باشند ،تمام این موضوعات به علاوه رنگ فلز ها و شیشه ها و رنگ ام دی اف مصرفی نیز قابل تغییر است . این سبک یکی از طرح های ساده و شیک ما به شمار می رود

میز سرا 26 آذر 1399 - 21:54 وبگاه

در سایت میز سرا می توانید محصولات مربوط به دسته ی میز اداری مدرن را ببینید . این میز ها در انواع و قیمت های مختلف و همچنین در جنس های مختلف چوبی ، شیشه ای و سرامیکی خدمت شما عرضه می شود . میز های سایت میز سرا بسیار شیک و مدرن و در رنگ بندی های مختلف بنا به سلیقه ی شما سفارشی سازی میشوند تا شما میز خاض خودتان را به صورت کاملا اقتصادی تهیه کنید و یک خرید لذت بخش را با میز سرا تجربه کنید! در هر مرحله از کار ، پشتیبان های ما از طریق وبسایت و تلفن ، همراه شما هستند تا شما عزیزان را راهنمایی کنند .

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.
 

شرکت تجهیز دفتر یکتا سعی کرده است با خلق برند مبلمان اداری آدینا، حرف جدیدی در حوزه طراحی مبلمان اداری و صنعت مبلمان اداریداشته باشد . آدینا یک کلمه ترکی به معنی کوه است که در طراحی لوگوی شرکت نیز به معنای آن دقت شده است. به عبارت دیگر، ما مثل کوه پشت مشتریان خود هستیم. رنگ سازمانی ما نیز، رنگ های فیروزه ای و سرمه ای میباشد ، انتخاب رنگ فیروزه ای به دلیل ایده آل گرا بودن شرکت و انتخاب رنگ سرمه ای بدلیل عملگرا بودن آن است ، یعنی ما ایده آلهای ذهنی مشتریان خود در مورد مبلمان و دکوراسیون اداری را در عمل اجرا میکنیم. لطفاً به این موضوع توجه داشته باشید که آدینا در ایران هیچ نماینده‌ای ندارد.
پیشنهاد می‌کنیم قبل از انتخاب مبلمان اداری خود از بین لیست محصولات، حتما مقاله ما در این زمینه، یعنی راهنمای خرید مبلمان اداری و قبل از مشخص کردن چیدمان اداری خود، حتماً راهنمای ما در زمینه چیدمان مبلمان اداری را مطالعه نمایید.