16FED4F6EDB744D8C9C3FFF614E43159

برترین و بهترین میز کار اداری

برترین و بهترین میز کار اداری

بهترین میز اداری

بهترین میز اداری برای هر دفتر کاری را می توان به عنوان مهم ترین مکان برای هر فرد نامگذاری کرد. دشوار نیست که بدانیم چرا؟ محیط کاری بعد از محل زندگی مهمترین جایی است که انسان زمان زیادی را در روز در آن می گذراند. بنابراین، اجبار است که بهترین  میز اداری را فراهم کنیم تا کارکنان بتوانند ایده هایشان را در راستای اهداف آن شرکت اجرا کنند. بر این اساس صحبت در مورد میز های اداری به عنوان یکی از ارکان اصلی مبلمان اداری بحثی مهم و ضروری است.

بیشتر بخوانید :میز مدیریت پایه استیل

برای شروع، باید بدانید فضای کار شما دارای چه ابعادی است، آیا L شکل هست؟ یا مربع شکل؟ با دانستن این موضوع می تواند دست به انتخاب درست بزنید. میز های چوبی می توانند گزینه مناسب باشند و یا حتی میزهای اداری ساخته شده از شیشه می تواند یک ایده خوب باشد، زیرا می توان اطمینان حاصل کرد که بدون باز کردن کشو، همه چیز را می بینند، در نتیجه صرفه جویی در زمان است که در باز کردن و بستن کشوها صورت می گیرد.

 

بیشتر بخوانید:میز کار اداری و خلاقیت در ساخت

میزهای اداری باید دو نوع کشو داشته باشند: یکی عمیق و یکی کم عمق. عمیق تر می تواند برای نگه داشتن فایل ها مورد استفاده قرار گیرد، در حالی که همپوشانی کم عمق کشوهای میز می تواند برای نگه داشتن قلم و نوشت ابزار های کوچک استفاده می شود. میزهای اداری نیز نباید بیش از حد کوتاه یا بیش از حد بزرگ باشند، زیرا این کار ناگزیر بر عملکرد صحیح کارکنانی که از آنها استفاده می کنند، تاثیر می گذارد.

 

حتما بخوانید :ایده های مناسب برای زیبا تر شدن خانه کوچک

کار فرمایان همیشه باید در نظر داشته باشند که هرگز نباید برای مبل اداری ارزان قیمت صرفا صرفه جویی کنند. آنها باید درک کنند که ممکن است با انجام این کار در نهایت آنها دچار مشکل خواهند شد زیرا کارکنان آنها هرگز قادر نخواهند بود که بهترین کار خود را ارائه دهند، چون در اینجا ارزان قیمت بودن بر کیفیت و دوام مقدم است. بنابراین، اجبار خواهد بود که یکی از بهترین میز اداری را برای دفتر خود انتخاب کنید؛ زیرا به طور مستقیم مربوط به کیفیت کار و بهره وری و سلامت کارکنان خواهد بود.

<<آدینا پاسخی شایسته به سلیقه شما >>

لطفا با کارشناسان بخش فروش ما با شماره 44620086در تماس باشید .

 

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.
 

شرکت تجهیز دفتر یکتا سعی کرده است با خلق برند مبلمان اداری آدینا، حرف جدیدی در حوزه طراحی مبلمان اداری و صنعت مبلمان اداریداشته باشد . آدینا یک کلمه ترکی به معنی کوه است که در طراحی لوگوی شرکت نیز به معنای آن دقت شده است. به عبارت دیگر، ما مثل کوه پشت مشتریان خود هستیم. رنگ سازمانی ما نیز، رنگ های فیروزه ای و سرمه ای میباشد ، انتخاب رنگ فیروزه ای به دلیل ایده آل گرا بودن شرکت و انتخاب رنگ سرمه ای بدلیل عملگرا بودن آن است ، یعنی ما ایده آلهای ذهنی مشتریان خود در مورد مبلمان و دکوراسیون اداری را در عمل اجرا میکنیم. لطفاً به این موضوع توجه داشته باشید که آدینا در ایران هیچ نماینده‌ای ندارد.
پیشنهاد می‌کنیم قبل از انتخاب مبلمان اداری خود از بین لیست محصولات، حتما مقاله ما در این زمینه، یعنی راهنمای خرید مبلمان اداری و قبل از مشخص کردن چیدمان اداری خود، حتماً راهنمای ما در زمینه چیدمان مبلمان اداری را مطالعه نمایید.