16FED4F6EDB744D8C9C3FFF614E43159

خرید مبلمان اداری خوب ، بهتر و بهترین|چگونه بهترین مبلمان اداری را بخرید؟

خرید مبلمان اداری خوب ، بهتر و بهترین|چگونه بهترین مبلمان اداری را بخرید؟

خرید مبلمان اداری خوب ، بهتر و بهترین

انسان همیشه کمال گراست نه فقط در زمینه معنوی بلکه در زمینه مادی هم همینطور .پرسنل واحد فروش مبلمان اداری آدینا بعضی اوقات از طرف مشتریان با سئوالاتی مواجه میشوند که خود اثبات این مدعاست .

سئوالاتی نظیر اینکه خوب کدام محصول بهتر است ؟و یا عالی ترین میز اداری تان را به ما معرفی کنید و یا حتی بعد از کلی صحبت با کارکنان ما باز عبارتی مثل از این هم بهتر میخواهم باز استفاده میکنند . این موضوع همیشه برای ما افتخاری بوده که مشتریان لوکس پسندی داشته باشیم .

امروز تیم تحریریه وبلاگ مبلمان اداری آدینا بر این شده است که در این مقوله مقاله ای هر چند کوتاه تقدیم خوانندگان خود کند با این تیتر "خرید مبلمان اداری خوب ، بهتر و بهترین " . در این مقاله ما سعی کردیم تا با یک نگرش خاص مبلمان اداری خوب ، مبلمان اداری بهترو همچنین  بهترین مبلمان اداری را در قالب کلمات برای شما بیان کنیم . پس در ادامه از شما همراهان همیشگی وبلاگ آدینا دعوت میکنیم تا با ما همراه باشید :

با یکبار خرید از مبلمان اداری آدینا ،همراه همیشگی ما خواهید بود .

خرید مبلمان اداری خوب ، بهتر و بهترین

 

جذابیتهای نقل مکان به یک دفتر جدید :

 

نقل مکان به یک دفتر جدید همیشه میتواند جذاب و هیجان انگیز باشد هم برای مدیران و هم برای کارکنان والبته باید آنرا برای مشتریان و کار فرمایان نیز جذاب کرد .، یقینا یک دفتر کار جدید میتواند بیانگر رشد و توسعه شرکت شما باشد و بعبارتی سکویی برای معرفی بهتر سازمان شما به مشتریانتان .

بیشتر بخوانید :استاندارد سازی طراحی مبلمان اداری 

اگر این دفتر جدید دارای مبلمان اداری نباشد شاید یک نقطه قوت برای طراحان شرکت شما میباشد که با افکار و ایده های جالب خود شرکت را با طراحی و دکوراسیون اداری منطبق با استراتژیهای سازمان قدرت خود را به رخ کارفرمایان و مشتریان بکشند .ا

لبته این نقطه قوت بود و بغیر از این یک نقطه ضرر هم دارد و آن هزینه کردن برای مبلمان اداری میباشد البته خوشبختانه در بازار امروز مبلمان اداری ، رنج وسیعی از قیمت  وجود دارد که توانایی خرید را برای هر فرد  با هر بودجه ای بالا میبرد. البته بهتر است ابتدا  بودجه ای که در نظر دارید  صرف دفتر کارتان کنید را تعیین نموده و سپس اقدام به انتخاب مبلمان اداری نمایید به نحوی که با بودجه  مناسب بتوانیدبا کیفیت ترین ملزومات اداری را خریداری نمایید


مبلمان اداری آدینا  برای اینکه به مشتریان خود  کمک کند تا مبلمان اداری مورد نیاز خود را بهتر و اصولی تر  انتخاب نمایند  آن ها را به سه دسته بندی ساده و شفاف کلی تقسیم نموده است  : خوب ، بهتر ، بهترین.

 

 

بیشتر بخوانید :میز مدیریت پایه استیل

همه پرسنل شما  به میز اداری ،صندلی اداری ، فایل و کتابخانه  احتیاج دارند ، اما باید دید شما تا چه حد به توسعه مبلمان اداری تان نیازمندید .

خرید مبلمان اداری خوب ، بهتر و بهترین

ذهنیت شما از کلمات خوب ، بهتر و بهترین

قبل از شروع به تعریف عبارات فوق باید یک موضوع را با شما در میان بگذاریم و آن بار معنایی واژگان است .میدانید که کیفیت امری نسبی است و بنابراین کالایی که میتواند بسیار با کیفیت باشد ممکن است از نظر یک نفر دیگر در حداقل قرار بگیرد .این امر در مورد کلمات خوب ، بهتر و بهترین هم وجود دارد یعنی ممکن است یک فرد سخت پسند تعریفش در مورد کلمه مبلمان اداری خوب با تعریف یک فرد عادی کاملا متفاوت باشد بنابراین ما در اینجا سعی کرده ایم آنچه که غالب مردم می پسندند را در قالب کلمات و واژگان تعریف کنیم و نه برداشت افراد سخت گیر و مشکل پسند.

 

 

مبلمان اداری خوب

این مبلمان اداری هم کاراست و هم قیمت مناسبی دارد شما میتوانید با به صرفه ترین قیمت میزهایی نظیر میز اداری لمینیت با کیفیت در طرح های و ابعاد  متنوع پیداکنید.اصلی  ترین آن ها یک میزاداری ساده است که در  دو طرف آن کشو وجود دارد،البته شما میتوانید با خرید میزاداری با  ال ثابت یا متحرک به  فضای بیشتری دسترسی داشته باشید.

 

مبلمان اداری خوب همچنین میتواند شامل میزو صندلی هایی باشد که قابلیت تنظیم دارند و یا برای مثال صندلی هایی که اصول ارگونومی و استاندارد در آنها بکار رفته باشد و مصرف کننده احساس راحتی بیشتری در آن خواهد داشت .

شما با یک برنامه ریزی و بودجه بندی صحیح میتوانید دفتر کار خود را با مبلمان اداری خوب چیدمان نمایید .

حتما بخوانید :انتخاب رنگ مناسب برای دکوراسیون اداری

خرید مبلمان اداری خوب ، بهتر و بهترین

مبلمان اداری بهتر

مبلمان اداری بهتر همان مبلمان خوب است با ویژگیهای بیشتر و بهتر نظیر  بافت زیباتر روکش ام دی اف که باعث شده تا شباهت بیشتری به چوب واقعی پیداکنند و یا کشوهای اضافه و همچنین فایلینگ می تواند راحتی بیشتری به مصرف کننده بدهد  و علاوه برآن جلوه زیباتری  به دفتر کار و محیط اداری شما بدهد.

 

صندلی های این گروه  می توانند پشتی و نشیمن راحت تر و یا دارای دو مکانیزم برای تنظیم ارتفاع و کفی  صندلی داشته باشند.به طور کلی این دسته شیکتر بوده و از نظر ظاهری نسبت به گروه قبل  زیباترمیباشند و علاوه بر آن  راحت تر بوده و امکانات بیشترو بهتری  به شما می دهند.

خرید مبلمان اداری خوب ، بهتر و بهترین

بهترین مبلمان اداری

بهترین مبلمان اداری در رده قیمتی در بالاترین قیمت قرار دارد و از نظر کیفیت تولید وجذابیت  طراحی عالی بوده و باعث جلب نظرها میشود این ملزومات اداری بخصوص میزاداری آنها روکش هایی دارند که طبیعی تر نمایانشان می کند.این دسته از مبلمان اداری دارای خصوصیات  فراوانی میباشند ،

 

بعنوان مثال میزها دارای کشو ها و فایلینگ ها،طبقه بندی برای قرار دادن انواع وسایل کاری  میباشند .همچنین صندلی های این دسته از مبلمان اداری با طراحی طبی و رعایت ارگونومی در بالاترین حد باعث می شوند تا کاربر بتواند در بهترین حالت فعالیت نموده  و بهره وری پرسنل به دلیل دیرتر خسته شدن به صورت چشمگیری بالا برود.
همچنین اگر زیبایی و لوکس بودن محیط دفتر کارتان برایتان اهمیت بالایی دارد  این گروه از مبلمان اداری می تواند بهترین انتخاب برای شما باشد.

خرید مبلمان اداری خوب ، بهتر و بهترین

اگر باز هم با خواندن این مقاله هنوز ابهامی در مورد مبلمان اداری خوب ، بهتر و بهترین برای شما باقی مانده است ما در واحد فروش مبلمان اداری آدینا با کمال میل پاسخگوی سئوالات بجا و درست شما هستیم و همواره از تجربیات شما مشتریان عزیز برای ارتقا دانش فنی و فرهنگ سازمانی آدینا استفاده کرده و به آن میبالیم .

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.
 

شرکت تجهیز دفتر یکتا سعی کرده است با خلق برند مبلمان اداری آدینا، حرف جدیدی در حوزه طراحی مبلمان اداری و صنعت مبلمان اداریداشته باشد . آدینا یک کلمه ترکی به معنی کوه است که در طراحی لوگوی شرکت نیز به معنای آن دقت شده است. به عبارت دیگر، ما مثل کوه پشت مشتریان خود هستیم. رنگ سازمانی ما نیز، رنگ های فیروزه ای و سرمه ای میباشد ، انتخاب رنگ فیروزه ای به دلیل ایده آل گرا بودن شرکت و انتخاب رنگ سرمه ای بدلیل عملگرا بودن آن است ، یعنی ما ایده آلهای ذهنی مشتریان خود در مورد مبلمان و دکوراسیون اداری را در عمل اجرا میکنیم. لطفاً به این موضوع توجه داشته باشید که آدینا در ایران هیچ نماینده‌ای ندارد.
پیشنهاد می‌کنیم قبل از انتخاب مبلمان اداری خود از بین لیست محصولات، حتما مقاله ما در این زمینه، یعنی راهنمای خرید مبلمان اداری و قبل از مشخص کردن چیدمان اداری خود، حتماً راهنمای ما در زمینه چیدمان مبلمان اداری را مطالعه نمایید.