16FED4F6EDB744D8C9C3FFF614E43159

نکات مهم برای طراحی دکوراسیون با بودجه کم

نکات مهم برای طراحی دکوراسیون با بودجه کم

 

مبلمان اداری با بودجه کم -مبلمان اداری آدینا

دکوراسیون اداری با بودجه کم 

بر هیچ کس پوشیده نیست که طراحی داخلی جزء مخارج بالای هر خانه محسوب می شود.طراحی داخلی اداری هم یکی از مخارج بالای هر شرکتی محسوب میشود حتی اگر به دنبال تغییر دکوراسیون اداری اتاق مدیریت  باشید، متحمل هزینه زیادی می شویدآیا میخواهید اتاق مدیریت را با دیوارکوب تزئئین کنید .آیا میخواهیذ یک صندلی مدیریت عالی بخرید .میز مدیریت را متصل به کنفرانس میخواهید ؟از مبلمان و نیم ست اداری برای بخش پذیرایی اتاق مدیریت میخواهید استفاده کنید؟.
تصور خرید تمام این اقلام طاقت فرساست. زمانیکه سعی می کنید با بودجه محدودی تمام این کارهار ا انجام دهید کنید، متوجه می شوید که غیر ممکن به نظر می رسد، درست است؟ اما زمانی که رازهای ما را فرابگیرید، دیگر غیر ممکن نخواهد بود.در ادامه با  آدینا همراه باشید .در زیر 10 مورد از مهم ترین نکات برای طراحی دکوراسیون اداری با بودجه کم بیان شده است. از این نکات برای خلق یک طراحی داخلی متناسب با رویاهایتان، استفاده کنید، بدون اینکه برای استخدام یک طراح هزینه پرداخت کنید.

 

- قبل از شروع  اجرای دکو راسیون اداری برنامه ریزی کنید

البته همیشه برنامه ریزی مناسب برای یک پروژه ارتقای دفتر کاری ضروری است،ولی  وقتی با یک بودجه ی محدود مواجه هستیم، ضرورت آن 10 برابر می شود. مهم تر از همه، هیچ کس نمی خواهد در شرایطی باشد که یک مبل و نیم سنت اداری شیک راحت و کامل پیدا کند، سپس متوجه شود که پول کافی در حساب خود ندارد،. انجام یک سری اقدامات کوچک از قبل، احتمال مواجهه با اتفاقات ناخوشایند را در حین کار بسیار کمتر می کند.ابتدا، الگوی طراحی خود را انتخاب کنید. به مجلات و اینترنت سر بزنید تا ببینید از چه سبکی می خواهید در طراحی خود الگو بگیرید. اگر برای آن مدل دچار کمبود بودجه هستید، هر هفته مقدار قابل توجهی را پس انداز کنید تا به هدف خود برسید. ممکن است زمان زیادی طول بکشد تا کارت اعتباری خود را برای آن خرید مورد نظر شارژ کنید، اما بعدها از خودتان متشکر خواهید بود.

-بهتر است بجای دکوراسیون کامل ظاهر فعلی مبلمان اداری خود را تغییر دهید.

بجای شخم زدن همه چیز بهتر است که بخش از آنها را اصلاح بفرمائید . البته ما منکر این نیستیم که یقینا پیاده سازی یکپارچه دکوراسیون اداری در یک سازمان خیلی جذابتر از تعویض فقط چند مبل اداری است ولی با اینکار میتوانید بطرز قابل قبولی در بودجه خود صرفه جویی کنید .

بیشتر بخوانید :مبلمان اداری و فضای کاری 

-اول با ضروریات به سازمان  جلوه بدهید

حتما برای تعویض مبلمان اداری اول اولویتها را تعیین کنید ببینید ابتدا باید صندلیهای اتاق کنفرانس عوض شود و یا مبل و نیم ست اداری بخش لابی ؟هزینه کردن برای مبلمان کار عاقلانه ای است زیرا برای سالیان دراز از آنها استفاده خواهید کرد. برخلاف رنگ دیوارها که از مد خواهند افتاد یا لوازمی که بعد از سالها درخشندگی خود را از دست می دهند و کهنه و فرسوده می شوند، مبلمان خوب می تواند برای دهه ها دوام داشته باشد.

-از تاثیر رنگها غافل نشوید

قبلا هم گفته ایم که رنگها آثار شگفت انگیزی در پیاده سازی دکوراسیون اداری دارند .با توجه به قیمت ارزان رنگ و اقر عالی آن در دکوراسیون .حتما از این نکته غافل نشوید . قبل از استفاده از رنگ، مطمئن شوید که رنگی که دوست دارید را انتخاب کرده اید.

مبلمان اداری با بودجه مناسب-مبلمان اداری آدینا

<<آدینا پاسخی شایسته به سلیقه شما >>لطفا با کارشناسان بخش فروش ما با شماره 44620086در تماس باشید .

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.
 

شرکت تجهیز دفتر یکتا سعی کرده است با خلق برند مبلمان اداری آدینا، حرف جدیدی در حوزه طراحی مبلمان اداری و صنعت مبلمان اداریداشته باشد . آدینا یک کلمه ترکی به معنی کوه است که در طراحی لوگوی شرکت نیز به معنای آن دقت شده است. به عبارت دیگر، ما مثل کوه پشت مشتریان خود هستیم. رنگ سازمانی ما نیز، رنگ های فیروزه ای و سرمه ای میباشد ، انتخاب رنگ فیروزه ای به دلیل ایده آل گرا بودن شرکت و انتخاب رنگ سرمه ای بدلیل عملگرا بودن آن است ، یعنی ما ایده آلهای ذهنی مشتریان خود در مورد مبلمان و دکوراسیون اداری را در عمل اجرا میکنیم. لطفاً به این موضوع توجه داشته باشید که آدینا در ایران هیچ نماینده‌ای ندارد.
پیشنهاد می‌کنیم قبل از انتخاب مبلمان اداری خود از بین لیست محصولات، حتما مقاله ما در این زمینه، یعنی راهنمای خرید مبلمان اداری و قبل از مشخص کردن چیدمان اداری خود، حتماً راهنمای ما در زمینه چیدمان مبلمان اداری را مطالعه نمایید.