16FED4F6EDB744D8C9C3FFF614E43159

خرید صندلی ارگونومیک

خرید صندلی ارگونومیک

 خرید صندلی استاندارد و ارگونومیک 

حقیقت این است که خرید صندلی ارگونومیک بخشی جداناپذیر از مبل اداری و دکوراسیون اداری هر شرکت و سازمان است. در این راستا  هنگام خرید یک صندلی ارگونومیک، می خواهید یک صندلی را انتخاب کنید که تمام ویژگی ها و تنظیمات لازم را داشته باشد و هنوز هم مقرون به صرفه باشد. پس با توجه به اهداف شرکت و خواسته های استراتژیک شما می توان بسته به مقدار هزینه ها، صندلی ادرای ارگونومیک خریداری کنید. مهم است که ارگونومی در بسیاری از محیط های کار، از جمله پزشکی، صنعتی و آزمایشگاهی قابل اجرا باشد، اما در محیط دفتر بسیار مهمتر از  جاهای دیگه است. اگر بیشتر وقت خود را در میز خود صرف می کنید، می دانید که به یک صندلی اداری ارگونومیک نیاز دارید که بر اساس بدن شما طراحی شده باشد تا از خستگی و درد شما بکاهد.

دکوراسیون اداری-صندلی اداری آنچه که شما باید در یکصندلی ارگونومیک نگاه کنید بستگی زیادی به آنچه شما از صندلی استفاده می کنید خواهد داشت. استفاده از صندلی های ergonomics بسیار با دوام می تواند مفید باشد، چرا که کارمندان معمولا ساعات زیادی را در روی صندلی خود می گذرانند. انتخاب پارچه بسیار مهم است اگر شما در حال خرید یک صندلی صنعتی ارگونومیک باشید، تمیز کردن ممکن است یک مسئله باشد. قابلیت تنظیم ارتفاع و عرض هنگام خرید یک صندلی لازم و مهم است. زیرا کارمندان زمان زیادی را در محل کار خود هستند. هنگام تست کردن یک صندلی، برای یک موقعیت مطلوب ، ران باید افقی با زمین باشد و هر دو پا بر روی کف قرار گیرند و این در خرید صندلی اداری مهم است. هنگام خرید یک صندلی ارگونومیک مطمئن شوید که واقعا ارگونومیک است و نه فقط طراحی ظاهری ارگونومی دارد. مهم این است که به یاد داشته باشید که احتمالا ساعتهای زیادی را روی صندای اداری خود صرف می کنید و این واقعا یک سرمایه گذاری طولانی مدت در سلامتی شماست.

بیشتر بخوانید:صندلی اداری و لمس آرامش 

 

<<آدینا پاسخی شایسته به سلیقه شما >>لطفا با کارشناسان بخش فروش ما با شماره 44620086در تماس باشید .

 

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.
 

شرکت تجهیز دفتر یکتا سعی کرده است با خلق برند مبلمان اداری آدینا، حرف جدیدی در حوزه طراحی مبلمان اداری و صنعت مبلمان اداریداشته باشد . آدینا یک کلمه ترکی به معنی کوه است که در طراحی لوگوی شرکت نیز به معنای آن دقت شده است. به عبارت دیگر، ما مثل کوه پشت مشتریان خود هستیم. رنگ سازمانی ما نیز، رنگ های فیروزه ای و سرمه ای میباشد ، انتخاب رنگ فیروزه ای به دلیل ایده آل گرا بودن شرکت و انتخاب رنگ سرمه ای بدلیل عملگرا بودن آن است ، یعنی ما ایده آلهای ذهنی مشتریان خود در مورد مبلمان و دکوراسیون اداری را در عمل اجرا میکنیم. لطفاً به این موضوع توجه داشته باشید که آدینا در ایران هیچ نماینده‌ای ندارد.
پیشنهاد می‌کنیم قبل از انتخاب مبلمان اداری خود از بین لیست محصولات، حتما مقاله ما در این زمینه، یعنی راهنمای خرید مبلمان اداری و قبل از مشخص کردن چیدمان اداری خود، حتماً راهنمای ما در زمینه چیدمان مبلمان اداری را مطالعه نمایید.