16FED4F6EDB744D8C9C3FFF614E43159

صندلی های اداری چگونه بر سلامتی شما تاثیر میگذارند؟

صندلی های اداری  چگونه بر سلامتی شما تاثیر میگذارند؟

اهمیت صندلی اداری در سلامت شما : 

صندلی های اداری بخش مهم مبلمان اداری هستند، هم برای کارمندان و هم برای کارفرمایان. هر دو صندلی و میز در دفاتر نقش خاصی برای بازی دارند. به غیر از عملکرد معمول و بهره وری کارکنان امروزه، کارفرمایان و مدیران نیز نگران سلامت کلی کارکنان خود هستند. آنها در حال حاضر روی صندلی های اداری ارگونومیک و راحت در فضای کار حرفه ای تمرکز می کنند.

کارفرمایان نیز مبلمان اداری شیک را در اختیار شما قرار می دهند تا دفتر را به زیبایی چشمگیری تبدیل کنید و در عین حال نگاهی تازه و معاصر در محل ایجاد کنید. میزهای شیشه ای و صندلی های ارگونومیک چند نمونه از مبلمان اداری مدرن است.

صندلی اداری -مبلمان اداری آدینا

صندلی های اداری یکی از مواردی است که بیشترین تأثیر را بر سلامت فردی دارد که روی آن می نشیند، دارد. این اساسا به این علت است که صندلی موقعیت نشسته شخص را تعیین می کند و تاثیر مستقیمی روی سلامت ستون فقرات دارد. این که آیا میزشیشه ای و یا چوبی است، فرد فقط برای نوشتن و نگهداری سیستم کامپیوتری نیاز دارد، اما کارکنان برای کل دوره ای که در دفتر حضور دارند، از صندلی های اداری استفاده می کنند.

بیشتر بخوانید:خرید مبلمان اداری مناسب، کاهش هزینه های راه اندازی دفتر با خرید لوازم اداری عالی

صندلی ارگونومیک و استاندارد :

صندلی های ارگونومیک نه تنها به قسمت ستون فقرات کمک می کنند، بلکه به پاها، بازوها و حتی ناحیه گردن نیز کمک می کند. در واقع صندلی اداری قسمت بسیار مهمی و ضروری زندگی حرفه ای کارکنان است، زیرا او حداکثر بخشی از روز را در آن می گذراند. هیچ قطعه دیگری از مبلمان اداری نقش حیاتی در زندگی حرفه ای ایفا نمی کند. این که آیا صاحب، مدیر یا هر کارمند دیگری از شرکت، به منظور انجام کار به طور مداوم بدون خستگی به صندلی های خوبی نیاز دارند مورد اجتا ناپذیری است.

حتما بخوانید:طراحی دکوراسیون اداری ، از آغاز تا امروز ؟

صندلی اداری آدینا

شرکت تجهیز دفتر یکتا ، ارائه دهنده انواع میز اداری ، پارتیشن اداری ،مبلمان و تجهیزات اداری ، با استفاده از ماشین آلات پیشرفته و مدرن توانسته تا در این صنعت یک برند معتبر و یکی از بهترین فروشندگان مبلمان اداری در تهران و ایران باشد . انواع مبلمان اداری مدرن را با طراحی های لوکس و خاص از ما بخواهید .02144620086

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.
 

شرکت تجهیز دفتر یکتا سعی کرده است با خلق برند مبلمان اداری آدینا، حرف جدیدی در حوزه طراحی مبلمان اداری و صنعت مبلمان اداریداشته باشد . آدینا یک کلمه ترکی به معنی کوه است که در طراحی لوگوی شرکت نیز به معنای آن دقت شده است. به عبارت دیگر، ما مثل کوه پشت مشتریان خود هستیم. رنگ سازمانی ما نیز، رنگ های فیروزه ای و سرمه ای میباشد ، انتخاب رنگ فیروزه ای به دلیل ایده آل گرا بودن شرکت و انتخاب رنگ سرمه ای بدلیل عملگرا بودن آن است ، یعنی ما ایده آلهای ذهنی مشتریان خود در مورد مبلمان و دکوراسیون اداری را در عمل اجرا میکنیم. لطفاً به این موضوع توجه داشته باشید که آدینا در ایران هیچ نماینده‌ای ندارد.
پیشنهاد می‌کنیم قبل از انتخاب مبلمان اداری خود از بین لیست محصولات، حتما مقاله ما در این زمینه، یعنی راهنمای خرید مبلمان اداری و قبل از مشخص کردن چیدمان اداری خود، حتماً راهنمای ما در زمینه چیدمان مبلمان اداری را مطالعه نمایید.