16FED4F6EDB744D8C9C3FFF614E43159

میز کنفرانس گرد و دایره ای

 

چند نکته مهم برای انتخاب میز کنفرانس گرد و دایره ای 

 

در دفتر کار هر مدیریت و ریاستی نیاز به یک میز کنفرانس کاملا مشهود میباشد. میز کنفرانسی که مرکزی برای شکل گیری جلسات مهم کاری و ایده پردازی برای شرکت و اداره باشد. بهترین تفکرات در اطراف یک میز کنفرانس اتفاق می افتد. ولی خرید مناسب میز کنفرانس دایره ای ، کار راحتی نیست.

برای انتخاب میز کنفرانس مناسب برای محل کاربعنوان یک مبلمان اداری ، چند نکته را باید در نظر گرفت:

کدام مدل میز کنفرانس برای محل کار شما مناسب است؟

 

کاربردی ترین مسئله در استفاده از این مدل میز کنفرانس ، در صورت برقرار تماسهای صوتی و تصویری با بیرون از جلسه به راحتی برای اعضاء قابل رویت میباشد.

 

 

 

 

  

اصولا تعداد نفرات شرکت کننده در جلسات کنفرانس چند نفر میباشد؟

اگر در محل کار شما شرکت کننده در جلسات تعریف شده میباشد که باید در محیط میز برای هر شخص به اندازه 30 سانتی متر فضا در نظر گرفته شود. که با توجه به تعداد افرادی که میز میتواند جاگذاری کند نیز از اهمیت برخوردار است.

 

یعنی اگر یک میز 180 سانت طول داشته باشد میتواند 6 نفر را جاگذاری کند.البته گاها موارد خاصی در این مورد برخوردار است که برای این موارد خاص بهتر است با یک متخصص در شرکت مبلمان اداری آدینا مشورت نمایید.

نکاتی که در مورد استاندارهای میز کنفرانس باید در نظر گرفت :

میزهای کنفرانس با شکها و ابعاد متفاوتی ساخته میشوند طول میز کنفرانس 2 متر میباشد که بر اساس نیاز مشتری و فضای محل کار و تعداد شرکت کنندگان در جلسه متفاوت است، اما ارتفاع استاندار برای میز کنفرانس 75 سانتی متر میباشد.

رنگی که شما برای میز کنفرانس مورد نظرتان انتخاب میکنید باید متناسب با میزان نور سالن باشد و همینطور تضاد رنگی با محیط اتاق داشته باشد. در مکان هایی که نور کافی از پنجره ها دریافت میکنید ، میتوانید از میز کنفرانس با رنگهای تیره تر استفاده کرد. در ضمن نباید رنگ سالن کنفرانس همرنگ با اتاق کنفرانس باشد. در صورتی که رنگ سالن تیره است و نور طبیعی نیست بهرت است که میز را از رنگ های روشن انتخاب کرد.

زمان برگزاری جلسات پذیرایی از اهم مسائل جلسه میباشد ، پس باید میز کنفرانس را طوری طراحی کرد که شرایط سهل و آسانی از بابت پذیرایی از مدعوین جلسه برقرار باشد. در این خصوص بهترین طرح میز کنفرانس ، میتواند طرح پلکانی، که دارای دو قسمت است،باشد.

زیبایی از نکات اساسی در اتاق جلسات و همایشها میباشد ، که مدل انتخابی میز کنفرانس شما تاثیر بسزایی در آن دارد. بعضی از میزهای کنفرانس هلال آن تغییر پیدا کرده و یا بصورت قوس و انحنای خاص طراحی میشود که زیبایی اتاق کنفرانس را دو چندان کند.

میزهای کنفرانس ام دی اف ، که در آن تمام شرایط و اصول طراحی با ریزبینی کامل اجرا و رعایت میشود. بابت میز کنفرانس میتوان از صفحه های شیشه ای نیز استفاده کرد که به عنوان میز کارشناسی نیز قابل استفاده میباشد. در جلسات خیلی رسمی از میزهای کنفرانس ترکیبی نیز استفاده میشودکه مختص جلسات میباشد و کاربرد دیگری ندارد.

نکته: اگر بناست در جلسه فقط یک نفر صحبت کند و سخنران اصلی است و دیگران مستمع هستند ، میزکنفرانس های مستطیل و مربع بهترین انتخاب هستند. 

شرکت تجهیز دفتر یکتا سعی کرده است با خلق برند مبلمان اداری آدینا، حرف جدیدی در حوزه طراحی مبلمان اداری و صنعت مبلمان اداریداشته باشد . آدینا یک کلمه ترکی به معنی کوه است که در طراحی لوگوی شرکت نیز به معنای آن دقت شده است. به عبارت دیگر، ما مثل کوه پشت مشتریان خود هستیم. رنگ سازمانی ما نیز، رنگ های فیروزه ای و سرمه ای میباشد ، انتخاب رنگ فیروزه ای به دلیل ایده آل گرا بودن شرکت و انتخاب رنگ سرمه ای بدلیل عملگرا بودن آن است ، یعنی ما ایده آلهای ذهنی مشتریان خود در مورد مبلمان و دکوراسیون اداری را در عمل اجرا میکنیم. لطفاً به این موضوع توجه داشته باشید که آدینا در ایران هیچ نماینده‌ای ندارد.
پیشنهاد می‌کنیم قبل از انتخاب مبلمان اداری خود از بین لیست محصولات، حتما مقاله ما در این زمینه، یعنی راهنمای خرید مبلمان اداری و قبل از مشخص کردن چیدمان اداری خود، حتماً راهنمای ما در زمینه چیدمان مبلمان اداری را مطالعه نمایید.