16FED4F6EDB744D8C9C3FFF614E43159

میز کنفرانس کلاسیک

میز کنفرانس کلاسیک


میز کنفرانس کلاسیک یکی از پرطرفدار ترین میز های اداری می باشد که معمولا از چوب طراحی و تولید می شود . ما در مجموعه مبلمان اداری یکتا به همراه هنرمندان و افراد با تجربه طرح های بسیار شکیل و زیبایی را در زمینه مبلمان اداری اداری کلاسیک برای شما به ارمغان اورده ایم . میز کنفرانس کلاسیک نیز بخشی از زیر مجموعه های مبلمان اداری کلاسیک می باشد . در اداه همراه تیم تحریریه مبلمان اداری یکتا باشید تا با میز کنفرانس کلاسیک بیشتر آشنا شوید .

راهنمای خرید میز کنفرانس کلاسیک

در این بخش به چند سوال مهم در رابطه با خرید میز کنفرانس کلاسیک پاسخ می دهیم :

  • میز کنفرانس کلاسیک چیست ؟
  • جنس میز کنفرانس کلاسیک چیست ؟
  • میز کنفرانس کلاسیک بهتر است یا مدرن ؟

میز کنفرانس کلاسیک مانند سایر میز های کنفرانس در ابعاد و اندازه های متفاوت طراحی و تولید می شوند . معمولا میز های کنفرانس کلاسیک برای تعداد چهار نفر به بالا استفاده می شود که چوب و طرح های روی آن نمای زیبای خود را نشان دهند .

بیشتر بخوانید : میز کنفرانس گرد یا دایره ای

میز کنفرانس کلاسیک چیست ؟

این سوال شاید برای شما هم پیش بیاید که میز کنفرانس کلاسیک چیست و کدام یک از میز های کنفرانس را می توان در سبک کلاسیک قرار داد . در اینجا به طور خلاصه برای شما توضیح می دهیم که به چه مدل میزی ، می توان میز کلاسیک گفت .

بیشتر بخوانید : میز کنفرانس U شکل

میز کلاسیک از چوب طراحی و تولید می شود و نقش و نگار های متفاوتی را دارد و همین حکاکی ها باعث زیبایی بخشی به این نوع میز ها می شود . استفاده از رنگ برای چوب می تواند نکته قابل توجه دیگر این دسته از میز های اداری  باشد . رنگ های معمول که در طراحی میز های اداری کلاسیک از آن استفاده می شود به سه دسته سفید ، مشکی و رنگ چوب تقسیم شده اند که بنا به سلیقه مشتریان ان ها آماده می شوند .

میز کنفرانس کلاسیک یا به طور کلی به این دسته اصطلاحا مبلمان اداری سلطنتی نیز گفته می شود ، مناسب محیط های بزرگ می باشد . مدیران و صاحبان مشاغلی که علاقه زیادی به سبک دکوراسیون کلاسیک دارند می توانند برایبرقراری ارتباط با کارشناس ارشد ما با شماره زیر تماس بگیرند .

یشتر بخوانید : میز کنفرانس شیشه ای

انتخاب بین میز کنفرانس کلاسیک و مدرن بسته به چند مورد است . شما زمانی می توانید در خرید مبلمان اداری خود موفق باشید که  با کارشناس مناسب مشورت کرده باشید . در بالا از ابعاد و جنس و رنگ میز های کنفرانس کلاسیک گفتیم . استفاده از سبک مبلمان اداری کلاسیک زیبایی خاصی را به محیط شما می آورد بهتر است برای اتاق مدیریت بک مجموعه از سبک کلاسیک استفاده کنید که دکوراسیون جذاب و شیکی را داشته باشید .

 

نکات مهم در خرید میز کنفرانس کلاسیک

فرم و شکل میز کنفرانس کلاسیک

بیشتر ردم به اولین چیزی که در یک میز کنفرانس کلاسیک به آن توجه می کنند ، ظاهر و شکل آن است که احساس خوبی را منتقل می کند مطالاعاتی که در این باره انجام شده معلوم است که فرم ها و اشکال مانند رنگ ها بر احساسات و عواطف تاثییر گذارند و باعث بوجود آمدن حس در انسان ها می شود.  اشکال مختلف در مبلمان اداری وجود دارد که در ادامه به تاثیرات این فرم ها می پردازیم .

یشتر بخوانید : میز کنفرانس پایه فلزی

به عنوان مثال اول ، فرم گرد یا دایره ای میز کنفرانس کلاسیک احساسات مختص به خود را بوجود می آورد . تعامل بالا ، تحریک انرژی و افکار و و ایجاد حس قدرت  و وحدت از تاثییرات این میز کنفرانس است . این شکل برای ایجاد فضای متمرکز تر بسیار مناسب است .

شکل و فرم مستطیل و مربع  دارای تاثیرات قابل توجهی بر احساسات و افکار کارکنان و مشتریان است. این فرم حس انظباط و ثبات و تفکرات و تصمیمات منطقی را در شما بوجود می آورد .  در این طرح از میز کنفرانس کلاسیک احساساتی هچون امنیت و برابری در افراد افزایش  پیدا می کند . به طور کلی طرح مربعی و مستطیلی کلاسیک ترین مدل میز های اداری است . پیشنهاد مبلمان اداری یکتا به شما این است که در فضای کوچک از این سبک استفاده کنید .

یشتر بخوانید : میز کنفرانس بزرگ

نحوه عملکرد میز کنفرانس کلاسیک

محیط کار همواره در حال تکال است و اتاق و فضای جلسات نیز از این پیشرفت غافل نیست .  می دانیم که در گذشته نه چندان دور جلسات طولانی مدت و پر از نشستن روی یک صندلی و استفاده از یک میز کنفرانس بود که با گذر زمان باعث شد مشکلات فیزیکی برای کارمندان و پرسنل بوجود بیاید . اما حالا با پیشرفت تکنولوژی و لزوم استفاده از دانش و مهارت مناسب در هر کاری به طور همزمان ، از این مشکلات عبور کرده ایم .  میز های کنفرانس کاربردی تر طراحی شده اند و صندلی های اداری نیز با استفاده از تکنولوزی ارگونومی طراحی و تولید شد اند . بهتر است در خرید میز کنفرانس به شرکت های معتبر در این زمینه مراجعه کنید چرا که حفظ کیفیت اصلی ترین مساله ما است …

تناسب اندازه میز کنفرانس کلاسیک

ابعاد و اندازه های میز های اداری یک استانداردی دارند . میز کنفرانس نیز دارای این استاندارد است و ارتفاع و طول و عرض پایه ای را برای خود دارد . میز های کنفرانس بنا به شکل و ظاهر و همین طور تعداد کاربرانش اندازه گیری می شود اما به طور کلی در یک میز کنفرانس مستطیلی ابعاد برای هر واحد از این میز کنفرانس مشخص است . ( هر واحد میز کنفرانس قابلیت استفاده دو کاربر را فراهم می کند ) ارتفاع برای هر واحد عددی بین 70 الی 80 سانتی متر می باشد که معمولا از میان این دو عدد ارتفاع تعیین می شود . عرض میز کنفرانس کلاسیک هم معمولا 65 الی 85 سانتی متر می باشد که بسته به نوع طرح و متراژ محیط و کاربرد آن تعیین می شود . طول هر واحد از میز کنفرانس کلاسیک بین 140 تا 160 سانتی متر می باشد که باز هم بسته به موارد خاص تعیین می شوند .

یشتر بخوانید : ست میز مدیریت و کنفرانس

شرکت تجهیز دفتر یکتا سعی کرده است با خلق برند مبلمان اداری آدینا، حرف جدیدی در حوزه طراحی مبلمان اداری و صنعت مبلمان اداریداشته باشد . آدینا یک کلمه ترکی به معنی کوه است که در طراحی لوگوی شرکت نیز به معنای آن دقت شده است. به عبارت دیگر، ما مثل کوه پشت مشتریان خود هستیم. رنگ سازمانی ما نیز، رنگ های فیروزه ای و سرمه ای میباشد ، انتخاب رنگ فیروزه ای به دلیل ایده آل گرا بودن شرکت و انتخاب رنگ سرمه ای بدلیل عملگرا بودن آن است ، یعنی ما ایده آلهای ذهنی مشتریان خود در مورد مبلمان و دکوراسیون اداری را در عمل اجرا میکنیم. لطفاً به این موضوع توجه داشته باشید که آدینا در ایران هیچ نماینده‌ای ندارد.
پیشنهاد می‌کنیم قبل از انتخاب مبلمان اداری خود از بین لیست محصولات، حتما مقاله ما در این زمینه، یعنی راهنمای خرید مبلمان اداری و قبل از مشخص کردن چیدمان اداری خود، حتماً راهنمای ما در زمینه چیدمان مبلمان اداری را مطالعه نمایید.