16FED4F6EDB744D8C9C3FFF614E43159

راحتی درمبلمان اداری چگونه بدست می آید؟

راحتی درمبلمان اداری چگونه بدست می آید؟

سطح راحتی مبلمان اداری

سطح راحتی مبل اداری به طور مستقیم بر کارایی و چگونگی در تولید کارکنان تاثیر می گذارد. اگر یک کارمند بر روی صندلی اداری خود راحت نیست، پریشانی نخستین گام برای کاهش بهره وری است، صندلی اداری باید شرایط ارگونومی را برآورده کند. سطح راحتی مبلمان اداری رابطه مستقیمی بر رابطه فرد با نحوه انجام کار دارد.

سطح راحتی محصولات  اداری به معنای میزان راحتی وسائل موجود در محیط کار است. برای مثال باید بدانیم یه میز یا صندلی اداری بسته به مقدار قیمت تا چه اندازه مقدار راحتی را برای کارکنان می تواند فراهم می کند.راحتی به عبارتی در راستای رعایت سلامت فیزیکی بدن است که ممکن است برای خیلی ها این تصور اشتباه ایجاد شود که راحتی در اینجا رابطه انسان و کار است که باید در نظر گرفته شود.

مبلمان اداری -مبل اداری

بیشتر بخوانید :مبلمان اداری و سلامتی

ارگونومی بدن انسان تحت تاثیر ارتفاع، نرمی و حرکت صندلی اداری قرار می گیرد. کارمند که قادر به کار کردن برای مدت طولانی است ممکن است برای رسیدن به صفحه کلید بر روی میز، دچار کشش رنج آوری در دست های خود شود که این می تواند به دلیل ارتفاع بیشتر یا کمتر صندلی اداری خود باشد. اگر صندلی نرم و قابل حرکت باشد، کارمند فضای زیادی برای اعمال کار های خود خواهد داشت که باعث عدم به خطر افتادن سلامت او خواهد شد.

حتما بخوانید :مبلمان اداری لوکس و توصیه های برای انتخاب مبلمان اداری لاکچری

برای بسیاری سردرد، کمر درد و خستگی ناشی از عدم داشتن مبل اداری مناسب است. سردرد ناشی از قرار نگرفتن سر در جهت اشتباه رو به مانیتور در تمام روز، یا سندروم تونل کارپال ناشی از مکان نادرست صفحه کلید بر روی میز است. مبلمان مناسب مبلمان محیطی را برای فعالیت های کارآمد ایجاد می کند. اگر فردی که از محصولات اداری استفاده می کند خوشحال نیست، کار به درستی انجام نخواهد شد.

<<آدینا پاسخی شایسته به سلیقه شما >>

لطفا با کارشناسان بخش فروش ما با شماره 44620086در تماس باشید .

 

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.
 

شرکت تجهیز دفتر یکتا سعی کرده است با خلق برند مبلمان اداری آدینا، حرف جدیدی در حوزه طراحی مبلمان اداری و صنعت مبلمان اداریداشته باشد . آدینا یک کلمه ترکی به معنی کوه است که در طراحی لوگوی شرکت نیز به معنای آن دقت شده است. به عبارت دیگر، ما مثل کوه پشت مشتریان خود هستیم. رنگ سازمانی ما نیز، رنگ های فیروزه ای و سرمه ای میباشد ، انتخاب رنگ فیروزه ای به دلیل ایده آل گرا بودن شرکت و انتخاب رنگ سرمه ای بدلیل عملگرا بودن آن است ، یعنی ما ایده آلهای ذهنی مشتریان خود در مورد مبلمان و دکوراسیون اداری را در عمل اجرا میکنیم. لطفاً به این موضوع توجه داشته باشید که آدینا در ایران هیچ نماینده‌ای ندارد.
پیشنهاد می‌کنیم قبل از انتخاب مبلمان اداری خود از بین لیست محصولات، حتما مقاله ما در این زمینه، یعنی راهنمای خرید مبلمان اداری و قبل از مشخص کردن چیدمان اداری خود، حتماً راهنمای ما در زمینه چیدمان مبلمان اداری را مطالعه نمایید.