16FED4F6EDB744D8C9C3FFF614E43159

طراحی مناسب اتاق کنفرانس

طراحی مناسب اتاق کنفرانس

راهنمایی های ضروری برای طراحی مناسب اتاق کنفرانس :

آیا شما قصد دارید تا یک اتاق کنفرانس جدید را برای سازمان خود طراحی نمایید ؟ یا در حال باز طراحی اتاق کنفرانس موجود هستید ؟ در هر دو صورت ما در وبلاگ آدینا برای شما که همواره خواننده مطالب تخصصی مبلمان اداری آدینا هستید یک مقاله کوتاه در این زمینه آماده کرده ایم . پس در ادامه با تیم تحریریه آدینا همراه باشید :

برنامه ریزی فضای مورد نیاز برای اتاق کنفرانس را چگونه انجام دهم ؟

در زمان برنامه ریزی برای طراحی فضای یک اتاق کنفرانس شما نیاز دارید که در مورد چگونگی قرار گرفتن مبلمان اداری در اتاق  کنفرانس فکر کنید . اگر دقیقا نمیدانید باید از کجا و چگونه کار را شروع کنید میتوانید با مشاورین زبده ما در بخش طراحی اتاق جلسات با شماره تماس 02144620086صحبت کرده و ایده های خود را به آنها انتقال دهید مشاورین ما علاوه بر راهنمایی شما در انتخاب میز کنفرانس مناسب با ابعاد و طرح مناسب در مورد صندلی کنفرانس مورد نیاز شما نیز راهنمایی های لازم را انجام خواهند داد .شرکت آدینا تخصص اصلی خود را سفارشی سازی مبلمان اداری تعیین کرده است و بنابراین شما میتوانید انواع میز کنفرانس سفارشی را در وب سایت ما به آدرس www.adyina.com بیابید . اگر باز هم کنفرانسی خاصتر خواستید جای نگرانی نیست واحد تولید ما با ماشین آلات پیشرفته توان ساخت هر گونه میز کنفرانس را دارا میباشد . صندلی های یک میز کنفرانس باید در اطراف میز کنفرانس به راحتی جای بگیرد و  فضای کافی برای حرکت و عبور و مرور افراد حاضر در جلسه و پرسنل بخش خدمات که وظیفه پذیرایی را بعهده دارند  را ایجاد نماید . زمانی که میخواهید صندلیهای اتاق کنفرانس را انتخاب کنید به راحتی ، استاندارد بودن و رعایت اصول ارگونومی در طراحی و تولید آن فکر کنید .با یکبار خرید از مبلمان اداری آدینا ،همراه همیشگی ما خواهید بود .

حتما بخوانید :6عامل مهم در طراحی اتاق کنفرانس و میز کنفرانس

موارد قابل توجه در طراحی فضای اتاق کنفرانس :

در زمانیکه در مورد طراحی فضای اتاق جلسات و میز کنفرانس میخواهید برنامه ریزی کنید، حتما باید موارد زیر را مد نظر خود داشته باشید:

  • شکل میز کنفرانس شما آیا جوابگوی جلسات و تعداد نفرات متناسب با نوع کسب و کار شما میباشد؟
  • ابعاد اتاق جلسات شما چقدر است؟ درب ورودی در کدام ضلع قرار دارد ؟ پنجره ها در کدام بخش قرار دارند ؟ چند پنجره در اتاق وجود دارد ؟
  • چقدر فضا برای بحث میز پذیرایی و وسایل داخل آن در نظر گرفته اید ؟
  • آیا از وسایل صوتی تصویری استفاده خواهید کرد؟ یا بعبارتی پخش ویدئو در اتاق کنفرانس شما برگزار خواهد شد؟
  • انتخاب سبک صندلی های اداری به چه نحوی خواهد بود؟

با پاسخ دادن به این سئوالات مربوط به برنامه ریزی اتاق جلسات ، شما می توانید طراحی اتاق کنفرانس خود را به خوبی انجام دهید.

برای بهترین  نتیجه چیدمان در  اتاق کنفرانس، شما باید فاصله بین دیوارهای خود و لبه میز را به  نحوی تنظیم کنید که هم یک صندلی در پشت آن قرار بگیرد و هم فضای رفت و آمد کافی وجود داشته باشد با اینکار میتوانید  فضای زیادی را در اتاق کنفرانس خود ایجاد و شکل دهید . بعداز این مرحله ، مطمئن شوید  که هر صندلی اداری کنفرانس می تواند بدون درگیر شدن با صندلی های اداری در یک ردیف و کنار هم دیگر در نزدیکی هم قرار می گیرند. این به شما اطمینان خاطر می دهد که کارکنان و مشتریان می توانند از جلسه کنفرانس ، بدون اینکه برای دیگران مزاحمت ایجاد کنند بیرون بیایند

شرکت آدینا  ارائه کننده خدمات دکوراسیون و  مبلمان اداری، تجاری میباشد .  اگر در مورد این مقاله هر گونه نظر تکمیلی دارید میتوانید نظرا خود را به آدرس Info@adyina.com ارسال نمایید .

 بیشتر بخوانید :تغییر فرهنگ سازمانی با مبلمان و دکوراسیون اداری

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.
 

شرکت تجهیز دفتر یکتا سعی کرده است با خلق برند مبلمان اداری آدینا، حرف جدیدی در حوزه طراحی مبلمان اداری و صنعت مبلمان اداریداشته باشد . آدینا یک کلمه ترکی به معنی کوه است که در طراحی لوگوی شرکت نیز به معنای آن دقت شده است. به عبارت دیگر، ما مثل کوه پشت مشتریان خود هستیم. رنگ سازمانی ما نیز، رنگ های فیروزه ای و سرمه ای میباشد ، انتخاب رنگ فیروزه ای به دلیل ایده آل گرا بودن شرکت و انتخاب رنگ سرمه ای بدلیل عملگرا بودن آن است ، یعنی ما ایده آلهای ذهنی مشتریان خود در مورد مبلمان و دکوراسیون اداری را در عمل اجرا میکنیم. لطفاً به این موضوع توجه داشته باشید که آدینا در ایران هیچ نماینده‌ای ندارد.
پیشنهاد می‌کنیم قبل از انتخاب مبلمان اداری خود از بین لیست محصولات، حتما مقاله ما در این زمینه، یعنی راهنمای خرید مبلمان اداری و قبل از مشخص کردن چیدمان اداری خود، حتماً راهنمای ما در زمینه چیدمان مبلمان اداری را مطالعه نمایید.