6عامل مهم در طراحی اتاق کنفرانس و میز اداری کنفرانس

6عامل مهم در طراحی اتاق کنفرانس و میز اداری کنفرانس

 طراحی سالن کنفرانس و 6نکته ای که باید در زمان اتاق جلسات باید در نظر گرفته شود .

 1-محل قرارگیری اتاق کنفرانس:

با توجه به اینکه چقدر جلسات با کارفرما و مشتریانتان و یا نمایندگیهایتان خواهید داشت و چه مقدار جلسات داخلی یکی از بهترین اتاقهایتان را در سازمانتان به اینکار اختصاص دهید .اگر بیشتر مهمانان و شرکت کنندگان شما خارج از شرکت میباشند بهتر است اتاق کنفرانس در طبقه ای باشد که تراکم کارمندان در آن کمتر باشد و رفت وآمد کمتری آنجا صورت گیرد.

میز کنفرانس مدرن -مبلمان اداری آدینا

 

 2-ابعاد اتاق یا سالن کنفرانس :

 قبل از خرید یک میز کنفرانس ، باید حداکثر ابعاد میز کنفرانس را که بر اساس آن ظرفیت تعداد شرکت کنندگان در جلسه مشخص میگردد را بدست آورید و پیش نیاز اینکار اطلاع از ابعاد دقیق طول و عرض اتاق میباشد که البته این به تنهایی برای سفارش یک میز کنفرانس برای اتاق جلسات کافی نیست .شما باید محل قرار گیری درب ورودی را نیز مشخص نمایید.حتما قبل از سفارش دادن میز کنفرانس خود باید چند چیز را برای طراح مشخص کنید از جمله اینکه فضایی برای پذیرایی بصورت خاص در گوشه اتاق کنفرانس در نظر دارید و یا اینکه از مهمانان و شرکت کنندگان در جلسه در زمان جلسه و پشت میز کنفرانس پذیرایی خواهد شد .

صندلیهای کنفرانس و فاصله آنها از دیوار و بخصوص از یکدیگر را در زمان برآورد فضای مورد نیاز فراموش نکنید.

میز کنفرانس مدرن -مبلمان اداری آدینا

3-لی ات یا طرز قرارگیری میز کنفرانس در اتاق :

چیدمان میز کنفرانس در اتاق خیلی مهم است معمولا در اتاقهای کوچک از یک میز کنفرانس معمولی استفاده میشود ولی در سالنهای جلسات بزرگ معمولا از میز کنفرانس یو شکل (u)استفاده میشود .معمولا این مسئله بخاطر بحث پذیرایی از مهمانان است که وسط میز خالی باشد و محل رفت وآمد میزبان باز باشد .

میز کنفرانس مدرن -مبلمان اداری آدینا

4-تجهیزات صوتی و تصویری اتاق کنفرانس :

یقینا اگر میز کنفرانس شما بزرگ باشد به سالن جلسات نیاز دارید و برای جلوگیری از فریاد کشیدن مدعوین باید بفکر یک بلندگو برای هر نفر یا هر دو نفر باشید . همچنین در اینگونه جلسات برای گزارشدهی بهتر به مدعوین نیاز به یک دستگاه تصویری نظیر پرژکتور و یا تلویزیون خواهد بود .

میز کنفرانس مدرن -مبلمان اداری آدینا

 5- نور قابل تنظیم :

یقینا زمان ارائه گزارش با دستگاه شما به نور کم در اتاق جلسه نیاز دارید ولی اگر این اتاق همواره کم نور باشد حتما افراد حاضر در جلسه زود خسته خواهند شد استفاده از نور طبیعی اگر امکانپذیر باشد بهتر است ولی باید در هرصورت اتاق جلسه با مکانیزمی دارای نور قابل تنظیم باشد .

 میز کنفرانس مدرن -مبلمان اداری آدینا

 6-جلسات خصوصی و فضای آگوستیک :

خوب این دیگر بستگی به مدیریت ارشد سازمان شما دارد ، اگر در کنار اتاق کنفرانس اتاق کارمندان معمولی است توصیه میکنیم که حتما دیوارها را آگوستیک کنید یک سالن جلسه امن از هر نظر بهتر از اینست که تصمیمات اساسی سازمان شما در دهان همه بیافتد .

میز کنفرانس مدرن -مبلمان اداری آدینااگر علاقمند به مطالعه بیشتر در مورد بحث طراحی و چیدمان میباشید توصیه میکنیم دو مقاله زیر را نیز مطالعه نمایید.


1-شش نکته در مورد چیدمان اتاق مدیر عامل

2-میز وصندلی استاندارداداری باید چه ویژگیهایی داشته باشد؟

 

<<آدینا پاسخی شایسته به سلیقه شما >>لطفا با کارشناسان بخش فروش ما با شماره 44620086در تماس باشید .

 

دیدگاه های بازدیدکنندگان

صادقی 23 فروردین 1397 - 22:16

ممنون از مطالب مفیدتون

روزبه- حیدرپور 14 فروردین 1396 - 16:33

ممنون. مقالات کامل و مختصر و مفید می باشد.

حسین کریمی 14 فروردین 1396 - 16:32

سلام بهترین مقاله ای بود که در این زمینه مطالعه کردم

Matin 12 فروردین 1396 - 15:18

خیلی وب سایت زیبایی دارید و مقالاتتون هم بسیار عالی هستند . ممنون !

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.
 

شرکت تجهیز دفتر یکتا سعی کرده است با خلق برند مبلمان اداری آدینا، حرف جدیدی در حوزه طراحی مبلمان اداری و صنعت مبلمان اداریداشته باشد . آدینا یک کلمه ترکی به معنی کوه است که در طراحی لوگوی شرکت نیز به معنای آن دقت شده است. به عبارت دیگر، ما مثل کوه پشت مشتریان خود هستیم. رنگ سازمانی ما نیز، رنگ های فیروزه ای و سرمه ای میباشد ، انتخاب رنگ فیروزه ای به دلیل ایده آل گرا بودن شرکت و انتخاب رنگ سرمه ای بدلیل عملگرا بودن آن است ، یعنی ما ایده آلهای ذهنی مشتریان خود در مورد مبلمان و دکوراسیون اداری را در عمل اجرا میکنیم. لطفاً به این موضوع توجه داشته باشید که آدینا در ایران هیچ نماینده‌ای ندارد.
پیشنهاد می‌کنیم قبل از انتخاب مبلمان اداری خود از بین لیست محصولات، حتما مقاله ما در این زمینه، یعنی راهنمای خرید مبلمان اداری و قبل از مشخص کردن چیدمان اداری خود، حتماً راهنمای ما در زمینه چیدمان مبلمان اداری را مطالعه نمایید.