16FED4F6EDB744D8C9C3FFF614E43159

پروژه میز کنفرانس شرکت سامان پردازش

پروژه میز کنفرانس هفده نفره شرکت سامان پردازش در تهران که مسئولیت طراحی و تولید و اجرای آن به مجموعه مبلمان اداری یکتا رسید . این پروژه میز کنفرانس با طراحی خاص کار هر کارخانه و مهندسی نیست …

ابعاد :

این پروژه میز کنفرانس بسیار حرفه ای طراحی و تولید شد . قبلا هم گفته بودیم که میز های اداری که انحناء دارند ، نیازند طراحی دقیق اند ولی میز کنفرانس باید محاسبات بسیار زیادی هم داشته باشد . این میز کنفرانس که برای مجموعه سامان پردازش تسط شرکت مبلمان اداری یکتا طراحی و تولید شد ، یکی از همین میز های کنفرانس شیک و زیبا با طراحی وتولید خاص و بی نقص بود . 

زمان اجرا :

پروژه شرکت سامان پردازش در مهر ماه سال نود و نه اجرا شد و در مدت دو هفته کارخانه مبلمان اداری یکتا این پروژه را تحویل کارفرما داد . 

مشاهده میز های کنفرانس مبلمان اداری یکتا

صحبت مدیریت شرکت تجهیز دفتر یکتا درباره پروژه میز کنفرانس شرکت سامان پردازش  :

به طور کلی میز های کنفرانس جزئی از ملزومات هر محیط اداری می باشند .  از آنجایی که کارنامه درخشان خود را در زمینه مبلمان اداری و در زیر شاخ های آن یعنی میز های کنفرانس حفظ کرده ایم ، شرکت های زیادی در این باره با ما وارد همکاری می شوند . طراحی و تولید میز های کنفرانس منحنی به بهترین شکل خود تنها توسط محموعه های معتبر و حرفه ای و با تجربه در این زمینه قابل اجرا است .

صحبت مدیریت کارخانه مبلمان اداری یکتا درباره پروژه میز کنفرانس شرکت سامان پردازش :

میز کنفرانس پروژه سامان پردازش جزئی از همان میز های منحنی بود که بیشتر از سایر میز های کنفرانس باید در زمان طراحی و تولیدش دقت داشته باشیم . استفاده از محاسبات زیاد و همکاری با کارشناسان و مهندسان و افراد با تجربه باعث این شد که مجموعه سامان پردازش از این میز کنفرانس رضایت حداکثری را داشته باشند .

از طرف مجموعه سامان پردازش به شرکت مبلمان اداری یکتا :

“سپاس فراوان بابت انجام پروژه بی نقص میز کنفرانس و رفتار بسیار محترمانه ی پرسنل و مدیریت مجموعه مبلمان اداری یکتا  …”

شرکت تجهیز دفتر یکتا سعی کرده است با خلق برند مبلمان اداری آدینا، حرف جدیدی در حوزه طراحی مبلمان اداری و صنعت مبلمان اداریداشته باشد . آدینا یک کلمه ترکی به معنی کوه است که در طراحی لوگوی شرکت نیز به معنای آن دقت شده است. به عبارت دیگر، ما مثل کوه پشت مشتریان خود هستیم. رنگ سازمانی ما نیز، رنگ های فیروزه ای و سرمه ای میباشد ، انتخاب رنگ فیروزه ای به دلیل ایده آل گرا بودن شرکت و انتخاب رنگ سرمه ای بدلیل عملگرا بودن آن است ، یعنی ما ایده آلهای ذهنی مشتریان خود در مورد مبلمان و دکوراسیون اداری را در عمل اجرا میکنیم. لطفاً به این موضوع توجه داشته باشید که آدینا در ایران هیچ نماینده‌ای ندارد.
پیشنهاد می‌کنیم قبل از انتخاب مبلمان اداری خود از بین لیست محصولات، حتما مقاله ما در این زمینه، یعنی راهنمای خرید مبلمان اداری و قبل از مشخص کردن چیدمان اداری خود، حتماً راهنمای ما در زمینه چیدمان مبلمان اداری را مطالعه نمایید.