16FED4F6EDB744D8C9C3FFF614E43159

طراحی دفتر کار / کاهش هزینه ها

طراحی دفتر کار / کاهش هزینه ها

کاهش هزینه ها در طراحی دفتر کار 

کاهش هزینه ها، هدف بزرگی در بسیاری از پروژه ها است. استقرار سازمان و کارمندان در محل پر هزینه است و همیشه به شکل کارآمد انجام نمی شود. ورک استیشن های یک ساختمان اداری به صورت میانگین تنها 50 تا 60 درصد از اوقات پر هستند ، در حالی که هزینه های سنگینی برای اجاره محل ، تهویه،نگهداری یا نظافت آنها میشود.

بالا بردن کارایی محل کار و افزایش تراکم دفتر کار به شکل قابل توجه ای به سرو سامان دادن هزینه ها کمک خواهد کرد. اشتراک در استفاده از میزها، نیاز به ورک استشن ها و فضاسازی باز را کاهش میدهد و امکان جا دادن تعداد بیشتری از کارمندان را فراهم می آورد.مبنای دیگری که موجب کاهش هزینه ها میشود ، استاندارد کردن ابعاد و جانمایی در محل است که باعث کاهش هزینه های ناشی از جابجایی های داخلی میشود.

کاهش هزینه ها باید همیشه در ارتباط با کارکرد کارمندان سنجیده شود. با وجود این که هزینه اداره یک ساختمان اداری ،حداقل 10 تا 20 درصد کل هزینه های جاری را پوشش میدهد ، اما در مقایسه با هزینه کارمندان به نسبت پایین تر است. این بدان معناست که استفاده موثر از فضا واجد اهمیت است : اما مهمتر از آن،خلق محیطی است که افراد در آن می توانند به شکل کارآمدی فعالیت کنند.

نکته مهم دیگر ، مقایسه میان هزینه های جاری و هزینه های زیربنایی است. به عنوان مثال استفاده اشتراکی از میزها میتواند به شکل قابل توجه ای هزینه های جاری ساختمان را کاهش دهد، اما در کل نیازمند سرمایه گذاری بیشتر در فن آوری اطلاعات و مبلمان است.

ملاحظات مرتبط:

نیاز به کاهش هزینه از کجا ناشی میشود.(و مزایای پیش بینی شده چه چیزهایی هستند؟)

گزینه های کاهش فضا به ازای هر ورک استیشن چه چیزهایی هستند؟

گزینه های افزایش بهره وری ورک استیشن ها چه مواردی هستند؟

چگونه میتوان تناوب و هزینه های جابجایی داخلی را کاهش داد؟

تا چه حد صرفه جویی در هزینه ها میزان رضایت و کارآمدی کارمندان را به خطر می اندازد؟

 

<<آدینا پاسخی شایسته به سلیقه شما >>لطفا با کارشناسان بخش فروش ما با شماره 44620086در تماس باشید .

 

 

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.
 

شرکت تجهیز دفتر یکتا سعی کرده است با خلق برند مبلمان اداری آدینا، حرف جدیدی در حوزه طراحی مبلمان اداری و صنعت مبلمان اداریداشته باشد . آدینا یک کلمه ترکی به معنی کوه است که در طراحی لوگوی شرکت نیز به معنای آن دقت شده است. به عبارت دیگر، ما مثل کوه پشت مشتریان خود هستیم. رنگ سازمانی ما نیز، رنگ های فیروزه ای و سرمه ای میباشد ، انتخاب رنگ فیروزه ای به دلیل ایده آل گرا بودن شرکت و انتخاب رنگ سرمه ای بدلیل عملگرا بودن آن است ، یعنی ما ایده آلهای ذهنی مشتریان خود در مورد مبلمان و دکوراسیون اداری را در عمل اجرا میکنیم. لطفاً به این موضوع توجه داشته باشید که آدینا در ایران هیچ نماینده‌ای ندارد.
پیشنهاد می‌کنیم قبل از انتخاب مبلمان اداری خود از بین لیست محصولات، حتما مقاله ما در این زمینه، یعنی راهنمای خرید مبلمان اداری و قبل از مشخص کردن چیدمان اداری خود، حتماً راهنمای ما در زمینه چیدمان مبلمان اداری را مطالعه نمایید.