لوازم اداری لوکس

مبلمان اداری لوکس و پیشرفته 

همان چیزی است که مدیران مشکل پسند در جستجوی آن هستند . این نوع مبلمان اداری معمولا نه تنها در طراحی ، بلکه در موادی که در تولید آن بکار رفته است نیز متمایز میباشد . آدینا سعی کرده تا با جمع آوری مجموعه ای از بهترینها در خدمت مشتریان خویش باشد.  میزهای اداری لوکس ، پارتیشنهای اداری لاکچری  و کانترهای پذیرش سوپر لوکس را از ما بخواهید.سبک اداری لوکس تخصص ماست .آدینا با ارائه انواع طرحهای پیشرفته  و استفاده از متریال خاص و نوین مجموعه کاملی از مبلمان اداری شیک و لوکس را به مشتریان خود عرضه داشته است .در ادامه لطفا از مجموعه عکسهای مبل اداری لوکس که برای شما جمع آوری شده بازدید نمایید.

شرکت تجهیز دفتر یکتا سعی کرده است با خلق برند مبلمان اداری آدینا، حرف جدیدی در حوزه طراحی مبلمان اداری و صنعت مبلمان اداریداشته باشد . آدینا یک کلمه ترکی به معنی کوه است که در طراحی لوگوی شرکت نیز به معنای آن دقت شده است. به عبارت دیگر، ما مثل کوه پشت مشتریان خود هستیم. رنگ سازمانی ما نیز، رنگ های فیروزه ای و سرمه ای میباشد ، انتخاب رنگ فیروزه ای به دلیل ایده آل گرا بودن شرکت و انتخاب رنگ سرمه ای بدلیل عملگرا بودن آن است ، یعنی ما ایده آلهای ذهنی مشتریان خود در مورد مبلمان و دکوراسیون اداری را در عمل اجرا میکنیم. لطفاً به این موضوع توجه داشته باشید که آدینا در ایران هیچ نماینده‌ای ندارد.
پیشنهاد می‌کنیم قبل از انتخاب مبلمان اداری خود از بین لیست محصولات، حتما مقاله ما در این زمینه، یعنی راهنمای خرید مبلمان اداری و قبل از مشخص کردن چیدمان اداری خود، حتماً راهنمای ما در زمینه چیدمان مبلمان اداری را مطالعه نمایید.