مبلمان اداری مدرن

مبلمان اداری مدرن ،

امروزه جای خود را در بین مدیران بروز و امروزی پیدا کرده است . و اکثز افرادیکه به سبک معماری مدرن علاقه دارند به خرید اینگونه مبلمان متمایلترند برای همین و با توجه به اینکه ادینا همواره رضایت مشتریان خود را مد نظر دارد سعی شده در اینجا تصاویری از مبلمان اداری مدرن برای شما عزیزان جمع آوری و اراده گردد . امید است که بتوانیم قدم کوچکی در جلب اعتماد شما برداشته باشیم .

شرکت تجهیز دفتر یکتا سعی کرده است با خلق برند مبلمان اداری آدینا، حرف جدیدی در حوزه طراحی مبلمان اداری و صنعت مبلمان اداریداشته باشد . آدینا یک کلمه ترکی به معنی کوه است که در طراحی لوگوی شرکت نیز به معنای آن دقت شده است. به عبارت دیگر، ما مثل کوه پشت مشتریان خود هستیم. رنگ سازمانی ما نیز، رنگ های فیروزه ای و سرمه ای میباشد ، انتخاب رنگ فیروزه ای به دلیل ایده آل گرا بودن شرکت و انتخاب رنگ سرمه ای بدلیل عملگرا بودن آن است ، یعنی ما ایده آلهای ذهنی مشتریان خود در مورد مبلمان و دکوراسیون اداری را در عمل اجرا میکنیم. لطفاً به این موضوع توجه داشته باشید که آدینا در ایران هیچ نماینده‌ای ندارد.
پیشنهاد می‌کنیم قبل از انتخاب مبلمان اداری خود از بین لیست محصولات، حتما مقاله ما در این زمینه، یعنی راهنمای خرید مبلمان اداری و قبل از مشخص کردن چیدمان اداری خود، حتماً راهنمای ما در زمینه چیدمان مبلمان اداری را مطالعه نمایید.