نمونه پروژه دکوراسیون اداری(آلبوم 2)

ایده های دکوراسیون اداری :

همه افراد قدرت خلاقیت و یا ایده پردازی ندارند تا بتوانند طراحی و دکوراسیون اداری انجام دهند .نیازمند ایده هستید تا بهتر بتوانید تصمیم بگیرید . مشکلی نیست مبلمان اداری آدینا با ارائه طرحهای متنوع دکوراسیون اداری و مبلمان  اداری ،شما را برای رسیدن به یک تصویر خاص از محیط کاریتان کمک میکند . در ادامه با تماشای طرحهای فاخر و سفارشی و اختصاصی ما میتوانید ، به یک انتخاب بهتر برای دفتر کار خود برسید.تصاویر دکوراسیون دفتری مدرن  را ملاحظه نمایید.

شرکت تجهیز دفتر یکتا سعی کرده است با خلق برند مبلمان اداری آدینا، حرف جدیدی در حوزه طراحی مبلمان اداری و صنعت مبلمان اداریداشته باشد . آدینا یک کلمه ترکی به معنی کوه است که در طراحی لوگوی شرکت نیز به معنای آن دقت شده است. به عبارت دیگر، ما مثل کوه پشت مشتریان خود هستیم. رنگ سازمانی ما نیز، رنگ های فیروزه ای و سرمه ای میباشد ، انتخاب رنگ فیروزه ای به دلیل ایده آل گرا بودن شرکت و انتخاب رنگ سرمه ای بدلیل عملگرا بودن آن است ، یعنی ما ایده آلهای ذهنی مشتریان خود در مورد مبلمان و دکوراسیون اداری را در عمل اجرا میکنیم. لطفاً به این موضوع توجه داشته باشید که آدینا در ایران هیچ نماینده‌ای ندارد.
پیشنهاد می‌کنیم قبل از انتخاب مبلمان اداری خود از بین لیست محصولات، حتما مقاله ما در این زمینه، یعنی راهنمای خرید مبلمان اداری و قبل از مشخص کردن چیدمان اداری خود، حتماً راهنمای ما در زمینه چیدمان مبلمان اداری را مطالعه نمایید.