16FED4F6EDB744D8C9C3FFF614E43159

رستوران و کافی شاپ

دکوراسیون اداری و پروژه مبلمان اداری رستوران و کافی شاپ :
مبلمان اداری آدینا با سابقه انجام بیش از صد پروژه مبلمان اداری سفارشی ، و با داشتن کارخانه تولیدی و دستگاههای تولیدی جدید ، توانایی ارائه خدمات دکوراسیون داخلی برای انواع رستورانها وکافی شاپها را دارا میباشد.از آنجاییکه در رستورانها بعد از منوی غذا ، مهمترین موضوع آرامش و زیبایی رستوران میباشد ، آدینا سعی کرده با ارائه طرحهای زیبا و دکوراسیون اداری  داخلی ، رستورانها را محلی برای نشاط خانواده ها تبدیل نماید .
با یکبار خرید از مبلمان اداری آدینا ،همراه همیشگی ما خواهید بود .

شرکت تجهیز دفتر یکتا سعی کرده است با خلق برند مبلمان اداری آدینا، حرف جدیدی در حوزه طراحی مبلمان اداری و صنعت مبلمان اداریداشته باشد . آدینا یک کلمه ترکی به معنی کوه است که در طراحی لوگوی شرکت نیز به معنای آن دقت شده است. به عبارت دیگر، ما مثل کوه پشت مشتریان خود هستیم. رنگ سازمانی ما نیز، رنگ های فیروزه ای و سرمه ای میباشد ، انتخاب رنگ فیروزه ای به دلیل ایده آل گرا بودن شرکت و انتخاب رنگ سرمه ای بدلیل عملگرا بودن آن است ، یعنی ما ایده آلهای ذهنی مشتریان خود در مورد مبلمان و دکوراسیون اداری را در عمل اجرا میکنیم. لطفاً به این موضوع توجه داشته باشید که آدینا در ایران هیچ نماینده‌ای ندارد.
پیشنهاد می‌کنیم قبل از انتخاب مبلمان اداری خود از بین لیست محصولات، حتما مقاله ما در این زمینه، یعنی راهنمای خرید مبلمان اداری و قبل از مشخص کردن چیدمان اداری خود، حتماً راهنمای ما در زمینه چیدمان مبلمان اداری را مطالعه نمایید.