مبلمان اداری سفارشی، چگونه در آدینا مبلمان سفارشی برای محیط اداری تولید میشود؟

مبلمان اداری سفارشی، چگونه در آدینا مبلمان سفارشی برای محیط اداری تولید میشود؟

مبلمان اداری سفارشی چیست ؟

خوب در ابتدا بگذارید فرآیند تولید مبلمان اداری را برایتان توضیح دهم .

فرآیند تولید مبلمان اداری میتواند بدو صورت باشد یک  بصورت سفارشی و با تعداد کم و دوم  بصورت  انبوه و استاندارد .

در تولید مبلمان اداری استاندارد طرح قبلا از پیش توسط فروشنده مشخص گردیده است و همچنین ابعاد محصول نظیر طول , عرض ، ارتفاع  بدقت مشخص شده و همچنین رنگ محصولات اداری یا بعبارتی رنگ ام دی اف نیز  از قبل تعیین شده است .

با یکبار خرید از مبلمان اداری آدینا ،همراه همیشگی ما خواهید بود .

 

 


ولی در مبلمان اداری سفارشی  همه چیز باختیار مشتری است.

 

بعبارتی دیگر این مشتری است که طرح دلخواه خود را به شرکت برای ساخت ارائه میدهد و همچنین نوع مواد اولیه و رنگ آنها نظیر اینکه محصول با ام دی اف تولید شود یا با چوب یا با شیشه و اینکه حتی ام دی اف مربوط به کدام برند باشد

 

داخلی باشد یا خارجی و م دی اف معمولی باشد یا طرح چوب ، آیا هایگلاس باشد یا لامی گلاس و یا ترکیبی از هر دوی این متریالها ،

 

 همچنین  ابعاد نیز کاملا  در اختیار مشتری است یعنی میتواند یک میز مدیریت را با طول 200سفارش دهد یا 300با عرض 80سفارش دهد یا 140 .

شما میتوانید  با شرکت مبلمان اداری آدینا دفتر کار خود را با همکاری طراحان خبره ما بصورت سفارشی و مدرن طراحی کرده وبا ایده های نوین آنرا لوکس بچینید.

مبلمان اداری سفارشی

ما بعنوان تولید کننده و  فروشنده مبلمان اداری سفارشی  برای مشتریان خود و دفاتر کاری آنها ایده های  حرفه ای و در قالب  برنامه های خاص داریم .

آدینا تولید کننده و ارائه دهنده انواع مبلمان اداری سفارشی  نظیر :میز اداری سفارشی ، صندلی اداری سفارشی، مبل اداری سفارشی ،

پارتیشن اداری عالی،کتابخانه اداری لوکس دیوارکوب اداری زیباهم بصورت جدیدو هم بصورت کلاسیک میباشد.مبلمان اداری و دکوراسیون اداری دفتر کار جدیدخود را با خیال راحت به ما بسپارید.

 

با لوازم اداری آدینا دفتر کار لوکس و زیبا داشته باشید .

 

 

 

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.
 

شرکت تجهیز دفتر یکتا سعی کرده است با خلق برند مبلمان اداری آدینا، حرف جدیدی در حوزه طراحی مبلمان اداری و صنعت مبلمان اداریداشته باشد . آدینا یک کلمه ترکی به معنی کوه است که در طراحی لوگوی شرکت نیز به معنای آن دقت شده است. به عبارت دیگر، ما مثل کوه پشت مشتریان خود هستیم. رنگ سازمانی ما نیز، رنگ های فیروزه ای و سرمه ای میباشد ، انتخاب رنگ فیروزه ای به دلیل ایده آل گرا بودن شرکت و انتخاب رنگ سرمه ای بدلیل عملگرا بودن آن است ، یعنی ما ایده آلهای ذهنی مشتریان خود در مورد مبلمان و دکوراسیون اداری را در عمل اجرا میکنیم. لطفاً به این موضوع توجه داشته باشید که آدینا در ایران هیچ نماینده‌ای ندارد.
پیشنهاد می‌کنیم قبل از انتخاب مبلمان اداری خود از بین لیست محصولات، حتما مقاله ما در این زمینه، یعنی راهنمای خرید مبلمان اداری و قبل از مشخص کردن چیدمان اداری خود، حتماً راهنمای ما در زمینه چیدمان مبلمان اداری را مطالعه نمایید.