دکوراسیون اداری در سال 97و توصیه های ناب آدینا

دکوراسیون اداری در سال 97و توصیه های ناب آدینا

ایده های ناب برای دکوراسیون اداری و چیدمان مبلمان اداری در سال 97

 خیلی از تحویل سال نو نگذشته است ، با ورود به سال جدید همه ما در گرفتار ایده ها و افکار جدید میشویم .

نو شدن سال ، در ما هم تحولی ایجاد میکند تا به نو شدن افکار و عقاید و برنامه هایمان بپردازیم . ما در وبلاگ تخصصی آدینا با بچه های تحریریه مبلمان اداری امروز در مورد طراحی و دکوراسیون داخلی در سال 97برای شما مطلب تهیه کرده ایم شاید این یکی از برنامه های شما برای تغییر در فضای کاری سازمانتان باشد . در ادامه با آدینا همراه باشید .با گذشت زمان، آمدن سال جدید و نوشدن طبیعت، دفتر کاری خود را متحول کنید. شرکت‌های بزرگ دنیا همواره برای بهبود عملکرد سازمانی خود دست به اقداماتی جالب می‌زنند. یکی از این اقدامات تغییر دکوراسیون اداری و فضای کاری شرکت و سازمان است. شرکتهای مدرن با استفاده از آخرین تکنیکها و روشهای دکوراسیون و بهره گیری از آخرین متدهای بروز این صنعت همواره سعی در ارتقا بهره وری خود دارند .

بیشتر بخوانید :فروش مبلمان اداری مدرن 

چرا تغییر در دکوراسیون اداری و داخلی دفتر کار هرازگاهی لازم است ؟

نیروی انسانی نقش اصلی و حیاتی را در محقق کردن اهداف هر سازمان و شرکتی دارد . بنابراین اصلی ترین سرمایه هر سازمانی کارمندان پیشرو و خلاقی است که در آن سازمان مشغول بکار هستند .بنابراین عجیب نیست که چرا  سازمان‌های زیادی همواره به دنبال استخدام بهترین استعدادها هستند برای اینکه یک گام از رقیبان در بازار جلوتر باشند. یکی از روشهایی  که شرکتهای بزرگ اقتصادی برای جذب استعدادها به کار می‌برند ایجاد فضاهای مدرن کاری با ارائه امکانات رفاهی زیاد است. فضاهای  کاری سالم می‌توانند به عنوان یک عامل جذب کننده  برای سازمان در استخدام  این افراد با استعداد  باشد. برای ایجاد یک چنین فضایی  باید به تمامی عناصر  موجود در محیط کاری توجه کافی شود. استفاده از ایده‌هایی نظیر میزهای ایستاده ، مبل هایی برای فضای استراحت، برنامه‌های ورزشی و سلامتی، افزایش حرکات جسمانی وآوردن  فضای سبز در فضای کاری می‌تواند محیط کار را سالم‌تر و شاداب تر نماید.

ديوار و كاغذ ديواري در دکوراسیون اداری سال 1397

داشتن ديوارهايي جالب ،زيبا و چشم نواز  مي تواند زيبايي بسياري را براي دكوراسيون فضای اداری محیط کار  شما به ارمغان بياورد. به همين دلیل يكي از اين ایده ها در سال 97 وجود ديوارهايي زيبا با كاغذ ديواري و يا رنگ و طرح زيبا ویا کناف کاری با نور پردازی  مناسب خواهد بود كه استقبال بسيارچشمگیری  نيز از آن صورت پذیرفته است. امروزه فروشگاه هاي مبلمان اداری و دکوراسیون داخلی آنلاين بسیاری نيز در اين زمینه  فعاليت دارندکه ما در آدینا  پيشنهاد مي دهيم از آنها هرگز غافل نشويد.

استفاده از فضای سبز در دکوراسیون اداری  سال 1397

يكي ديگر از ایده های جالب  دكوراسيوني سال 1397 مثل هميشه استفاده از  گياهان خانگي و فضای سبز اداری است. بايد اعتراف كرد كه اين تایده خاص نه فقط در سال 97 بلکه  در هر زمان و هر مكاني مي تواند حال شما را عالی  كند! در اين سال آدینا به شما توصيه می کند که  به سراغ گياهاني برويد كه ظاهر برجسته و پر شاخ و برگي دارند .یقینا  چنين گياهان خانگي مي توانند نفسی تازه به محیط کار  شما ببخشند.

حتما بخوانید :دکوراسیون و مبلمان اداری در بانک ها 

طراحی سقف با ایده های خاص در دکوراسیون اداری سال  1397

در سال 1397 به شما پيشنهاد مي گردد كه توجه بیشتری به سقف دفتر اداری خود داشته باشید . از نقاشي سقف و كاغذ ديواري گرفته تا ايده هاي ديگري نظیر کنافکاری با نور مخفی كه به فکر خودتان مي رسد.

استفاده از كفهای  موزاييك زیبا و چشم نواز  در سال 1397

شايد بتوان ادعا کرد که  اين مورد چيز خيلي جدیدی نمی باشد . ساليان متمادی  است كه وجود موزاييك هايي مناسب و انتخاب درست آنها ويژگي برجسته ي يك دكوراسيون اداری را فراموش نکنید .

استفاده از فلزات زیبا و استیل در دکوراسیون اداری سال 1397

از ديگر ایده های تاثیر گذار سال  1397وجود چندسن  نوع فلز بخصوص استیل های براق در دكوراسيون اداری شرکت شما میباشد  اينكه شما در بعضي وسايل نظیر میز اداری یا کانتر پذیرش از استيل و در بعضي ديگر از مس و يا فلزات رزگلد استفاده كنيد هيچ اشكالي كه ندارد هيج،‌ باعث مي شود مد گرایی و زيبايي دكوراسيون سال 1397را نيز دنبال كنيد.

استفاده از رنگ ماورا بنفش به عنوان رنگ سال 1397در طراحی و دکوراسیون داخلی

رنگ ماوراء بنفش یا همان اولترا وایلت، به عنوان رنگ سال1397-2018 توسط خبرگان این فن معرفی شده است که می‌توانید از آن در دکوراسیون اداری سال جدید در دفتر خود  استفاده کنید. اما معرفی بنفش ماورایی به عنوان رنگ سال1397 به این معنی نیست که در دکوراسیون دفتر کار خود تنها باید از این رنگ خاص استفاده کنید. رنگ‌های دیگری نیز برای این کار وجود دارند که  شما میتوانید با استفاده از مشاوره با کارشناسان واحد طراحی آدینا ، آنها را با رنگ سال 97ترکیب کرده و به یک طراحی آرامش بخش برسید برای تماس با کارشناسان ما کافیست به وب سایت www.adyina.comمراجعه نمایید و یا با شماره 02144620086تماس حاصل نمایید .

 برای مطالعه بیشتر شما :ملزومات اداری و توصیه های مفید برای انتخاب آن 

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.
 

شرکت تجهیز دفتر یکتا سعی کرده است با خلق برند مبلمان اداری آدینا، حرف جدیدی در حوزه طراحی مبلمان اداری و صنعت مبلمان اداریداشته باشد . آدینا یک کلمه ترکی به معنی کوه است که در طراحی لوگوی شرکت نیز به معنای آن دقت شده است. به عبارت دیگر، ما مثل کوه پشت مشتریان خود هستیم. رنگ سازمانی ما نیز، رنگ های فیروزه ای و سرمه ای میباشد ، انتخاب رنگ فیروزه ای به دلیل ایده آل گرا بودن شرکت و انتخاب رنگ سرمه ای بدلیل عملگرا بودن آن است ، یعنی ما ایده آلهای ذهنی مشتریان خود در مورد مبلمان و دکوراسیون اداری را در عمل اجرا میکنیم. لطفاً به این موضوع توجه داشته باشید که آدینا در ایران هیچ نماینده‌ای ندارد.
پیشنهاد می‌کنیم قبل از انتخاب مبلمان اداری خود از بین لیست محصولات، حتما مقاله ما در این زمینه، یعنی راهنمای خرید مبلمان اداری و قبل از مشخص کردن چیدمان اداری خود، حتماً راهنمای ما در زمینه چیدمان مبلمان اداری را مطالعه نمایید.