16FED4F6EDB744D8C9C3FFF614E43159

مبلمان اداری ارگونومی

مبلمان اداری ارگونومی

مبلمان اداری ارگونومی

در رعایت اصول ارگونومی ، به منظور فراهم کردن یک موقعیت مناسب برای نشستن باید در قسمت عضلات پشت و گردن حداقل فشار را نسبت به کفه صندلی داشته باشیم که تقریبا با زاویه ۵ درجه قدرت جابجایی نسبت به وزن فرد را داشته باشد و در نتیجه با تکیه بر پشتی احساس راحتی کامل به فرد دست دهد، زاویه کفه صندلی با پشتی تقریبا باید ۱۰۵ درجه باشد ( ۱۰۰-۱۱۰ درجه ) و ارتفاع آن برای نوع متوسط حدود ۶۴.۵ سانتیمتر باشد، پشتی باید در ناحیه کمر دارای بر جستگی به سمت جلو باشد که به تدریج به طرف بالا از برجستگی آن کاسته شده و هم تراز سطح پشتی شود.

مبلمان اداری ارگونومی

مبل اداری ارگونومی لازمه هر شرکت و کسب و کار است که دلیل بر پیشرفت و توسعه آن شرکت می شود، مبلمان اداری ارگونومی بر سه جنبه مهم اثر گذار است، :

۱- افزایش بهره وری

۲- صرفه جویی در هزینه 

۳- سلامت کارکنان.

پس بسیار مهم است که بدانیم تنها با توجهی عمیق به این ۳ مورد تا چه میزان می توان بر گردونه موفقیت در دنیای کسب و کار نشست و به عبارتی آن را هدایت کرد.

بیشتر بخوانید:خرید میز های اداری ارگونومیک و استاندارد

در اینجا چند مورد بسیار موثر در مبلمان اداری ارگونومی وجود دارد:

۱- در یک صندلی خوب سرمایه گذاری کنید. مهم است که سعی کنید صندلی های مختلف را قبل از تصمیم به خرید، نسبت به راحت بودن آن اطلاع پیدا کنید. صندلی های اداری ارگونومی بسیار مناسب هستند. این صندلی ها برای طراحی نشسته / ایستاده، انعطاف پذیری، حرکت و تنظیم ارتفاع طراحی شده اند. انتخاب درست صندلی اداری نخستین گام برای برآورده کردن ۳ مورد گفته شده در بالا است.

۲- ایستاده باشید، این یک واقعیت شناخته شده است که افرادی که بیش از حد نشسته اند، به بیماری های قلبی، دیابت و مرگ زودرس دچار می شوند. منظور از ایستاده باشید به این معنا است که حتی صندلی اداری مناسب و ارگونومی هم باعث نمی شود شما لحظاتی را از روی صندلی بلند شده و حرکتی انجام دهید. برخورداری از سلامت روحی و جسمی باعث افزایش بهره وری می شود.

مبلمان اداری ارگونومی

۳- قیمت محصولات اداری بسیار مهم است، شما با خریداری یک مبلمان اداری ارگونومیک می توانید تا سال های کسب و کار خود را بیمه کنید، مبلمان اداری خوب نخشتین گام در صرقه جویی در هزینه ها است. محصولات اداری گستردگی بسیاری دارد، ولی در این بین می توانید با مراجعه به سایت های فروشگاهی معتبر جهت خرید اقدام کنید.

برای مطالعه بیشتر :میز اداری سفارشی

<<آدینا پاسخی شایسته به سلیقه شما >>

لطفا با کارشناسان بخش فروش ما با شماره 44620086در تماس باشید .

 

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.
 

شرکت تجهیز دفتر یکتا سعی کرده است با خلق برند مبلمان اداری آدینا، حرف جدیدی در حوزه طراحی مبلمان اداری و صنعت مبلمان اداریداشته باشد . آدینا یک کلمه ترکی به معنی کوه است که در طراحی لوگوی شرکت نیز به معنای آن دقت شده است. به عبارت دیگر، ما مثل کوه پشت مشتریان خود هستیم. رنگ سازمانی ما نیز، رنگ های فیروزه ای و سرمه ای میباشد ، انتخاب رنگ فیروزه ای به دلیل ایده آل گرا بودن شرکت و انتخاب رنگ سرمه ای بدلیل عملگرا بودن آن است ، یعنی ما ایده آلهای ذهنی مشتریان خود در مورد مبلمان و دکوراسیون اداری را در عمل اجرا میکنیم. لطفاً به این موضوع توجه داشته باشید که آدینا در ایران هیچ نماینده‌ای ندارد.
پیشنهاد می‌کنیم قبل از انتخاب مبلمان اداری خود از بین لیست محصولات، حتما مقاله ما در این زمینه، یعنی راهنمای خرید مبلمان اداری و قبل از مشخص کردن چیدمان اداری خود، حتماً راهنمای ما در زمینه چیدمان مبلمان اداری را مطالعه نمایید.