16FED4F6EDB744D8C9C3FFF614E43159

مبلمان اداری ارگونومی چیست ؟

مبلمان اداری ارگونومی چیست ؟

مبلمان اداری ارگونومی 

مبلمان اداری ارگونومی مورد نیاز هر سازمان  و شرکت  است که  بنوعی دلیل بر توسعه و نگهداشت شرکت است ،اگر  مبلمان ادرای ارگونومی باشد حداقل  بر سه موضوع اصلی تاثیر خواهد گذاشت  :

1-ارتقاء کارایی

2-کم کردن هزینه های اضافی 

3-سلامتی و آرامش پرسنل

بنابراین خبلی اهمیت دارد که بدانیم تنها با توجه کافی به موارد بالا تا چه حد میشود سازمان را بسمت موفقیت در دنیای رقابتی امروز هدایت کرد و بعبارتی روز به روز موفقتر شد .

با یکبار خرید از مبلمان اداری آدینا ،همراه همیشگی ما خواهید بود .

مبلمان اداری ارگونومی

بیشتر بخوانید :مبلمان اداری لوکس در قطارهای ژاپنی

در اینجا ذکر چند نکته مهم و اساسی در مورد مبلمان اداری ارگونومی باید بیان شود که عبارتند از :

۱- در زمان خرید و انتخاب یک صندلی اداری ،خوب و بدقت  سرمایه گذاری کنید. این اهمیت دارد که تلاش کنید نسبت به راحت بودن صندلی های مختلف ، قبل از تصمیم به خرید، آن مطمئن شوید . امروزه دیگر صندلی های اداری ارگونومی بسیار مناسب و راحت شده اند  این صندلی ها دارای مکانیزم تنظیم ارتفاع و تنظیم خمیدگی پشت بوده و علاوه بر آن از چرم ضد تعریق برای تولید آن استفاده شده است . انتخاب صحیح  صندلی اداری یکی از  گامهای اولیه  برای برآورده کردن مطالب  گفته شده در بالا است.

مبلمان اداری ارگونومی

۲ -در طول روز سعی کنید بیشتر -ایستاده باشید، این امر یک واقعیت پذیرفته  شده است که افرادی که بیش از حد می نشینند ، به انواع بیماری های قلبی، عروقی ،دیابت و مرگهای ناگهانی دچار می شوند. منظور از بیشتر ایستاده باشید به این مفهوم میباشد که  حتی بهترین و عالیترین صندلی اداری ارگونومی هم دلیل این نمی شود که شما لحظاتی را از روی صندلی بلند شده و حرکتی انجام دهید. برخورداری از سلامت بدنی  و روانی باعث ارتقا کارایی خواهد شد

مبلمان اداری ارگونومی

۳- قیمت مبلمان اداریعامل  بسیار مهم و اساسی در انتخاب و خرید میباشد، شما با خرید یک مبلمان اداری ارگونومیک می توانید تا سال های سال کسب و کار خود را بیمه کنید، خرید مبلمان اداری خوب اولین قدم در کم کردن هزینه ها و صرقه جویی است. مبلمان اداری تنوع بسیار زیادی دارد، و شما قادرید با جستجو و مراجعه به سایت های فروشگاهی معتبر جهت خرید اقدام کنید.

مبلمان اداری ارگونومی

 

<<آدینا پاسخی شایسته به سلیقه شما >>

لطفا با کارشناسان بخش فروش ما با شماره 44620086در تماس باشید .

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.
 

شرکت تجهیز دفتر یکتا سعی کرده است با خلق برند مبلمان اداری آدینا، حرف جدیدی در حوزه طراحی مبلمان اداری و صنعت مبلمان اداریداشته باشد . آدینا یک کلمه ترکی به معنی کوه است که در طراحی لوگوی شرکت نیز به معنای آن دقت شده است. به عبارت دیگر، ما مثل کوه پشت مشتریان خود هستیم. رنگ سازمانی ما نیز، رنگ های فیروزه ای و سرمه ای میباشد ، انتخاب رنگ فیروزه ای به دلیل ایده آل گرا بودن شرکت و انتخاب رنگ سرمه ای بدلیل عملگرا بودن آن است ، یعنی ما ایده آلهای ذهنی مشتریان خود در مورد مبلمان و دکوراسیون اداری را در عمل اجرا میکنیم. لطفاً به این موضوع توجه داشته باشید که آدینا در ایران هیچ نماینده‌ای ندارد.
پیشنهاد می‌کنیم قبل از انتخاب مبلمان اداری خود از بین لیست محصولات، حتما مقاله ما در این زمینه، یعنی راهنمای خرید مبلمان اداری و قبل از مشخص کردن چیدمان اداری خود، حتماً راهنمای ما در زمینه چیدمان مبلمان اداری را مطالعه نمایید.