16FED4F6EDB744D8C9C3FFF614E43159

رعایت ارگونومی در مبلمان اداری استاندارد

رعایت ارگونومی در مبلمان اداری استاندارد

مبلمان اداری ارگونومیک

مبل اداری ارگونومیک یک سرمایه گذاری مهم برای یک کسب و کار است. در انتخاب یک مبلمان اداری مورد نظر چیزهای زیادی به مانند رنگ، اندازه، شکل، قیمت و بسیاری دیگر وجود دارد. اما یکی از عواملی که ممکن است تا حدی روشن نباشد، مزایای سلامت مبلمان اداری برای شما است. استفاده از مبلمان اداری ارگونومیک در کسب و کار شما می تواند کارآیی کارکنان و رفاه عمومی را افزایش دهد، در حالی که کاهش هزینه های مربوط به سلامت برای شما و کارمند شما را می تواند مورد مهم دیگر باشد.

با این حال قبل از اینکه شما هر محصول ارگونومیک را خریداری کنید، چندین مورد هست که در نظر گرفته شود، به مانند انواع وظایف هر یک از کارکنان، فضای موجود در دفتر و غیره…

بیشتر بخوانید :صندلی های ارگونومیک چه خصوصیاتی دارند؟

اولا فرد را ارزیابی می کنیم و چیزهایی است باید در نظر بگیریم. برای اطمینان از این که تجهیزات اداری مناسب آنها است، توجه به اندازه بدن، قد، جنسیت و اینکه آیا آنها راست دست یا دست چپ هستند، اهمیت دارد. بدست آوردن تجهیزات ارگونومیک اشتباه می تواند در واقع تاثیر متقابل داشته باشد و در نهایت موجب آسیب بیشتر نسبت به شخص شود.

در خرید تجهیزات ارگونومی که فرد از آن استفاده نمی کند و یا از ارزش آن واقف نیست استفاده از آن معنی ندارد. در نظر بگیرید که آیا فرد تایپ زیادی می کند، به تلفن جواب می دهد، یادداشت ها، پرونده ها را می گیرد یا از ماوس استفاده می کند.

مبلمان اداری آدینا

در نهایت، طرح دفتر را بررسی کنید. با توجه به اندازه گیری های دفتر و پنجره هایی که در آنها قرار دارد، فضای کاری که باید برای کار با آن انجام دهید را در نظر بگیرید. بعد، به ترتیب به مبلمان موجود در ساختمان خود نگاه کنید. فکر کنید اگر رایانه ها به طور عمده استفاده می شود و جایی که منابع نور در آن قرار دارند و نحوه تعامل کارکنان در فضا بسیار است، مبل اداری بر حسب آن بچینید. آیا مردم محل خاصی دارند که دوست دارند در آن صحبت کنند یا از یک مسیر خاص برای دسترسی به تجهیزات اداری مانند چاپگر استفاده می کنند؟ دانستن اینکه چگونه فضای شما مورد استفاده قرار می گیرد، ابعاد آن به شما در تصمیم گیری در مورد خرید  ارگونومیک کمک می کند.

حتما بخوانید :لمس آرامش با مبلمان اداری آدینا

 

<<آدینا پاسخی شایسته به سلیقه شما >>

لطفا با کارشناسان بخش فروش ما با شماره 44620086در تماس باشید .

 

 

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.
 

شرکت تجهیز دفتر یکتا سعی کرده است با خلق برند مبلمان اداری آدینا، حرف جدیدی در حوزه طراحی مبلمان اداری و صنعت مبلمان اداریداشته باشد . آدینا یک کلمه ترکی به معنی کوه است که در طراحی لوگوی شرکت نیز به معنای آن دقت شده است. به عبارت دیگر، ما مثل کوه پشت مشتریان خود هستیم. رنگ سازمانی ما نیز، رنگ های فیروزه ای و سرمه ای میباشد ، انتخاب رنگ فیروزه ای به دلیل ایده آل گرا بودن شرکت و انتخاب رنگ سرمه ای بدلیل عملگرا بودن آن است ، یعنی ما ایده آلهای ذهنی مشتریان خود در مورد مبلمان و دکوراسیون اداری را در عمل اجرا میکنیم. لطفاً به این موضوع توجه داشته باشید که آدینا در ایران هیچ نماینده‌ای ندارد.
پیشنهاد می‌کنیم قبل از انتخاب مبلمان اداری خود از بین لیست محصولات، حتما مقاله ما در این زمینه، یعنی راهنمای خرید مبلمان اداری و قبل از مشخص کردن چیدمان اداری خود، حتماً راهنمای ما در زمینه چیدمان مبلمان اداری را مطالعه نمایید.