انتخاب مبلمان اداری حرفه ای

انتخاب مبلمان اداری حرفه ای

انتخاب مبلمان اداری حرفه ای

این که آیا برای انتخاب مبل اداری حرفه ای جهت استفاده شخصی و یا برای دفتر واجرای دکوراسیون اداری  یا برای یک گروه از کارکنان افکاری دارید، مطمئنا در گام نخست این انتخاب یک عمل مهم است. فضای کاری شما ایجاب می کند، مبلمان اداری مناسب برای کارمندان، مشتریان و مهمانان خریداری کنید. مهم است که یک سبک بی طرف را انتخاب کنید. بیش از حد زنانه یا مردانه نباشد و فراتر از جنسیت بر اساس نوع کار باشد. رنگ های خنثی نیز یک ایده خوب هستند، زیرا رنگ های پررنگ تمایل به تأثیرات مختلف بر روی افراد دارند. راحتی مهم است، و شما می خواهید فضای حرفه ای را تصویر کنید، پس دست به کار شوید.

میز، نقطه کانونی هر دفتر است، مهم نیست که چقدر بزرگ یا کوچک باشد، اما سبکی را برای بقیه محصولات اداری تعیین می کند. این چیزی است که دفتر را به یک فضای کاری مناسب تبدیل می کند. نوع کار انجام شده به تعیین نوع میز که مورد نیاز است کمک خواهد کرد. اگر شما یا کارمندتان تماس تلفنی و تایپ کردن را بر روی رایانه به صورت تمام وقت انجام می دهد، یک میز بزرگ لازم نیست. با این حال، اگر کار طراحی داخلی و یا چیزی دیگری است که نیاز به فضا دارد یک میز بزرگ تخت مناسب تر است.

بیشتر بخوانید :درباره مبلمان اداری مدرن بیشتر بدانید

دکوراسیون اداری-مبلمان اداری

همانطور که قبلا ذکر شد، شما می خواهید محصولات خود را راحت انتخاب کنید تا کارکنان بتوانند از نظر پیشرفت کاری و سلامتی در راحتی باشند. بسیاری از مشکلات فیزیکی مرتبط با نشستن در یک موقعیت مشخص در روز است، به عنوان مثال یک میز باید بتواند در ارتفاع و پشتیبانی کمری برای پیشگیری از مشکلات عدم گردش خون، ستون فقرات و سندرم تونل کارپال، تنظیم شود.

حتما بخوانید:مبلمان اداری زیبا و تاثیرمبلمان اداری راحت برروحیه پرسنل

<<آدینا پاسخی شایسته به سلیقه شما >>

لطفا با کارشناسان بخش فروش ما با شماره 44620086در تماس باشید .

 

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.
 

شرکت تجهیز دفتر یکتا سعی کرده است با خلق برند مبلمان اداری آدینا، حرف جدیدی در حوزه طراحی مبلمان اداری و صنعت مبلمان اداریداشته باشد . آدینا یک کلمه ترکی به معنی کوه است که در طراحی لوگوی شرکت نیز به معنای آن دقت شده است. به عبارت دیگر، ما مثل کوه پشت مشتریان خود هستیم. رنگ سازمانی ما نیز، رنگ های فیروزه ای و سرمه ای میباشد ، انتخاب رنگ فیروزه ای به دلیل ایده آل گرا بودن شرکت و انتخاب رنگ سرمه ای بدلیل عملگرا بودن آن است ، یعنی ما ایده آلهای ذهنی مشتریان خود در مورد مبلمان و دکوراسیون اداری را در عمل اجرا میکنیم. لطفاً به این موضوع توجه داشته باشید که آدینا در ایران هیچ نماینده‌ای ندارد.
پیشنهاد می‌کنیم قبل از انتخاب مبلمان اداری خود از بین لیست محصولات، حتما مقاله ما در این زمینه، یعنی راهنمای خرید مبلمان اداری و قبل از مشخص کردن چیدمان اداری خود، حتماً راهنمای ما در زمینه چیدمان مبلمان اداری را مطالعه نمایید.