16FED4F6EDB744D8C9C3FFF614E43159

ویژگی های پارتیشن شیشه ای بدون قاب

ویژگی های پارتیشن شیشه ای بدون قاب

ما از نزدیک مشاهده کرده ایم که شیشه بدون قاب در طی چند سال اخیر به طور فزاینده ای محبوب شده است ، و جای تعجب نیست ؛  نه تنها یکپارچه و درجه یک به نظر می رسد ، بلکه دارای بسیاری از ویژگی ها و گزینه های متنوع است که توسط شیشه معمولی ارائه نمی شود. با داشتن گزینه های بیشتر در بازار برای استفاده های خانگی و تجاری از جمله دوش های بدون قاب ، لوازم جانبی ، سخت افزار ، درها ، نرده ها و نرده های استخر.

علیرغم انتخاب های زیاد در زمینه دکوراسیون اداری ، اندازه و شکل فضا ، دیوارهای جداکننده شیشه گزینه ای عالی برای تقسیم یک فضای طرح باز و بدون ایجاد اختلال در جریان نور و انرژی است.

 

features-of-frameless-glass-partitions

 

دیوارهای شیشه ای بدون قاب یک جایگزین برتر از نظر زیبایی برای دیوارهای جامد و یک گزینه برتر برای سازماندهی و تقسیم فضاهای تجاری داخلی در بحث مبلمان اداری  است.

  • برخی از ویژگی ها عبارتند از:
  • کاربردهای کف تا سقف با ارتفاع کامل
  • گزینه های پیکربندی وجهی یا منحنی
  • گرافیک و بافت های سفارشی
  • نصب لعاب خشک اتصالات (بدون چسب)
  • قسمت های شیشه دو بخشی و کاملا تخریب پذیر. 

 

features-of-frameless-glass-partitions

 

پارتیشن های اداری شیشه ای مبلمان اداری آدینا ، همچنین باعث تغییر در چیدمان دفتر می شوند و از هر اینچ فضای کاری دفتر نهایت استفاده را می برند. وقت آن است که به ویژگی های خاص و مزایای شیشه های بدون قاب نگاهی بیندازیم تا اطمینان حاصل کنید که هنگام خرید شیشه تصمیم آگاهانه گرفته اید.

 

features-of-frameless-glass-partitions

 

بیشتر بخوانید : چرا بهتر است اداره را پارتیشن بندی کنیم؟ راهکارهایی برای استفاده بهینه از فضای اداری با پارتیشن بندی

 

فواید شیشه 

سفارشی سازی بیشتر ویژگی های پارتیشن  شیشه ای بدون قاب سفارشی هستند ، بنابراین شما محدود به درهای شیشه ای فله در اندازه های دقیق استاندارد نیستید. این بدان معناست که شما در طراحی دکوراسیون و شیشه انعطاف پذیری بیشتری دارید.

 

features-of-frameless-glass-partitions

 

سبک 

یکی از دلایل عمده محبوبیت اینها این است که به سادگی عالی به نظر می رسند. شیشه های قاب دار به نظر می رسد حجیم هستند و فضای بیشتری را اشغال می کنند ، جایی که شیشه های بدون قاب براق و کم اهمیت به نظر می رسند ، فضا و باز را ایجاد می کنند.

 

features-of-frameless-glass-partitions

 

قالب کاهش یافته 

همه ما خطرات پنهان قالب در خانه را می دانیم. لیوان بدون قاب جمع آوری آب را به حداقل می رساند و فرصت کمتری برای رشد در اطراف لیوان به قالب می دهد.

 

features-of-frameless-glass-partitions

 

پاکیزگی 

تمیز کردن شیشه های بدون قاب بسیار راحت تر و سریعتر از شیشه های قاب دار معمولی است. فاقد مهر و موم یا محل ایجاد گل و لای است بنابراین نیازی به مالش نیست ،  فقط پاک کنید.

 

features-of-frameless-glass-partitions

 

پیچیدگی تجاری و مسکونی

شیشه های بدون قاب جلوه ای پیچیده به هر فضایی اعم از تجاری یا مسکونی می دهد. در حالی که حداکثر نور را به داخل اتاق می دهند ، ظاهری زیبا و بدون سخت افزار قابل مشاهده برای حواس پرتی چشم ایجاد می کنند. خطوط تمیز و بدون سر و صدا باقی می مانند. مزایای منحصر به فرد شیشه بدون قاب آن را به گزینه ای محبوب برای خانه ها و مشاغل در سراسر ایران تبدیل کرده است و دلیل آن را آسان می توان فهمید.

 

 features-of-frameless-glass-partitions

 

می تواند یک یا دو لعاب باشد

پارتیشن های شیشه ای بدون قاب به صورت دو جداره یا تک جداره موجود هستند که هرکدام مزایای خاص خود را دارند. پارتیشن های تک لعاب معمولاً حداقل اندازه گیری خاص صنعتی 25 میلی متر مربع دارند. آنها نور زیادی برای نفوذ ارائه می دهند ، نصب آنها ارزان تر است ، اما در عایق صدا کمتر موثر هستند.

 

features-of-frameless-glass-partitions

 

با این حال ، دارندگان دفاتر اداری که به دنبال داشتن پارتیشن شیشه ای عایق صوتی موثرتر هستند ، باید به سراغ پارتیشن های دو جداره بروند. آنها با متناوب کردن مخلوط ضخامت شیشه های چند لایه و سخت ، توانایی کاهش صدا را دارند و در عین حال یک طراحی باریک و محرمانه را ارائه می دهند.

 

features-of-frameless-glass-partitions

 

 حتما بخوانید : آشنایی با انواع پارتیشن اداری تولیدی مبلمان اداری یکتا دکور

 

پایان بدون درز

پارتیشن های شیشه ای بدون قاب در یک دفتر اتصالات ناخوشایند و پست های عمودی دیده شده در اشکال دیگر پارتیشن ها را از بین می برد. آنها می توانند مطابق با تنظیمات شخصی شما نصب شوند ، چه از جنبه های مختلف ، چه از خطوط مستقیم و چه از منحنی های برازنده.

پارتیشن های شیشه ای با استفاده از اتصالات تقریبا نامرئی یا اتصالات سیلیکونی به هم متصل می شوند تا یکپارچه ترین پایان ممکن را ارائه دهند.

پارتیشن های شیشه ای بدون قاب کاملاً قابل تخریب هستند و بسته به نیازهای خاص مانند قاب درب ، سر انحراف و پایه های کاهنده شامل طیف گسترده ای از اتصالات و اتصالات هستند. پست های پشتیبانی ساختاری پایان بی عیب و نقصی را ارائه می دهند.

پارتیشن های اداری شیشه دو جداره نیاز به پشتیبانی بیشتری از پانل های دوجداره دارند. برای پشتیبانی از پانل های دوجداره می توان طرح های پست منحصر به فردی ایجاد کرد.

این طرح ها معمولاً نوآورانه هستند و برخی از آنها امکان حفظ لعاب بدون سیلیکون را دارند در حالی که توانایی خود را دارند تا در صورت لزوم امکان نصب پرده های ونیزی را فراهم کنند.

یک گزینه جایگزین برای پشتیبانی از پانل ها استفاده از پست های واضح است که تداوم دید را از طریق خطوط تقریباً یکپارچه ارائه می دهد که پایان بدون نقص را تضمین می کند.

 

features-of-frameless-glass-partitions

 

طراحی های سفارشی

پارتیشن های شیشه ای بدون قاب کاملاً قابل تنظیم هستند. بر اساس نیازها و تنظیمات شخصی شما می توانند نصب شوند.

پانل های لعاب دار می توانند به اندازه نیاز محرمانه باشند یا در صورت لزوم خودنما باشند. یک طراحی پارتیشن شیشه ای صاف و ساده می تواند دقیقاً مانند یک طراحی بلند به نظر برسد. پوشش پودری در تمام طرح ها موجود است تا رنگ دلخواه شما را به پنل ها بدهد ، به گونه ای که از نظر طراحی به شما آزادی انتخاب می دهند.

تمام پنل ها را می توان با استفاده از آرم های چاپی یا مات یا هر تزئین دلخواه دیگری مانند اشکال پیچیده در طیف گسترده ای از رنگ ها بهبود بخشید.

 

features-of-frameless-glass-partitions

 

 برای مطالعه بیشتر شما : پارتیشن اداری مدرن و انواع مدلهای پارتیشن مدرن اداری در مبلمان و دکوراسیون اداری

 

محدوده درب های جامع

تکمیل پارتیشن های شیشه ای بدون قاب به راحتی با طیف گسترده ای از درب ها مانند درب های شیشه ای بدون قاب و درهای شیشه ای کشویی یا هر نوع انتخاب یک درب لعاب برای یک پایان نهایی ، آسان است.

پارتیشن های اداری شیشه ای ساده و در عین حال یک راه حل موثر برای تبدیل دفتر کار به محیط کار با هوا ، روشن و کارآمد هستند.

 

features-of-frameless-glass-partitions

 

پارتیشن های شیشه ای بهترین فرصت را برای شما فراهم می کنند تا یک طراحی زیبا و براق به دفتر خود ارائه دهید که همیشه در هر دفتر حرفه ای مورد نظر است. لعاب بدون قاب نه تنها چشم نواز است ، بلکه این توانایی را دارد که نور زیادی را در یک محیط نسبتاً کسل کننده وارد کند.

اعم از پارتیشن شیشه ای دو جداره یا تک جداره ، این قدرت را دارند که جلوه ای زیبا و حرفه ای از دفتر کار شما بگیرند. برای اطلاعات بیشتر به صفحه خدمات پارتیشن بندی ما مراجعه کنید. 

 

features-of-frameless-glass-partitions

 

برای استفاده از مشاوره کارشناسان ما در مورد دکوراسیون اداری با شماره 02144620086 تماس حاصل فرمایید

 

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.
 

شرکت تجهیز دفتر یکتا سعی کرده است با خلق برند مبلمان اداری آدینا، حرف جدیدی در حوزه طراحی مبلمان اداری و صنعت مبلمان اداریداشته باشد . آدینا یک کلمه ترکی به معنی کوه است که در طراحی لوگوی شرکت نیز به معنای آن دقت شده است. به عبارت دیگر، ما مثل کوه پشت مشتریان خود هستیم. رنگ سازمانی ما نیز، رنگ های فیروزه ای و سرمه ای میباشد ، انتخاب رنگ فیروزه ای به دلیل ایده آل گرا بودن شرکت و انتخاب رنگ سرمه ای بدلیل عملگرا بودن آن است ، یعنی ما ایده آلهای ذهنی مشتریان خود در مورد مبلمان و دکوراسیون اداری را در عمل اجرا میکنیم. لطفاً به این موضوع توجه داشته باشید که آدینا در ایران هیچ نماینده‌ای ندارد.
پیشنهاد می‌کنیم قبل از انتخاب مبلمان اداری خود از بین لیست محصولات، حتما مقاله ما در این زمینه، یعنی راهنمای خرید مبلمان اداری و قبل از مشخص کردن چیدمان اداری خود، حتماً راهنمای ما در زمینه چیدمان مبلمان اداری را مطالعه نمایید.