16FED4F6EDB744D8C9C3FFF614E43159

میز کنفرانس شیشه ای

 

میز کنفرانس اداری شیشه ای 

عمدتا وقتی صحبت از میز کنفرانس و جنس آن میشود همه ابتدا ذهنشان درگیر موادی مانند ام دی اف یا چوب میشود .زیرا اکثر ما عمدتا میزهایی که در نمایشگاه ها میبینیم از این جنس هستند .ولی امروزه با رشد مدرنیته و تغییر ذائقه مصرف کنندگان ، طراحان دکوراسیون اداری سعی کرده اند تا از سایر المانهای طراحی نیز در تولید میز اداری استفاده کنند .

میز کنفرانس شیشه ای
یکی از این متریالهای جدید که جای ام دی اف را گرفته است ، شیشه میباشد .اگر میز کنفرانس با شیشه درست شود یعنی بدون انجام هزینه اضافی یک طرح زیبا و مدرن و یک محصول شیک بنام میز کنفرانس شیشه ای به سبد محصولات مبلمان اداری اضافه شده است .
میز کنفرانس شیشه ای

امروزه شیشه گران نیز توانسته اند تا شیشه ها را با ابزار خاص خود از حالت معمولی در آورده و آنرا در یک میز کنفرانس شیشه ای تبدیل به یک بخش لوکس از محصول کنند .میز کنفرانس شیشه ای،جذابیتهای خاص خودش را دارد.
میز کنفرانس شیشه ای
هر چند زود کثیف میشود ولی زیباست .میز اداری شیشه ای بیشتر در اتاق مدیریت و کنفرانس بکار میرود .مبلمان اداری آدینا با ارائه رنج کاملی از میز کنفرانس سعی کرده تا میزکنفرانس شیشه ای طراحی و تولید نماید.اگر اتاق جلسات شما بزرگ است و از پارتیشن اداری شیشه ای برای آن استفاده کرده اید حتما باید از میز کنفرانس شیشه ای برای آن استفاده کنید .ابعاد میز کنفرانس شیشه ای سفارشی و مطابق با دلخواه شما میباشد .با یکبار خرید از مبلمان اداری آدینا ،همراه همیشگی ما خواهید بود .

میز اداری شیشه ای

 بیشتر بخوانید :خرید میز کنفرانس

میز اداری شیشه ای

میز شیشه ای در  طرح های متنوعی تولید شده است. بنابراین، هر چقدر هم که شما در طرح و نقش سختگیر باشید یا دارای بودجه محدود برای خرید میز اداری شیشه ای باشید باز احتمال اینکه یک محصول مناسب با بودجه و سرمایه شما پیدا شود وجود دارد . با اینحال قبل از هر گونه اقدامی برای خرید این میز اداری حتما تحقیقات لازم را انجام داده و با افراد خبره مشورت کنید این  تحقیقات  به شما کمک می کند تا محصول مناسب را با قیمت خوب خریداری کنید.
میز کنفرانس شیشه ای

یک مورد مثبت در مورد میزهای شیشه ای این است کهنگهداری آنها بسیار ساده میباشد. بویژه، میزهای تولید شده از شیشه های بدون خراش برای مصرف بسیار مناسب میباشند . آنها کمتر کثیف می شوند و مراقبت کمی برای حفظ و نگهداری آنها لازم است. حتی پس از مدتها استفاده از میزهای شیشه ای برای مدت زمان طولانی، به مانند روز اول خود تمیز و براق هستند. نیازی نیست تا شما تلاش زیادی برای تمیز نگه داشتن آنها انجام دهید .

میز کنفرانس شیشه ای

در کنار میز، یک صندلی اداری نیاز است. همانطور که در مورد میز صدق می کرد، صندلی اداری نیز در همه انواع موجود است. شما آنها را تقریبا در هر طرح و رنگی خواهید دید. با این حال، طراحی و رنگی تنها نیست که هنگام خرید صندلی های اداری باید اهمیت داشته باشد. بلکه بخش راحتی باید بیشتر اهمیت داده شود.

میز کنفرانس شیشه ای

<<آدینا پاسخی شایسته به سلیقه شما >>

لطفا با کارشناسان بخش فروش ما با شماره 44620086در تماس باشید .


میز کنفرانس شیشه ای طرفداران خاص خود را دارد . طراحی زیبا و ظریف این میز های اداری باعث شده تا طرفداران زیادی را به خود جذب کند . استفاده از متریال شیشه در میز های کنفرانس شیشه ای معمولا در قست صفحه اصلی صورت می گیرد که جذابیت خاص خود را به همراه دارد . در ادامه همراه ما باشید تا نمونه هایی از میز های کنفرانس شیشه ای شرکت مبلمان اداری یکتا را باهم تماشا کنیم .
میز کنفرانس شیشه ای

میز کنفرانس شیشه ای یکی از انواع و اقسام میز های اداری و میز کفرانس است و امروز در تحریریه مبلمان اداری یکتا به موضوع میز کنفرانس شیشه ای که یکی از مدل های میز کنفرانس است میپردازیم . میز کنفرانس مدل های متعددی دارد و نسبت به فضای اتاق طراحی و تولید می شود .  میز کنفرانس شیشه ای نیز یکی از این مدل های میز کنفرانس است .
میز کنفرانس شیشه ای
در موضوع محصولات اداری استفاده از شیشه مخصوصا در میز اداری و پارتیشن اداری کمی بیشتر رایج و پسند عموم است . و دلیل آن زیبایی شیشه های براق در این نوع میز ها است . در ادامه سعی داریم با موضوع ” میز کنفرانس شیشه ای بیشتر آشنا شویم .همراه ما باشید تا نکاتی را در باره خرید و تهیه یک میز کنفرانس شیشه ای بررسی کنیم.

میز کنفرانس شیشه ای

 « میز کنفرانس شیشه ای »

                     –  مبلمان اداری یکتا

نحوه انتخاب مبلمان اداری مناسب برای محیط کار

برای انتخاب یک مبلمان اداری مناسب به نکته ای توجه داشته باشید که پست اداری و جایگاه افراد در سازمان چگونه است و وظایف کاری هر کس به چه شکل است .برای تهیه یک محصول اداری مناسب به طور مثال میز اداری مناسب بهتر است از پرسنل برای برقراری احترام سوالاتی پرسیده شود تا بهترین میز اداری را با هزینه ای که میکنیم در اختیار بگیرید. نوع فضا برای هرمحیطی متفاوت است و انتخاب مبلمان اداری با ابعاد و اندازه های مناسب نیزز فاکتور دیگر است .
میز کنفرانس شیشه ای

اما میز کنفرانس شیشه ای برای یک اتاق و سالن جلسه بزرگ شاید جذابیتی را نداشته باشد اما برای جلساتی با تعداد افراد کمتر و همینطور استفاده از رنگ های مناسب در میز کنفرانس شیشه میتوانید نما و جلوه خوبی را به کارتان ببخشید. بهتر است قبل از هر اقدامی برای خرید یک میز اداری مناسب فضای خود را مورد بررسی قرار دهید و اینکار را با مشاوران و کارشناسان امر دکوراسیون داخلی بهتر کنید .
میز کنفرانس شیشه ای
زیرا ممکن است اگر به برخی از مسائل توجه نشود ، در زمان پس  ازخرید خود به محدودیت بر بخورید.  استفاده از وسایل جانبی برای برخی از پرسنل مانند اسکنر و پرینتر امری طبیعی است پس به این نکات هم توجه کافی را داشته باشید . استفاده از میز کنفرانس شیشه ای را در ادامه باهم دقیق تر بررسی میکنیم .

بیشتر بخوانید : چگونه یک میز اداری مناسب بخریم ؟

میز کنفرانس شیشه ای

میز کنفرانس شیشه ای

آیا میز کنفرانس شیشه ای مناسب سازمان ها و اداری است ؟

معمولا تمام شرکت ها برای تجهیز مبلمان اداری خود در سازمان ، از مبلمان اداری چوبی استفاده میکنند و بر این باورند که استفاده از محصولات چوبی در محیط کار علاوه بر استحکام ، رسمیت خاصی را به محیط میبخشد . استفاده از محصولات شیشه ای همانطور که معلوم است یک ایده خلاقانه است که از یک محیط اداری معمولی به یک محیط اداری خاص تبدیل شوید . میز کنفرانس شیشه ای نیز در همین جمع است.
میز کنفرانس شیشه ای

بیشتر بخوانید : میز کنفرانس پایه فلزی

مکانیزم میز کنفرانس شیشه ای (به طور مثال ) به گونه ای است که  نور را بازتاب میکند و شفافیت آن میتواند نظرات زیادی را به خود جلب کند . معمولا محصولات چوبی باعث دنج و کوچکتر نشان دادن فضا میشود و این بخاطر ماهیت جنس چوب و همینطور رنگ آن است . اما محصولات شیشه ای باعث پخش شدن نور میشوند و در بزرگتر نشان دادن فضا بسیار کاربرد دارد . از دیگر مزایای میز کنفرانس شیشه ای میتوان به این امر اشاره کرد که چون رنگی خنثی دارند . میتوان آنها را با سایر رنگ های محیط ست کرد . این ویژگی برای افرادی که به رنگبندی محصولات حساسیت بیشتری دارند . بسیار مهم است.
میز کنفرانس شیشه ای

با استفاده از میز کنفرانس شیشه ای در اتاق کنفرانس تضاد ایجاد کنید

افزایش نور و روشنایی همانطور که در بالا گفتیم در محصولات شیشه ای بسیار زیاد است و بازتاب مناسبی را دارند . میتوان در اتاق کنفرانس یا محیط کاری که از رنگ های تیره بیشتر استفاده شده به طور مثال از میز اداری شیشه ای یا میز کنفرانس شیشه ای استفاده شود تا تضاد خوبی را به نمایش بگذارد .استفاده از تلفیق های MDF و شیشه بسیار نمای خوبی را دارد و این سبک ، میز های اداری را بسیار شیک میکند.
میز کنفرانس شیشه ای

بیشتر بخوانید : خرید مبلمان اداری

 

شرکت تجهیز دفتر یکتا سعی کرده است با خلق برند مبلمان اداری آدینا، حرف جدیدی در حوزه طراحی مبلمان اداری و صنعت مبلمان اداریداشته باشد . آدینا یک کلمه ترکی به معنی کوه است که در طراحی لوگوی شرکت نیز به معنای آن دقت شده است. به عبارت دیگر، ما مثل کوه پشت مشتریان خود هستیم. رنگ سازمانی ما نیز، رنگ های فیروزه ای و سرمه ای میباشد ، انتخاب رنگ فیروزه ای به دلیل ایده آل گرا بودن شرکت و انتخاب رنگ سرمه ای بدلیل عملگرا بودن آن است ، یعنی ما ایده آلهای ذهنی مشتریان خود در مورد مبلمان و دکوراسیون اداری را در عمل اجرا میکنیم. لطفاً به این موضوع توجه داشته باشید که آدینا در ایران هیچ نماینده‌ای ندارد.
پیشنهاد می‌کنیم قبل از انتخاب مبلمان اداری خود از بین لیست محصولات، حتما مقاله ما در این زمینه، یعنی راهنمای خرید مبلمان اداری و قبل از مشخص کردن چیدمان اداری خود، حتماً راهنمای ما در زمینه چیدمان مبلمان اداری را مطالعه نمایید.