16FED4F6EDB744D8C9C3FFF614E43159

آیا میز کنفرانس شیشه‌ای مناسب سازمان‌ها و ادارات است؟

آیا میز کنفرانس شیشه‌ای مناسب سازمان‌ها و ادارات است؟

 

میز کنفرانس انواع و اقسام زیادی دارد و نسبت به فضا و اتاقی که در آن قرار میگیرد طراحی و اجرا میشود یکی از انواع میز کنفرانس اداری ،میز کنفرانس شیشه ای است . در بحث محصولات اداری و پیاده سازی دکوراسیون اداری میزهای شیشه ای و همچنین پارتیشنهای شیشه ای از اهمیت خاصی برخوردارند . زیرا هم زیبا هستند و هم سریع لک میشوند ما در این مقاله قصد داریم علاوه بر بررسی این موضوع که میز کنفرانس شیشه ای برای ادارت مناسب است یانه ؟ اطلاعات مفیدی نیز در رابطه با نحوه چیدمان و انتخاب مبل اداری مناسب تهیه نماییم. در ادامه با آدینا همراه باشید .

میز کنفرانس شیشه ای-مبلمان اداری آدینا

نحوه انتخاب مبلمان اداری مناسب برای محیط کار

پست سازمانی و جایگاه اداری و هچنین شرح شغل کارمندان و پرسنل ، از عوامل اساسی تاثیر گذار در انتخاب مبلمان اداری به حساب می‌آید. لازم به ذکر می‌باشد که توجه به سلایق، ترجیحات و عادات خاص کارکنان، پیش از تهیه میز اداری برای ایشان با بازتاب‌های مطلوبی همراه خواهد بود؛ این کار موجب ایجاد حس احترام و رضایت مندی در آن‌ها خواهد شد.

میز کنفرانس شیشه ای-مبلمان اداری آدینا

نحوه انتخاب میز اداری مطلوب برای کارکنان

مطلوب است قبل  از انتخاب و خرید  میز اداری برای پرسنل ، به فضای مفیدی که برای تجهیز کردن دفتر کار در اختیار دارید، توجه ویژه ای کنید . زیرا ممکن است این مسئله محدودیت‌های زیادی را در زمان خرید برایتان ایجاد نماید. از دیگر نکات قابل توجه، دقت به نوع کار کارکنان است. شاید برخی برای رسیدگی به امورات کاری خود، به وسایل جانبی بیشتری هم چون: اسکنر، پرینتر و... احتیاج داشته باشند. بنابراین میز کاری که باید برای این دسته از افراد در نظر گرفته شود هم باید بزرگ‌تر از سایرین باشد.

میز کنفرانس شیشه ای-مبلمان اداری آدینا

بیشتر بخوانید:چیدمان مبلمان اداری ، چه میزی برای چه جایی؟

آیا میز کنفرانس شیشه‌ای مناسب سازمان‌ها و ادارات است؟

به طور معمول کلیه ارگان‌ها و شرکت‌های دولتی و خصوصی به منظور تجهیز نمودن محل کار خود از میزهای چوبی استقبال می‌کنند. استفاده از محصولات چوبی در محیط کار موجب رسمیت بخشیدن به آن خواهد شد. اگر چه به طور معمول در اکثر محیط‌های اداری از محصولات چوبی برای تجهیز کردن محیط استفاده می‌شود؛ اما شما می‌توانید با تهیه محصولات شیشه‌ای طرحی نو در اندازید!

مکانیزم شیشه به گونه‌ای می‌باشد که شفافیت محیط را افزایش داده و آن را به فضایی درخور و دوست داشتنی تبدیل می‌نماید. غالباً محصولات چوبی موجب کوچک جلوه نمودن فضا و یکنواختی در محیط می‌شود اما محصولات شیشه‌ای به دلیل برخورداری از قابلیت ترانسپارنت موجب بزرگ جلوه کردن فضای کار و روشنایی آن خواهند شد. از دیگر مزایای استفاده از محصولات شیشه‌ای این است که به دلیل خنثی بودن رنگشان، می‌توان آن‌ها را به راحتی با سایر اشیاء موجود در فضای کار ست نمود. این ویژگی برای اشخاصی که بر هماهنگ بودن فضا حساس هستند بسیار حائز اهمیت خواهد بود.

 به طور کلی می‌توان گفت میزهای مدیریتی، میزهای کارمندی و میزهای کنفرانس شیشه‌ای بهترین گزینه برای افزایش نور و ایجاد فضایی دلباز می‌باشند.

میز کنفرانس شیشه ای-مبلمان اداری آدینا

با استفاده از میز کنفرانس شیشه‌ای در اتاق کنفرانس تضاد ایجاد کنید!

همان طور که در مطالب بالا ذکر شد، استفاده از محصولات شیشه موجب افزایش نور و روشنایی در محیط می‌شود. افرادی که در دیزاین محیط کار یا اتاق کنفرانس از رنگ‌های تیره برای دیوار و کف استفاده نموده‌اند، می‌توانند با به منظور ایجاد تضاد در فضا، از محصولات شیشه‌ای استفاده نمایند. مطمئناً استفاده از میزهای اداری شیشه‌ای که دارای پایه‌های چوبی از جنس MDF هستند، تضاد دلچسبی را در فضا به وجود خواهد آورد.

میز کنفرانس شیشه ای-مبلمان اداری آدینا

<<آدینا پاسخی شایسته به سلیقه شما >>لطفا با کارشناسان بخش فروش ما با شماره 44620086در تماس باشید .

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.
 

شرکت تجهیز دفتر یکتا سعی کرده است با خلق برند مبلمان اداری آدینا، حرف جدیدی در حوزه طراحی مبلمان اداری و صنعت مبلمان اداریداشته باشد . آدینا یک کلمه ترکی به معنی کوه است که در طراحی لوگوی شرکت نیز به معنای آن دقت شده است. به عبارت دیگر، ما مثل کوه پشت مشتریان خود هستیم. رنگ سازمانی ما نیز، رنگ های فیروزه ای و سرمه ای میباشد ، انتخاب رنگ فیروزه ای به دلیل ایده آل گرا بودن شرکت و انتخاب رنگ سرمه ای بدلیل عملگرا بودن آن است ، یعنی ما ایده آلهای ذهنی مشتریان خود در مورد مبلمان و دکوراسیون اداری را در عمل اجرا میکنیم. لطفاً به این موضوع توجه داشته باشید که آدینا در ایران هیچ نماینده‌ای ندارد.
پیشنهاد می‌کنیم قبل از انتخاب مبلمان اداری خود از بین لیست محصولات، حتما مقاله ما در این زمینه، یعنی راهنمای خرید مبلمان اداری و قبل از مشخص کردن چیدمان اداری خود، حتماً راهنمای ما در زمینه چیدمان مبلمان اداری را مطالعه نمایید.