16FED4F6EDB744D8C9C3FFF614E43159

قیمت پارتیشن شیشه ای

قیمت پارتیشن شیشه ای

 یکی از جذابترین و مهمترین عناصر در مبلمان اداری و پیاده سازی دکوراسیون اداری بحث پارتیشن اداری میباشد در پارتیشنهای اداری نیز زیباترین آنها پارتیشن شیشه ای میباشد در این مقاله سعی کردیم که درباره این موضوع صحبت کنیم . در ادامه با ما همراه باشید .

قیمت پارتیشن شیشه ای عموما به عوامل زیادی مرتبط است که با در نظر گرفتن هر یک می توان به محصول مورد نیاز بر حسب نوع کسب و کار رسید. پس برای قیمت پارتیشن شیشه ای نکاتی را باید لحاظ کرد.

-۱ عناصر طراحی زیبا پارتیشن شیشه ای 

برای سال های بسیاری، کارکنان در پشت دیوارها پنهان شده بودند، که برای کار تیمی و پیوند دادن آن مشکل بود. دیوارهای دفتر داخلی شیشه ای یک محیط جدید ایجاد کرده اند که دفتر را باز می کند و مردم را در داخل ادغام می کند. طراحی زیبا و بسیار دلپذیر به نظر می رسد در هر روز که جذب کننده است.

پارتیشن اداری -مبلمان اداری

-۲ احترام و باز بودن ساختمان با استفاده از پارتیشن شیشه ای 

شیشه یک پیام ناخواسته ایجاد می کند که با هر شخصی در دفتر به اشتراک گذاشته می شود: تعهد به باز بودن و صداقت. اگر شما به دنبال یک راه برای ساخت تیم خود از کارکنان هستید و می خواهید با مشتریان خود اعتماد ایجاد کنید، سپس سیستم هایپارتیشن اداری شیشه ای داخلی یک راه عالی برای به اشتراک گذاشتن پیام مناسب است. مردم می دانند که هیچ چیزی پنهان “در پشت درهای بسته” وجود ندارد و احساس اعتماد عمیق تر به شرکت و کارکنان شما دارند. این باز بودن به افزایش بهره وری و بهبود ارتباطات در یک زمان کمک می کند.

۳ -بهبود ارتباطات با استفاده از پارتیشن شیشه ای 

از جمله نکات دیگر در قیمت پارتیشن شیشه ای می تواند به بهببود ارتباطات اشاره کرد که چرا یک درب شیشه ای به تقویت ارتباط کمک می کند؟ وقتی مردم می توانند شخص را ببینند که با آنها صحبت می کنند، احساس راحتی بیشتری پیدا می کنند و با همکاران خود صحبت می کنند. این بیشتر تهدیدآمیز است که در یک درب بسته بچرخد، زیرا فرد نمیداند که در داخل دفتر چیست. دیوارها و درها ارتباطات را کاهش می دهند، اما شیشه ها از موانعی که باعث می شود مردم در مورد صحبت کردن با دیگران در شرکت احساس راحتی بیشتری پیدا کنند، دور می شوند.

پارتیشن اداری-مبلمان اداری

۴ -پارتیشن شیشه ای مدرن، طراحی شیک

پارتیشن شیشه ای دارای طراحی مدرن متمایز و احساس است که پیامی است که شرکت شما در آینده متمرکز است. حتی اگر این پیام ها در سطح ناخودآگاه ارتباط برقرار شود، هنوز هم به شما کمک می کند که پیام درست را به روش غیر کلامی ارسال کنید. طراحی شیک و مدرن بر قیمت پارتیشن شیشه ای موثر است.

بیشتر بخوانید :انتخاب چوب برای مبلمان اداری

۵ -هزینه و طول عمر پارتیشن شیشه ای 

در یک محیط اداری، مهم است که اطمینان حاصل شود که مواد در برابر تست زمان باقی خواهند ماند. شیشه بسیار بادوام است و هرگز از سبک بیرون نمی آید. شما لازم نیست نگران فضای اداری خود را به دنبال ناکافی در چند سال، چرا که شیشه نگاه مدرن را برای مدت طولانی حفظ خواهد کرد. علاوه بر این، شیشه مانند دیگر مواد محو نمی شود و مانند آن خفه نمی شود، که باعث می شود سرمایه گذاری بزرگی باشد.

پارتیشن اداری-مبلمان اداری

همانطور که می بینید برای قیمت پارتیشن شیشه ای باید ملاحظاتی را در نظر گرفت. می توانید انواع پارتیشن شیشه ای را در سایت ما دیده و برای بررسی های لازم به شماره های زیر جهت خرید پارتیشن شیشه ای تماس حاصل فرمایید.

02144620086

02144620087

<<آدینا پاسخی شایسته به سلیقه شما >>لطفا با کارشناسان بخش فروش ما با شماره 44620086در تماس باشید .

 

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.
 

شرکت تجهیز دفتر یکتا سعی کرده است با خلق برند مبلمان اداری آدینا، حرف جدیدی در حوزه طراحی مبلمان اداری و صنعت مبلمان اداریداشته باشد . آدینا یک کلمه ترکی به معنی کوه است که در طراحی لوگوی شرکت نیز به معنای آن دقت شده است. به عبارت دیگر، ما مثل کوه پشت مشتریان خود هستیم. رنگ سازمانی ما نیز، رنگ های فیروزه ای و سرمه ای میباشد ، انتخاب رنگ فیروزه ای به دلیل ایده آل گرا بودن شرکت و انتخاب رنگ سرمه ای بدلیل عملگرا بودن آن است ، یعنی ما ایده آلهای ذهنی مشتریان خود در مورد مبلمان و دکوراسیون اداری را در عمل اجرا میکنیم. لطفاً به این موضوع توجه داشته باشید که آدینا در ایران هیچ نماینده‌ای ندارد.
پیشنهاد می‌کنیم قبل از انتخاب مبلمان اداری خود از بین لیست محصولات، حتما مقاله ما در این زمینه، یعنی راهنمای خرید مبلمان اداری و قبل از مشخص کردن چیدمان اداری خود، حتماً راهنمای ما در زمینه چیدمان مبلمان اداری را مطالعه نمایید.