16FED4F6EDB744D8C9C3FFF614E43159

خرید پارتیشن شیشه ای

خرید پارتیشن شیشه ای

 

 پارتیشن اداری شیشه ای /پارتیشن شیشه ای 

انواع طرح های پارتیشن شیشه ای:

انواع طرح های پارتیشن شیشه ای : یکی از ویژگی های که پارتیشن اداری دارند این است که در دو طرف دید را محدود می نمایند البته برای چنین موضوعی با توجه به طراحی و جنس پارتیشن ایده های متفاوتی برای آنها در خرید مبل اداری و پیاده سازی دکوراسیون اداری  وجود دارد که می توان آنها را بکار برد به عنوان مثال در پارتیشن های شیشه ی با ساختار خاصی که دارند از پروفیل40میلی متر به همراه شیشه 10میلی متری تشکیل شده اند برای این چنین پارتیشن های در جهت کاهش میزان دید بدون کاهش نور راهکارهای مختلفی مطرح می شود که در ادامه به برخی از آنها اشاره کرده ایم :

پارتیشن اداری-مبلمان و پارتیشن اداری

 انواع راه کارهای نصب پارتیشن شیشه ای بدون کاهش نور:

استیکر :

استیکرها به دلیل طرح های متفاوت ، سرعت و قیمت مناسبی که دارند در بین افراد دارای محبوبیت زیادی می باشند البته قابلیت تعویض این استیکر ها نیز به عنوان مزیت آنها می باشد. ( استیکرها می توانند با موارد دیگری ترکیب شوند و طرحی فوق العاده را به وجود بیاورند).

سند بلاست :

عموما در پارتیشن های شیشه ی یک طرف آن را سند بلاست می کند ، شیشه در چنین شرایطی به صورت کامل مات می گردد و با استفاده طرح های متفاوتی مانند طراحی لوگوی شرکت و طرح های مورد نظرکارفرما می توان به وسیله دستگاه CNC بهره برد و آنها را اجرا نمود.

 بیشتر بخوانید :مزایای جابجایی پارتیشن اداری

چاپ :

در چنین محصولی اول از همه شیشه را سند بلاست می کنند و سپس پرینت گرفته می شود. در این محصول طیف رنگ ها متفاوت می باشد و ابعاد چاپ نیز 3X2 میباشد.

پارتیشن اداری -مبلمان و پارتیشن اداری

ساتینا :

این شیشه ها به عنوان نسل جدیدی از شیشه های مات هستند که ایده آل ترین آیتم برای جداسازی فضاهای محصور به شمار می روند و به دلیل مات بودنشان میزان دید در آن ها نیز کنترل می شود که یکی از مزیت های آن نیز نظافت راحت آن است به دلیل اینکه شیشه از درون مات می باشد و هیچ عنوان جای چربی یا اثرانگشت بر روی آن باقی نمی ماند.

شیشه های رنگی :

برای اینکه یک فضای شاد و دل نشین ایجاد شود می توان از شیشه های استفاده کرد که در بازار با انواع طیف های رنگی موجود می باشند و البته نمی توان منکر زیبایی های رنگ های مانند برنز ، دودی و رفلکس شد . وقتی از شیشه های رنگی در پارتیشن های شیشه ی استفاده شود فقط هدف جداسازی و محدود کردن دید در محیط نمی باشد بلکه می توان با انجام چنین کاری فضای مورد نظر را از نظر زیبایی دوچندان کرد. لازم است بدانید اگر از استیکر و شیشه های رنگی با هم استفاده شود می تواند طرحی بی نظیر و جذاب را رقم بزند. 
این نوع محصول می تواند مزیت های مانند عایق بودن در مقابل صدا ، نور کافی در محیط های اطراف ، دید متوسط که در تمامی روز سبب خستگی کارمندان و مدیران نخواهد شد . کارفرمایان در چنین مواردی می توانند در انتخاب رنگ و طرح شیشه ها قدرت انتخاب زیادتری داشته باشند که علاوه بر زیبایی بخشیدن به محیط می توانند بسیار جذاب هم باشند.

پارتیشن اداری -مبلمان اداری

 

درب های بازشو و ریلی پارتیشن شیشه ای

درب های بازشو و ریلی پارتیشن شیشه ای : معمولا می توان گفت که دربهای ریلی پارتیشن ها دارای مزیت های زیادی می باشند . در چنین درب های دستگیره و قفل به صورت جدا روی درب نصب می شود ؛ این درب ها با سیستم رولینگ اجرا می گردند. برای اینکه روی چنین سیستمی قفل نصب شود حتما نیازاست که درب سمت دیوار باز یا بسته گردد.

توجه داشته باشید که اگر در دو سمت درب شیشه استفاده شده باشد نمی توان بر روی آن قفل نصب گردد و فقط امکان نصب قفل بر روی زمین مهیا می باشد که برای چنین پارتیشنی معمولا مناسب نخواهد بود.

 درب در چنین سیستم های می تواند تا صد سانتی متر باشد در صورتی که در سیستم لولایی درب می تواند تا سایز120سانتی متر نیز باشد. 
در چنین درب ها که سیستم آن قدیمی تر و رایج تر می باشد با دو لولای کمری اجرا می گردند که قفل و دستگیره نیز بر روی هم جای می گیرند. 
یکی از معایبی که این دربها دارند این است که فضای را که درب بر روی آن باز می شود اشغال می کنند.

با دو نوع لولا ( لولای 180 درجه و لولای 90 درجه ) این درب ها اجرا می شوند ؛ لولای 180درجه به ایتالیا تعلق دارد که می تواند برای برخی از محیط ها شرایط مطلوبی را ایجاد نماید.

حتما بخوانید :کدام میز اداری و پارتیشن اداری، برای کدام فضای اداری مناسب است؟

 پارتیشن اداری -مبلمان و پارتیشن اداری آدینا

خرید پارتیشن شیشه ای:

 این کار را به محیطی مثبت تر برای کارکنان و مشتریان تبدیل می کنند. انتخاب گسترده ای از سبک ها و گزینه های شما اجازه می دهد تا شما را به طراحی و ساخت دقیق نوع فضای دفتر که مناسب نیازهای شما است، رهنمون سازد.

مزایای استفاده از پارتیشن شیشه ای:

پارتیشن شیشه ای یک راه عالی برای افزایش بهره وری و راحتی در فضای اداری است. استفاده از پانل های دیواری شیشه ای مزایای منحصر به فردی را دارد. پارتیشن دیوار، با کاهش میزان نویز محیط، تمرکز خود را در فضای کاری شما افزایش می دهد. با ایجاد مناطق آرام کار، پانل های دیواری شیشه ای اجازه می دهد تا کارکنان بر روی وظایف خود بدون حواس پرتی تمرکز کنند. اگرچه پانل های دیواری شیشه ای صدا را مسدود می کنند، آنها اجازه می دهند که نور بهدفتر شما نفوذ کند. یک فضای اداری روشن تر، راحتی و زیبایی بیشتر را فراهم می کند که باعث افزایش خلق و خوی کارکنان و بهره وری خواهد شد. خرید پارتیشن شیشه ای نه تنها انتخاب هوشمندانه ای برای نیازهای دفتر فعلی شما است، بلکه نیازهای آینده شما نیز خواهد بود. پانل های دیواری شیشه ای بسیار ساده تر از دیوارهای سنتی نصب، حذف و تنظیم مجدد هستند. اگر فضای کاری خود را در آینده گسترش دهید، پانل های دیواری شیشه ای را می توانید به صورت یک پیکر بندی جدید بدون کار و بدون هیچ زحمتی تنظیم کنید.

برای مطالعه بیشتر:دیوارکوب اداری و تزئینی

پارتیشن اداری -مبلمان و پارتیشن اداری

<<آدینا پاسخی شایسته به سلیقه شما >>

لطفا با کارشناسان بخش فروش ما با شماره 44620086در تماس باشید .

 

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.
 

شرکت تجهیز دفتر یکتا سعی کرده است با خلق برند مبلمان اداری آدینا، حرف جدیدی در حوزه طراحی مبلمان اداری و صنعت مبلمان اداریداشته باشد . آدینا یک کلمه ترکی به معنی کوه است که در طراحی لوگوی شرکت نیز به معنای آن دقت شده است. به عبارت دیگر، ما مثل کوه پشت مشتریان خود هستیم. رنگ سازمانی ما نیز، رنگ های فیروزه ای و سرمه ای میباشد ، انتخاب رنگ فیروزه ای به دلیل ایده آل گرا بودن شرکت و انتخاب رنگ سرمه ای بدلیل عملگرا بودن آن است ، یعنی ما ایده آلهای ذهنی مشتریان خود در مورد مبلمان و دکوراسیون اداری را در عمل اجرا میکنیم. لطفاً به این موضوع توجه داشته باشید که آدینا در ایران هیچ نماینده‌ای ندارد.
پیشنهاد می‌کنیم قبل از انتخاب مبلمان اداری خود از بین لیست محصولات، حتما مقاله ما در این زمینه، یعنی راهنمای خرید مبلمان اداری و قبل از مشخص کردن چیدمان اداری خود، حتماً راهنمای ما در زمینه چیدمان مبلمان اداری را مطالعه نمایید.