16FED4F6EDB744D8C9C3FFF614E43159

دکوراسیون اداری دفتر گوگل با استفاده از مبلمان اداری لوکس و مدرن

دکوراسیون اداری دفتر گوگل با استفاده از مبلمان اداری لوکس و مدرن

مبلمان اداری لوکس در دکوراسیون دفتر گوگل 

گوگل سال ۲۰۱۰ در شهر میلان ایتالیا، دفتری با متراژ ۱۸۰۰ متر مربع افتتاح کرد که دکوراسیون اداری آن توسط شرکت AMAA طراحی شده است.

دکوراسیون دفتر کار -مبلمان اداری آدینا

اطلاعات کلی

شرکت طراح: AMA

کارفرما: گوگل

متراژ: ۱۸۰۰ متر مربع

سال: ۲۰۱۰

مکان: میلان، ایتالیا

 • دکوراسیون دفتر کار -مبلمان اداری آدینا
 • آشنایی با دکوراسیون و طراحی داخلی ادارات و شرکت‌های مطرح دنیا، بخش جدیدی است که از این پس می‌توانید در وبسایتزومیت مشاهده کنید. برای شروع کار این بخش، به سراغ دفتر کار گوگل در شهر میلان ایتالیا رفته‌ایم.
 • خلاقیت را می‌توان یکی از ویژگی‌های شاخص گوگل دانست. گوگل، تنها در محصولاتش خلاقیت به کار نبرده است، بلکه می‌توان در نحوه‌ی مدیریت این کمپانی نیز آن را مشاهده کرد.
 • دکوراسیون دفتر کار -مبلمان اداری آدینا
 • سازنده سیستم‌عامل اندروید می‌داند برای توسعه‌ی یک ایده جالب نیاز به افراد مستعد دارد. در کنار آن باید محیط کاری ایجاد کند که بتواند میزان خلاقیت کارمندان را افزایش دهد.
 • برای آشنایی با محیط کاری در گوگل به سراغ یکی از شعبات این کمپانی رفته‌ایم. این شعبه واقع در شهر میلان ایتالیا است و سال ۲۰۱۰ افتتاح شده است.
 • دکوراسیون دفتر کار -مبلمان اداری آدینا
 • این شعبه ۱۸۰۰ متر مربع است و طراحی دکوراسیون آن توسط شرکتی به نام AMA صورت گرفته است. در تصاویری که از دکوراسیون داخلی این شعبه تهیه شده است، می‌توان مشاهده کرد که شرکت AMA به فلسفه گوگل واقف بوده است.
 • دکوراسیون دفتر کار -مبلمان اداری آدینا
 • کارمندان گوگل زمان زیادی در محل کارشان سپری می‌کنند؛ به همین دلیل شرکت AMA محیطی طراحی کرده است که کارمندان در محل کارشان احساس راحتی کنند. شعبه میلان از منظره‌ی زیبایی برخوردار است و امکاناتی مانند لوازم تفریحی، باشگاه ورزشی، سالن ماساژ و موارد دیگر در اختیار کارمندانش قرار می‌دهد.
 • طبیعتا کار در چنین محیطی باعث خواهد شد میزان خلاقیت، انگیزه و عملکرد کارکنان بیشتر شود. در ادامه نگاهی به تصاویر محیط کاری شعبه میلان گوگل خواهیم انداخت.
 • دکوراسیون دفتر کار -مبلمان اداری آدینا

 

 تاثیر انتخاب رنگ در طراحی دکوراسیون دفتر 
رنگ آمیزی در و دیوار و ابزار و آلات در محیط کار به رنگ‌های ویژه، مبتنی بر این است که کارایی فرد در محیطی با رنگ دلخواهش افزایش پیدا می‌کند. بنابراین ما باید محیط‌های کار را به رنگی درآوریم که برای اکثر کارکنان و کارگران محیطی آرام‌بخش و مطلوب باشد. زیرا هدف فراهم آوردن شرایطی است که هیچ فشار عصبی و روانی بر فرد وارد نشود. به‌طورکلی، رنگ‌ها برای اکثر مردم معنی مشخصی داشته و واکنش‌های هیجانی تقریبا یکسانی را در پی دارند

دکوراسیون دفتر کار -مبلمان اداری آدینا

 

 • طراحی فضای کار رنگی کمکی به جسم و ذهن است. در نگاه اول انتخاب رنگ برای محیط کار شاید ساده‌ترین اقدام به شمار آید اما واقعا این‌طور نیست؛ شاید انتخاب رنگ اولین گام باشد اما مطمئنا مهم‌ترین گام نیز است؛ در انتخاب رنگ اولین گزینه برای همگان رفتن به سراغ رنگ‌هایی است که در طراحی لوگو و برند شرکت و کمپانی به کار گرفته شده‌اند. طبق تحقیقات وب سایت انسیتو ملی سلامت، رنگ‌ها تاثیر عمیقی بر چگونگی فعالیت و نحوه عملکرد افراد دارند و حتی رنگ‌ها باعث می‌شوند شخص کارش را به بهترین شكل ممكن انجام دهد یا نیمه‌کاره آن را رها کند. اتفاقی که در دفاتر گوگل مخصوصا دفتر زوریخ افتاده است گواه اهمیت این موضوع است که کارمندان بازدهی بسیار بالایی دارند و این‌ها همه متاثر از محیط بی‌نظیر آنجاست.
 • دکوراسیون دفتر کار -مبلمان اداری آدینا

 

 

دکوراسیون دفتر کار -مبلمان اداری آدینا

 

 دکوراسیون دفتر کار -مبلمان اداری آدینا

 

 دکوراسیون دفتر کار -مبلمان اداری آدینا

 

 بیشتر بخوانید :مبلمان اداری لوکس در قطارهای ژاپنی

 

<<آدینا پاسخی شایسته به سلیقه شما >>لطفا با کارشناسان بخش فروش ما با شماره 44620086در تماس باشید .

 

 

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.
 

شرکت تجهیز دفتر یکتا سعی کرده است با خلق برند مبلمان اداری آدینا، حرف جدیدی در حوزه طراحی مبلمان اداری و صنعت مبلمان اداریداشته باشد . آدینا یک کلمه ترکی به معنی کوه است که در طراحی لوگوی شرکت نیز به معنای آن دقت شده است. به عبارت دیگر، ما مثل کوه پشت مشتریان خود هستیم. رنگ سازمانی ما نیز، رنگ های فیروزه ای و سرمه ای میباشد ، انتخاب رنگ فیروزه ای به دلیل ایده آل گرا بودن شرکت و انتخاب رنگ سرمه ای بدلیل عملگرا بودن آن است ، یعنی ما ایده آلهای ذهنی مشتریان خود در مورد مبلمان و دکوراسیون اداری را در عمل اجرا میکنیم. لطفاً به این موضوع توجه داشته باشید که آدینا در ایران هیچ نماینده‌ای ندارد.
پیشنهاد می‌کنیم قبل از انتخاب مبلمان اداری خود از بین لیست محصولات، حتما مقاله ما در این زمینه، یعنی راهنمای خرید مبلمان اداری و قبل از مشخص کردن چیدمان اداری خود، حتماً راهنمای ما در زمینه چیدمان مبلمان اداری را مطالعه نمایید.