راهنمای خرید مبلمان اداری

راهنمای خرید مبلمان اداری

نکات لازم برای راهنمای خرید مبلمان اداری

خرید مبل اداری هر چند به ظاهر ساده می آید اما در عمل کاری بسیار دقیق و تقریبا مشکل است . با توجه به اینکه خرید انواع میز اداری ، صندلی اداری و پارتیشن اداری بر مبنای فضای کار و محلی که باید عمل چیدمان در آن صورت پذیرد انجام میشود . ما سعی کرده ایم در این مقاله نکاتی را برای شما بازگو کنیم تا فر آیند خرید مبلمان اداری را برای شما ساده تر کرده و آنرا تسریع بخشد در ادامه با آدینا همراه باشید :

1برای خرید صندلی اداری به موارد زیر دقت کنید .

       1-انتخاب و خرید صندلی اداری :

                        پشتی صندلی باید بر اساس اصول ارگونومی طراحی و تولید شده باشد یعنی علاوه بر اینکه گودی کمر درون آن جا می افتد از ابعاد استاندارد هم برخوردار باشد . اگر شما صندلی دارید که این ویژگی را ندارد امروزه وسایل کمکی طبی نظیر پشتی های تک تولید میشوند شما میتوانید با خرید یکی از آنها و وصل کردن آنها به صندلی اداری خود این نقیصه را بر طرف نمائید .چرم استفاده شده در کف و پشت صندلی نیز باید ضد تعریق باشد . علاوه بر آن هم در کف و هم در پشتی صندلی اداری از فوم خیلی سفت و یا خیلی نرم استفاده نشود .بهتر است از صندلیهایی استفاده کنید که دارای مکانیزم تغییر ارتفاع و همچنین تنطیم زاویه عقب و جلو بردن پشتی صندلی میباشند . اگر شما با کامپیوتر کار میکنید این موضوع بسیار حیاتی خواهد بود .

راهنمای خرید مبلمان اداری

بیشتر بخوانید:خرید مبلمان اداری و 3اشتباه رایج خریداران

    2-انتخاب و خرید میز اداری :

                    با توجه به اینکه میز اداری انواع مختلفی نظیر میز مدیریت ،میز کنفرانس،میز منشی،میز کارشناسی و میز کار گروهی دارد و هر کدام از این میزها دارای استاندارد خاص خودشان میباشند ما در اینجا سعی میکنیم  تا توصیه های عمومی را با خوانندگان خود در میان بگذاریم . ابتدا به استاندارد ابعاد توجه کنید مثلا ارتفاع میز مدیریت و کارشناسی و میز کنفرانس نباید کمتر از 72سانتی متر باشد اما طول و عرض آنها بدلخواه مشتری میتواند تنطیم شود البته اینکار را فقط شرکتهای مبلمان اداری انجام میدهند که به مشتری خود احترام خاصی قائل هستند شما میتوانید از آدینا انواع مبلمان اداری سفارشی را تهیه نمائید .نه تنها شما میتوانید با ابعاد خاص سفارش دهید بلکه دستتان در ارائه انواع طرح و کالیته رنگ نیز در آدینا باز است .

 

راهنمای خرید مبلمان اداری

3-انتخاب و خرید پارتیشن اداری :

               برای خرید پارتیشن اداری باید ابتدا فضایی را که میخواهید پارتیشن بندی کنید مشخص نمائید و بعد هدف خود را از پارتیشن بندی مشخص نمائید . چه نوع پارتیشن اداری نیاز دارید .پارتیشن اداری کوتاه یا پارتیشن اداری بلند ، پارتیشن اداری با ام دی اف تمام یا پارتیشن شیشه ای . آیا میخواهید از ام دی اف استفاده کنید یا چوب و یا با آلومینیوم ، پارتیشن آلومینیومی با شیشه یا ام دی اف را ترکیب کنید .

 

راهنمای خرید مبلمان اداری

 

 

<<آدینا پاسخی شایسته به سلیقه شما >>لطفا با کارشناسان بخش فروش ما با شماره 44620086در تماس باشید .

 

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.
 

شرکت تجهیز دفتر یکتا سعی کرده است با خلق برند مبلمان اداری آدینا، حرف جدیدی در حوزه طراحی مبلمان اداری و صنعت مبلمان اداریداشته باشد . آدینا یک کلمه ترکی به معنی کوه است که در طراحی لوگوی شرکت نیز به معنای آن دقت شده است. به عبارت دیگر، ما مثل کوه پشت مشتریان خود هستیم. رنگ سازمانی ما نیز، رنگ های فیروزه ای و سرمه ای میباشد ، انتخاب رنگ فیروزه ای به دلیل ایده آل گرا بودن شرکت و انتخاب رنگ سرمه ای بدلیل عملگرا بودن آن است ، یعنی ما ایده آلهای ذهنی مشتریان خود در مورد مبلمان و دکوراسیون اداری را در عمل اجرا میکنیم. لطفاً به این موضوع توجه داشته باشید که آدینا در ایران هیچ نماینده‌ای ندارد.
پیشنهاد می‌کنیم قبل از انتخاب مبلمان اداری خود از بین لیست محصولات، حتما مقاله ما در این زمینه، یعنی راهنمای خرید مبلمان اداری و قبل از مشخص کردن چیدمان اداری خود، حتماً راهنمای ما در زمینه چیدمان مبلمان اداری را مطالعه نمایید.