چگونه یک مبلمان اداری /خانگی لوکس تهیه کنیم؟

چگونه یک مبلمان اداری /خانگی لوکس تهیه کنیم؟

انتخاب مبلمان اداری /خانگی لوکس

در این مقاله سعی شده تا با تاکید بر ویژگیهای مبل اداری لوکس ، توصیه هایی برای انتخاب و خرید این محصول اداری ارائه شود تا کسانی که همواره دنبال مبلمان اداری لوکس و شیک هستند بتوانند این محصول را تهیه کنند.

 امروزه علاوه بر زیبایی، جمع و جور بودن نیز از معیارهای انتخاب یك مبلمان مناسب است. رنگ مبلمان باید مكمل رنگ دیوارها باشد برای مثال اگر رنگ دیوارها باعث ایجاد فضایی بی روح شده است، می توان با انتخاب رنگ های گرم برای مبلمان، این حالت را از بین برد. علاوه بر این رنگی را انتخاب كنید كه از مشتقات رنگ فرش و پرده اتاقتان باشد.

انتخاب مبلمان اداری /خانگی لوکس-مبلمان اداری آدینا

  مدیریت فضا به منظور طراحی داخلی اتاق مرحله مهمی در ایجاد محیط کاری خلاق و با انرژی مثبت است. طراحی مناسب فضای داخلی دفتر برای بالا بردن عملکرد کارمندان و نیز رضایت و جلب بیشتر مشتریان بسیار مهم است. استفاده از مبلمان اداری لوکس و برنامه ریزی فول سرویس برای استفاده از آنها، به دفتر کار یا شرکت شما جلوه ویژه ای می بخشد. مبلمان اداری با طراحی متفکرانه محیط کار را به فضای زنده تری برای کارمندی که باید هفته ای بیش از 40 ساعت را در آنجا بگذراند، تبدیل میکند. جنبه محیطی شغل شما برای مهمانان نمایان گر برند و شهرت شرکت شما می باشد. به گفته بسیاری از طراحان «مهمترین و عمده ترین خریدی که برای محیط دفتر باید انجام دهید و اهتمام بسیاری در آن باید داشته باشید مبل اداری است». طراحان شرکت آدینا با رعایت نکات خاصی تمامی مبلمان شرکت شما را با قواعدی خاص سازماندهی می کنند، این قواعد عبارتند از:

  1. ·         فضای دفتر شما
  2. ·         آیتم های مختلف موجود در دفتر
  3. ·         تعداد مورد نیاز از هر آیتم

این روزها دیگر كمتر خانه ای را می بینیم كه در آن از مبلمان به عنوان یكی از اجزای اصلی دكوراسیون استفاده نشده باشد.اگر شما هم قصد دارید برای منزلتان مبل انتخاب كنید باید به كاربردی بودن آن در كنار هماهنگی داشتن با دیگر لوازم منزل توجه کنید.

انتخاب مبلمان اداری /خانگی لوکس-مبلمان اداری آدینا

در هنگام خرید مبلمان لوکس اداری /خانگی باید به نکات اشاره شده در لیست زیر دقت کنید:

1-اولویت اول راحتی است.

هرگز فراموش نکنید مبلمان اداری منتخب از دید شما  همانند هرگونه اسباب و لوازم شرکت علاوه بر ظاهر زیبا مستلزم به راحتی نیز میباشد. طراحی ارگونامیک، مخصوصا در صندلی ها، می تواند  از توسعه درد های مزمن جلوگیری کند. راحتی تنها مختص به بعد فیزیکی نیست و شامل بعد روانی نیز می شود. مطمئن شوید که میز خریداری شده دارای کشو های کافی باشد تا از بی نظمی در اداره پرهیز شود.

هیچ گاه نباید مبل 2نفره و 3 نفره را در كنار هم قرار داد زیرا بسیار ناهماهنگ جلوه می كند. باید با مبل های تك نفره بین آن ها فاصله ایجاد كرد. در صورت استفاده از گلدان نیز بهتر است رنگ گلدان و گل های آن با رنگ مبلمان شما هماهنگ باشد.

انتخاب مبلمان اداری /خانگی لوکس-مبلمان اداری آدینا

2- به پارچه استفاده شده دقت کنید.

 برای مکان های عمومی تر و قسمت هایی که بیشتر استفاده می شوند و در دسترس همه هستند، بهتر است مبلمانی انتخاب کنید که بتوان سطح آنها را به راحتی تمیز کرد. مشاوران شرکت آدینا  پیشنهاد میکنند از صندلی با روکش چرم برای کارکنان استفاده شود تا راحتی بیشتری ایجاد گردد، اما بهتر است برای مکان های عمومی تر از پارچه هایی با جنس وینیل استفاده شود زیرا تمیز کردن آن ساده تر است همچنین راحتی را برای عموم به ارمغان می آورد.

روكش مبلمان باید از نوع بادوام انتخاب شود و برای داخل تشك ها نیز بهتر است از «پلی فوم» استفاده شده باشد كه به راحتی به حالت اولیه برمی گردد.اگر قصد دارید مبلمان چرمی تهیه كنید باید چرم آن طبیعی باشد زیرا چرم مصنوعی بعد از مدتی به لباس می چسبد. مبلمان به لحاظ حجمی كه اشغال می كند به طور معمول اولین بخشی است كه به چشم می آید، بنابراین در القای سلیقه افراد ساكن آن خانه، نقش زیادی دارد . از نكاتی كه باید در طراحی مبلمان اتاق نشیمن درنظر گرفت، راحتی آن است زیرا در بیشتر ساعات روز مورد استفاده قرار می گیرد.

انتخاب مبلمان اداری /خانگی لوکس-مبلمان اداری آدینا

3-هنگام خرید به انعطاف پذیری مبلمان و به برنامه 5 سال بعدی خود توجه کنید.

زمانی که بخش های داخلی مبلمان خود را انتخاب می کنید، در ذهن خود به سازگاری آنها با شغل و برنامه آینده تان دقت کنید. به پتانسیل مورد نیاز برای آرایش دوباره دفتر فکر کنید. همچنین دقت کنید این مبلمانی که انتخاب کرده اید را می توان در آینده استفاده کرد یا در آینده تبدیل به وسایلی بی استفاده خواهد شد. به صورت ایده آل، همه به دنبال لوازم و تجهیزاتی هستند که به سادگی قابلیت حمل و نقل داشته باشند و بتوان آنها را به سادگی به آدرس جدید انتقال داد. از این رو دقت کنید آیا به مبلمان و صندلی های چرخ دار نیاز دارید یا مکان استقرار آنها ثابت است. لازم به ذکر است مشاوران شرکت آدینا تمامی این نکات را برای شما بازگو کرده و بهترین پیشنهادهای کاربردی برای محل کار شما در اختیارتان قرار خواهند داد.

انتخاب مبلمان اداری /خانگی لوکس-مبلمان اداری آدینا

4-مطمئن شوید که همه چیز سر جای خود قرار دارد.

قبل از خرید اطمینان حاصل کنید که میز یا صندلی مورد نظر شما برای بیشتر افراد با قابلیت های بدنی مختلف قابل استفاده باشد. زیرا شاید کارکنان شرکت شما عوض شوند ولی نمی توان هر سال مبلمان اداری را تعویض کرد. هنگام خرید دقت کنید که مبلمان قابلیت استفاده برای افراد بلند قد یا افراد چاق را داشته باشد.

ارتفاع درنظر گرفته شده برای مبلمان نیز باید متناسب با میز تلویزیون باشد. در مورد چیدمان مبل ها نیز باید توجه داشت كه هر دست مبل به تناسب تعداد صندلی، چینش خاصی را طلب می كند اما به طور كلی مبلمان باید به مركزیت میز چیده شود.اگر بزرگی فضا باعث می شود به راحتی به میز بزرگ دسترسی نداشته باشید، باید از میزهای كوچك در بین هر 2 مبل استفاده كنید.

خرید مبلمان اداری لوکس، همانطور که در بالا ذکر شده، نیاز به دقت بسیار زیادی دارد.

انتخاب مبلمان اداری /خانگی لوکس-مبلمان اداری آدینا

<<آدینا پاسخی شایسته به سلیقه شما >>لطفا با کارشناسان بخش فروش ما با شماره 44620086در تماس باشید .

 

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.
 

شرکت تجهیز دفتر یکتا سعی کرده است با خلق برند مبلمان اداری آدینا، حرف جدیدی در حوزه طراحی مبلمان اداری و صنعت مبلمان اداریداشته باشد . آدینا یک کلمه ترکی به معنی کوه است که در طراحی لوگوی شرکت نیز به معنای آن دقت شده است. به عبارت دیگر، ما مثل کوه پشت مشتریان خود هستیم. رنگ سازمانی ما نیز، رنگ های فیروزه ای و سرمه ای میباشد ، انتخاب رنگ فیروزه ای به دلیل ایده آل گرا بودن شرکت و انتخاب رنگ سرمه ای بدلیل عملگرا بودن آن است ، یعنی ما ایده آلهای ذهنی مشتریان خود در مورد مبلمان و دکوراسیون اداری را در عمل اجرا میکنیم. لطفاً به این موضوع توجه داشته باشید که آدینا در ایران هیچ نماینده‌ای ندارد.
پیشنهاد می‌کنیم قبل از انتخاب مبلمان اداری خود از بین لیست محصولات، حتما مقاله ما در این زمینه، یعنی راهنمای خرید مبلمان اداری و قبل از مشخص کردن چیدمان اداری خود، حتماً راهنمای ما در زمینه چیدمان مبلمان اداری را مطالعه نمایید.