16FED4F6EDB744D8C9C3FFF614E43159

میز اداری ال شکل

میز اداری ال شکل

میز های L شکل

میزها انواع مختلفی دارند ولی یک عامل مهم در زیبایی آنها مدل آنهاست .میزهای ال شکل که عمدتا دارای ال چپ و یا راست میباشند یکی از زیباترین انواع میز بحساب می آیند .این میزها میتوانند با چوب یا ام دی اف و یا ترکیب چوب و ام دی اف و فلز با شیشه تولید شوند .

میز های L شکل برای بسیاری از دفاتر مورد توجه قرار گرفته است با آنها مبلمان اداری زیباترشده و پیاده سازی دکوراسیون اداری جالبتر میشود. یک دفتر باید تمام وظایف رسمی خود را انجام دهد و اتاق کار کافی برای کارکنان خود در ابعاد فیزیکی محدودی که دفتر آنها را در بر می گیرد، ایجاد کند. به منظور استفاده از فضای موجود بهینه، دفاتر در حال حاضر برای میزهای مخصوص کارکنان خود سعی می کنند از میر های L شکل استفاده کنند.

میز ال شکل

میز L شکل انتخاب محبوبی در میان دفاتر کاری برای ایجاد حداکثر فضای مورد استفاده است. آنها بهترین راه حل برای هر گونه مسائل فضایی است که یک دفتر با آن روبرو هستند. علیرغم اشغال فضای کمتر، آنها به اندازه کافی بزرگ هستند تا چیزهای زیادی را که در یک فضای کاری مشخص نگه دارند. میزهای L شکل به طور موثر از گوشه ها استفاده می کنند. در واقع، یک میز می تواند به عنوان ایستگاه کاری برای دو کارمند خدمت کند. این انتخاب عالی برای کارکنانی است که برنامه بسیار پر مشغله را دارند و همچنین هر دو کارمند کاری مرتبط با هم دارند، است.  

میز اداری ال شکل

مواد مورد استفاده در میزهای دفتر L شکل با کیفیت خوب MDF هستند که به اندازه کافی مقاوم بوده تا بتوانند از فعالیتهای روزمره مانند نوشتن و سایر کارها پشتیبانی کنند. بعضی از آنها حتی دارای یک پوشش محافظتی هستند که دوام آن را افزایش می دهد. میزهایL  شکل مناسب انواع دکوراسیون و انواع مختلفی از رنگ ها و اندازه های متناسب با دفاتر موجو می باشند. میزهای دفتر L شکل  طراحی شده اند متناسب با نیازهای حرفه ای مدرن امروز. آنها انتخاب مناسبی برای افرادی هستند که نیاز به میز کار بسیار کاربردی دارند که بتوانند حداقل فضای مورد نیاز را نیز در بر می گیرند.

بیشتر بخوانید:میز اداری مدرن

<<آدینا پاسخی شایسته به سلیقه شما >>لطفا با کارشناسان بخش فروش ما با شماره 44620086در تماس باشید .

 

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.
 

شرکت تجهیز دفتر یکتا سعی کرده است با خلق برند مبلمان اداری آدینا، حرف جدیدی در حوزه طراحی مبلمان اداری و صنعت مبلمان اداریداشته باشد . آدینا یک کلمه ترکی به معنی کوه است که در طراحی لوگوی شرکت نیز به معنای آن دقت شده است. به عبارت دیگر، ما مثل کوه پشت مشتریان خود هستیم. رنگ سازمانی ما نیز، رنگ های فیروزه ای و سرمه ای میباشد ، انتخاب رنگ فیروزه ای به دلیل ایده آل گرا بودن شرکت و انتخاب رنگ سرمه ای بدلیل عملگرا بودن آن است ، یعنی ما ایده آلهای ذهنی مشتریان خود در مورد مبلمان و دکوراسیون اداری را در عمل اجرا میکنیم. لطفاً به این موضوع توجه داشته باشید که آدینا در ایران هیچ نماینده‌ای ندارد.
پیشنهاد می‌کنیم قبل از انتخاب مبلمان اداری خود از بین لیست محصولات، حتما مقاله ما در این زمینه، یعنی راهنمای خرید مبلمان اداری و قبل از مشخص کردن چیدمان اداری خود، حتماً راهنمای ما در زمینه چیدمان مبلمان اداری را مطالعه نمایید.