میز مدیریت 550

میز مدیریت شیک :

مدیران امروزه علاوه بر اجاره یا خرید دفتر شیک آنرا با میزهای اداری شیک و لوکس نیز تزئین و تکمیل میکنند در این راستا مبلمان اداری آدینا با تولید مجموعه متنوعی از میز مدیریت شیک و لوکس سعی کرده تا به این نیاز مشتریان خود پاسخ دهد . میز مدیریت آدینا 500نیز در زمره میز مدیریت شیک قرار دارد و امیدواریم که این میز اداری بتواند زیبایی دفتر شما را دو چندان نماید .  شیکترین میز مدیریت واقعا برازنده میز مدیریت آدینا 550میباشد،این میز مدیریت مدرن بطور زیبایی طراحی و تولید شده و از تنوع رنگ نیز برخوردار میباشد در ساخت آن استاندارد طراحی و ارگونومی کاملا رعایت شده و اصول زیبایی شناسی در نصب آن مد نظر قرار میگیرد . میز مدیریت در مبلمان اداری از جایگاه ویژه ای برخوردار است.

دسته اصلی
:مبلمان اداری 

دسته فرعی : میز اداری
 نام مدل : میز مدیریت Adina550 
گروه میز مدیریت : میز مدیریت
 تاریخ طراحی میز مدیریت آدینا 550   : 2012 
مواد تشکیل دهنده میز مدیریت Adina550  : ام دی اف هایگلاس و ام دی اف معمولی ،
  سایر محصولات هماهنگ با این میز مدیریت :  میز کنفرانس چهارنفره Adina550 
ابعاد استاندارد میز مدیریت Adina550   : طول 180الی 200سانتی متر عرض 80سانتی متر ارتفاع 78سانتی متر طول ال 140الی 150سانتی متر  
رنگ میز مدیریت Adina550 :رنگ ونگه و کرم   (امکان رنگبندی با سلیقه مشتری وجود دارد ). 
سایر توضیحات :  این میز با اینکه جز کارهای قدیمی میباشد ولی همنچنان بروز و زیباست و در رده کارهای پرفروش مبلمان اداری آدینا میباشد. اختلاف سطح روی صفحه میز آنرا زیباتر نموده است . ال کنار میز با میز بصورت جداگانه میباشد و علاوه بر زیباتر کردن میز مدیریت فضای کاربری مدیران را هم توسعه بخشیده است .
 قیمت میز مدیریت آدینا550 : برای کسب اطلاع از قیمتها لطفا با دفتر فروش به شماره 02144620086تماس بگیرید .

شرکت تجهیز دفتر یکتا سعی کرده است با خلق برند مبلمان اداری آدینا، حرف جدیدی در حوزه طراحی مبلمان اداری و صنعت مبلمان اداریداشته باشد . آدینا یک کلمه ترکی به معنی کوه است که در طراحی لوگوی شرکت نیز به معنای آن دقت شده است. به عبارت دیگر، ما مثل کوه پشت مشتریان خود هستیم. رنگ سازمانی ما نیز، رنگ های فیروزه ای و سرمه ای میباشد ، انتخاب رنگ فیروزه ای به دلیل ایده آل گرا بودن شرکت و انتخاب رنگ سرمه ای بدلیل عملگرا بودن آن است ، یعنی ما ایده آلهای ذهنی مشتریان خود در مورد مبلمان و دکوراسیون اداری را در عمل اجرا میکنیم. لطفاً به این موضوع توجه داشته باشید که آدینا در ایران هیچ نماینده‌ای ندارد.
پیشنهاد می‌کنیم قبل از انتخاب مبلمان اداری خود از بین لیست محصولات، حتما مقاله ما در این زمینه، یعنی راهنمای خرید مبلمان اداری و قبل از مشخص کردن چیدمان اداری خود، حتماً راهنمای ما در زمینه چیدمان مبلمان اداری را مطالعه نمایید.