16FED4F6EDB744D8C9C3FFF614E43159

میز مدیریت 550

میز مدیریت شیک :

مدیران امروزه علاوه بر اجاره یا خرید دفتر شیک آنرا با میزهای اداری شیک و لوکس نیز تزئین و تکمیل میکنند در این راستا مبلمان اداری آدینا با تولید مجموعه متنوعی از میز مدیریت شیک و لوکس سعی کرده تا به این نیاز مشتریان خود پاسخ دهد . میز مدیریت آدینا 500نیز در زمره میز مدیریت شیک قرار دارد و امیدواریم که این میز اداری بتواند زیبایی دفتر شما را دو چندان نماید .  شیکترین میز مدیریت واقعا برازنده میز مدیریت آدینا 550میباشد،این میز مدیریت مدرن بطور زیبایی طراحی و تولید شده و از تنوع رنگ نیز برخوردار میباشد در ساخت آن استاندارد طراحی و ارگونومی کاملا رعایت شده و اصول زیبایی شناسی در نصب آن مد نظر قرار میگیرد . میز مدیریت در مبلمان اداری از جایگاه ویژه ای برخوردار است.
با یکبار خرید از مبلمان اداری آدینا ،همراه همیشگی ما خواهید بود .


دسته اصلی
:مبلمان اداری 

دسته فرعی : میز اداری
 نام مدل : میز مدیریت Adina550 
گروه میز مدیریت : میز مدیریت
 تاریخ طراحی میز مدیریت آدینا 550   : 2012 
مواد تشکیل دهنده میز مدیریت Adina550  : ام دی اف هایگلاس و ام دی اف معمولی ،
  سایر محصولات هماهنگ با این میز مدیریت :  میز کنفرانس چهارنفره Adina550 
ابعاد استاندارد میز مدیریت Adina550   : طول 180الی 200سانتی متر عرض 80سانتی متر ارتفاع 78سانتی متر طول ال 140الی 150سانتی متر  
رنگ میز مدیریت Adina550 :رنگ ونگه و کرم   (امکان رنگبندی با سلیقه مشتری وجود دارد ). 
سایر توضیحات :  این میز با اینکه جز کارهای قدیمی میباشد ولی همنچنان بروز و زیباست و در رده کارهای پرفروش مبلمان اداری آدینا میباشد. اختلاف سطح روی صفحه میز آنرا زیباتر نموده است . ال کنار میز با میز بصورت جداگانه میباشد و علاوه بر زیباتر کردن میز مدیریت فضای کاربری مدیران را هم توسعه بخشیده است .
 قیمت میز مدیریت آدینا550 : برای کسب اطلاع از قیمتها لطفا با دفتر فروش به شماره 02144620086تماس بگیرید .
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
میز مدیریت لوکس

بعضی افراد بنا به شان و مقامی که در یک اداره دارند و یا نسبت به لاکچری بودن دفتر اداری محل کارشان که با مبلمان اداری لوکس چیدمان شده است نیاز به میز مدیریت لاکچری و خیلی لوکس و شیک دارند آدینا برای این افراد انواع میز اداری را بصورت سفارشی و خاص با استفاده از طراحان حرفه ای ، طراحی و تولید میکند در زیر چند مدل میز مدیریتی و کنفرانس لاکچری که برای مشتریان تولید سفارشی شده است را ملاحظه مینمایید. هم در طراحی و هم در تولید علاوه بر استفاده از مواد اولیه مرغوب و یراق آلات گرانقیمت سعی شده با استفاده از تجهیزات پیشرفته نیز کیفیت میز اداری بصورت عالی در بیاید تا واقعا تبدیل به یک محصول اداری لاکچری گردد.

با یکبار خرید از مبلمان اداری آدینا ،همراه همیشگی ما خواهید بود .

میز کنفرانس لاکچری 

میز مدیریت لاکچری

میز اداری لاکچری 

میز مدیریت لاکچری

میز لاکچری مدیریتی

میز مدیریت لاکچری

میز مدیریت سوپر لاکچری 

میز مدیریت لاکچری

 

میز مدیریتی لاکچری 

میز مدیریت لاکچری

 مبلمان اداری حرفه ای 

میز مدیریت لاکچری

 مبلمان اداری ایده آل

میز مدیریت لاکچری

 بیشتر بخوانید :چگونه یک مبلمان اداری عالی تهیه کنیم ؟

 


میخواهید محیط کار حرفه ای و عالی داشته باشید پس به این نکات توجه کنید: 

 

مشغولیت(ٍEngagement):

از نقطه نظر شادمانی، مشغولیت به معنای تجربه ای است که وقتی درگیر کاری می شویم یا متمرکز بر کارمان هستیم، گذشت زمان را حس نمی کنیم،  از اطرافمان و آنچه پیرامون مان روی می دهد حسی نداریم. در این حالت فقط و فقط از کاری که در حال انجام آن هستیم، آگاهی داریم. معمولا این نوع کارها که می تواند مشغولیت ایجاد کند، صفات مشابهی دارند. از جمله این صفات عبارتند از اینکه چالش برانگیز هستند، هم تراز با توانایی های ما و یا مقداری بالاتر از آن هستند، و به ما کمک می کنند تا حس تخصص را تجربه کنیم.مشخصه دیگر مشغولیت اینست که ما در حین انجام کار چیزی حس نمی کنیم، اما پس از آن حس خوشحالی و افتخار داریم. مثال واضح از این مشغولیت ها وقتی اتفاق می افتد که ما سرگرم تفریح یا ورزش مورد علاقه خود هستیم. مشغولیت تعاریف متعددی مانند “یک گام بیشتر در کار برداشتن” یا “مجموعه نگرش ها و رفتارهای مثبت که توانمندساز عملکردهای بالای شغلی می شود” یا “کاملا در کار خود درگیر و مشتاق بودن” است.مشغولیت کارکنان توجه زیادی از سوی کارفرمایان در سالهای اخیر به خود جلب نموده است. در حالیکه مفهوم مشغولیت کارکنان با مشغولیت به عنوان جزئی از شادمانی فردی همپوشانی دارد اما یکسان نیستند. مدلهای مشغولیت کارکنان عموما تمامی عناصر موثر بر شادمانی کارکنان را در نظر نمی گیرد. با دانش روبه افزایش در حوزه روانشناسی مثبت گرا شاید نیاز باشد تا مدلهای مشغولیت کارکنان متمرکز به مشغولیت مثبت یا شادمانی کاری شوند. به عنوان مثال عناصری مانند لذت، چالش و معناداری در کار در این مدلها نظرگرفته شود.

خوردن قهوه را کنار بگذارید و قبل از کار ورزش کنید:

به‌جای اینکه هر روز صبح قهوه بخورید، سعی کنید کمی ورزش کنید. با این کار هم می‌توانید پولی را که هر روز برای خرید قهوه خرج می‌کردید، پس‌انداز کنید و هم اینکه بدن‌تان بابت سلامتی‌اش ممنون‌تان خواهد بود. ورزش صبحگاهی قبل از شروع کار باعث می‌شود تا پایان روز پُرانرژی بمانید و انرژی بیشتر هم به معنای بهره‌وری بهتر است. فراموش نکنید که بعد از پایان کار هم باید به خانه بروید و به کارهای شخصی خودتان بپردازید، پس لازم است به‌اندازه‌ی کافی روحیه و انرژی مثبت ذخیره کنید.


 <<آدینا پاسخی شایسته به سلیقه شما >>

لطفا با کارشناسان بخش فروش ما با شماره 44620086در تماس باشید .

 

 

 


شرکت تجهیز دفتر یکتا سعی کرده است با خلق برند مبلمان اداری آدینا، حرف جدیدی در حوزه طراحی مبلمان اداری و صنعت مبلمان اداریداشته باشد . آدینا یک کلمه ترکی به معنی کوه است که در طراحی لوگوی شرکت نیز به معنای آن دقت شده است. به عبارت دیگر، ما مثل کوه پشت مشتریان خود هستیم. رنگ سازمانی ما نیز، رنگ های فیروزه ای و سرمه ای میباشد ، انتخاب رنگ فیروزه ای به دلیل ایده آل گرا بودن شرکت و انتخاب رنگ سرمه ای بدلیل عملگرا بودن آن است ، یعنی ما ایده آلهای ذهنی مشتریان خود در مورد مبلمان و دکوراسیون اداری را در عمل اجرا میکنیم. لطفاً به این موضوع توجه داشته باشید که آدینا در ایران هیچ نماینده‌ای ندارد.
پیشنهاد می‌کنیم قبل از انتخاب مبلمان اداری خود از بین لیست محصولات، حتما مقاله ما در این زمینه، یعنی راهنمای خرید مبلمان اداری و قبل از مشخص کردن چیدمان اداری خود، حتماً راهنمای ما در زمینه چیدمان مبلمان اداری را مطالعه نمایید.