16FED4F6EDB744D8C9C3FFF614E43159

میز مدیریت کلاسیک

میز مدیریت کلاسیک :

هنوز هم هستند افرادی که علاقمند به نگهداری رسوم و سنت و فرهنگ قدیمی هستند و تمایل دارند تا این موضوع از دفتر کارشان هم مشهود باشد . این افراد معمولا دفاتر کارشنان از سبک کلاسیک پیروی میکند و در جای جای آن میتوانید مبلمان اداری کلاسیک را مشاهده کنید . آدینا نیز با ارائه انواع میز مدیریت چوبی ، میز مدیریت کلاسیک ، میز مدیریت چوبی کلاسیک ، میز کلاسیک و میز و صندلی اداری کلاسیک سعی کرده تا نقش خود را در این صنعت ایفا نماید .این میز مدیریت باب میل کسانی است که شیفته سبک کلاسیک هستند . با طراحی این میز اداری ما سعی کردیم تا مجموعه مبلمان اداری کلاسیک را کاملتر و جامعتر به مشتریانمان ارائه دهیم
با یکبار خرید از مبلمان اداری آدینا ،همراه همیشگی ما خواهید بود .

دسته اصلی
:مبلمان اداری کلاسیک
 دسته فرعی : میز اداری
 نام مدل : میز مدیریت کلاسیک
 گروه میز مدیریت : میز مدیریت کلاسیک
 تاریخ طراحی میز مدیریت کلاسیک  : 2015 
مواد تشکیل دهنده میز مدیریت کلاسیک : ام دی اف خام با رنگ پلی اورتان و ممبران و چرم در تابلو جلوی میز
 سایر محصولات هماهنگ با این میز مدیریت : جلو مبلی کلاسیک ،  کردانزای مدیریت کلاسیک ،
 ابعاد استاندارد میز مدیریت کلاسیک   : طول 200سانتی متر عرض 80سانتی متر ارتفاع 78سانتی متر طول ال 140الی 150سانتی متر  رنگ میز مدیریت کلاسیک  :رنگ چوب    (امکان رنگبندی با سلیقه مشتری وجود دارد ).
سایر توضیحات :  این میز با ابهت و زیبایی خود بنوعی سلیقه مشتری را در انتخاب کارهای کلاسیک نمایش میدهد.  ال کنار میز با میز بصورت جداگانه میباشد و فضای مناسبی را برای قراردادن مونیتور مدیر در اختیار وی قرار میدهد.
قیمت میز مدیریت کلاسیک: برای کسب اطلاع از قیمتها لطفا با دفتر فروش به شماره 02144620086تماس بگیرید . 

شرکت تجهیز دفتر یکتا سعی کرده است با خلق برند مبلمان اداری آدینا، حرف جدیدی در حوزه طراحی مبلمان اداری و صنعت مبلمان اداریداشته باشد . آدینا یک کلمه ترکی به معنی کوه است که در طراحی لوگوی شرکت نیز به معنای آن دقت شده است. به عبارت دیگر، ما مثل کوه پشت مشتریان خود هستیم. رنگ سازمانی ما نیز، رنگ های فیروزه ای و سرمه ای میباشد ، انتخاب رنگ فیروزه ای به دلیل ایده آل گرا بودن شرکت و انتخاب رنگ سرمه ای بدلیل عملگرا بودن آن است ، یعنی ما ایده آلهای ذهنی مشتریان خود در مورد مبلمان و دکوراسیون اداری را در عمل اجرا میکنیم. لطفاً به این موضوع توجه داشته باشید که آدینا در ایران هیچ نماینده‌ای ندارد.
پیشنهاد می‌کنیم قبل از انتخاب مبلمان اداری خود از بین لیست محصولات، حتما مقاله ما در این زمینه، یعنی راهنمای خرید مبلمان اداری و قبل از مشخص کردن چیدمان اداری خود، حتماً راهنمای ما در زمینه چیدمان مبلمان اداری را مطالعه نمایید.